Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, szukam aktywnego, prawego tłumika ori od A4/A5 i części wydechu od 3.0 albo podobnych (samych rur, bez tłumików), żeby to wszystko pospinać ładnie. Jakby ktoś coś, to poproszę.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopcy :grin:
Ile kosztują fotele w pełnej elektryce zwykle nie sporty skóra jasna wiadomo mniej więcej cenowo :)

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Coraz zimniej na dworze. Czy któryś z kolegów mógłby rzucić okiem na mój temat o braku ogrzewania? Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie, bo temat zaczyna być pilny, a nie wiem gdzie szukać problemu :eusathink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358939-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Panowie, szukam aktywnego, prawego tłumika ori od A4/A5 i części wydechu od 3.0 albo podobnych (samych rur, bez tłumików), żeby to wszystko pospinać ładnie. Jakby ktoś coś, to poproszę.

Nikt, nic?

To mam drugie pytanie, przestał mi świecić lewy neon w błotniku, czy one są awaryjne? Palą się, ma ktoś doświadczenie?

Tak na szybko sprawdziłem (miałem tylko dwie minutki) i wydaje mi się, że nie dochodzi do niego prąd. Jeśli to to, to gdzie najlepiej zacząć szukać?

Opublikowano

Jaki neon w blotniku?

Opublikowano

Jaki neon w blotniku?

Tak napisałem, w błotniku.

Masz jakiegoś pomysła?

Opublikowano

Jaki neon w blotniku?

Lampa z polifta
Opublikowano

Z polifta, nie świeci pozycja.

Opublikowano

Nie znam sie ale moze zacznij od masy.. a potem kazdy kabel po kolei od MK do klapy nie jest dalego wiec miernikiem przepikasz bez problemu...

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Z polifta, nie świeci pozycja.

jak dobrze pamiętam kostki sa te same, podłącz lampę z drugiej strony, troszkę ukierunkuje szukanie awarii

Opublikowano

Tak myślałęm żeby zamienić lampy, spróbuję. A masa raczej jest ok bo świeci kierunek.

Dzięki chłopaki.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Jako że to dokładany temat, prędzej bym obstawiał problem z instalacją niż to że się neon przepalił.

Opublikowano

Jako że to dokładany temat, prędzej bym obstawiał problem z instalacją niż to że się neon przepalił.

Szczerze mówiąc - tak bym wolał. Instalację sobie naprawię za free.

Opublikowano

Marcin miałem to samo, w miejscu lutowania kabelek sie utlenil

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jako że to dokładany temat, prędzej bym obstawiał problem z instalacją niż to że się neon przepalił.

Szczerze mówiąc - tak bym wolał. Instalację sobie naprawię za free.

Marcin miałem to samo, w miejscu lutowania kabelek sie utlenil

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przerabiałem już to, najpierw lewa strona nastepnie prawa tak jak u Bogdana w miejscu lutowania się utleniło.

Opublikowano

Zrobione. U mnie kabelek się przerwał/przetarł pod zawiasem. Trochę newralgiczne miejsce, moim zdaniem. Dzięki Panowie za wszystkie sugestie. :hi:

Opublikowano

no i super :D można się dalej radować z neona :D

Opublikowano

Pozycja w lampie błotnika a przetarcie kabla pod zawiasem? Nie rozumiem.

Opublikowano

Pozycja w lampie błotnika a przetarcie kabla pod zawiasem? Nie rozumiem.

Montowałeś u siebie neony?

Opublikowano

Tak, ale miałem fabrycznie ledy :D

U mnie idzie tylko po jednym dodatkowym kabelku między lampą klapy a błotnika (kierunkowskaz).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.