Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś szuka gwintu do B8 ?

Mam zdrowe KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, ale miałem fabrycznie ledy :D

U mnie idzie tylko po jednym dodatkowym kabelku między lampą klapy a błotnika (kierunkowskaz).

No, a jak zmieniasz ze zwykłych, to ciągniesz kabelek do postoju. Czyli podobnie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś szuka gwintu do B8 ?

Mam zdrowe KW

Ktora wersja? Jak bardzo to twarde w porównaniu do prokita i jaki zakres regulacji? Pozdro

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj na próbę, niedawno kupiony, bagażnik dachowy, czy jak to się nazywa - te same poprzeczki. Ori Audi. Czy to normalne, że one tak hałasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj na próbę, niedawno kupiony, bagażnik dachowy, czy jak to się nazywa - te same poprzeczki. Ori Audi. Czy to normalne, że one tak hałasują?

Nie. Po poprawnym montazu zadnych dzwiekow to nie wydaje. No moze lekki swist jak masz szyberdach i lecisz 200...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co jest z tym nie tak. Przy stówie wyje jak startujący Boeing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrec i przykrec jeszcze raz sprawdzajac czy wszystkie bolce dobrze weszly w otwory w relingach. Nie masz na nich jeszcze nic w sensie np boxa?

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczepy z przodu? Moze ktorys odsloczyl z relingu i dzwoni... nowki te belki?

Tapniete z SGS7

Zreszta piszesz ze wyje a nie dzwoni to chyba od pedu powietrza jednak... jaki symbol tych belek?

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumki zalozone te z gory? Bez.nich troche glosniej bo sa zawirowania powietrza... Przod na przod a tyl na tyl zalozony? Wiecej pomysłów nie mam... wlacz glosniej muzyke ;)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie gumki. Jutro to zdejme i obejrze. Zresztą tak naprawde, to nie bardzo ich potrzebuję, a od czasu do czasu to jakoś te szumy przeżyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gumki ktore wsadza sie w rowki belek z gory a na tym kladzie dopiero boxa. Gumki wyciszaja kontakt boxa z belkami :) Sa na zdjęciach na googlu...

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, te są.

Ja myślę, że to raczej te mocowania niż same poprzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimę kupiłem jakieś tanie belki bazowe. Założyłem je i od razu boksa na górę. Pierwsza przejażdżka i świszcze jak cholera. Zacząłem zatykać otwory, zaklejać taśmą wszystko, co się dało. Zwaliłem boksa - to samo. Po 2 godzinach cudowania doszedłem dopiero, że nie założyłem 2 uszczelek gumowych i z otworów montażowych zrobił się gwizdek. (A w instrukcji pisali, żeby założyć te gumki, bo będzie świszczało. Ale kto by czytał instrukcje :decayed: )

@Hohe, weź taśmę klejącą i spróbuj pozaklejać jakieś dziurki. Może nie dostałeś jakiegoś elementu wyciszającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimę kupiłem jakieś tanie belki bazowe. Założyłem je i od razu boksa na górę. Pierwsza przejażdżka i świszcze jak cholera. Zacząłem zatykać otwory, zaklejać taśmą wszystko, co się dało. Zwaliłem boksa - to samo. Po 2 godzinach cudowania doszedłem dopiero, że nie założyłem 2 uszczelek gumowych i z otworów montażowych zrobił się gwizdek. (A w instrukcji pisali, żeby założyć te gumki, bo będzie świszczało. Ale kto by czytał instrukcje :decayed: )

@Hohe, weź taśmę klejącą i spróbuj pozaklejać jakieś dziurki. Może nie dostałeś jakiegoś elementu wyciszającego...

Tak zrobię, dzięki.

A w temacie czytania instrukcji, to kupiłem sobie kiedyś nową kosiarkę i udało mi się skosić cały trawnik wkoło domu zanim się zatrzymała. Wtedy przeczytałem w instrukcji, że sprzedają je bez oleju i trzeba sobie zalać samemu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś szuka gwintu do B8 ?

Mam zdrowe KW

Ktora wersja? Jak bardzo to twarde w porównaniu do prokita i jaki zakres regulacji? Pozdro

Tapniete z SGS7

http://www.olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-kw-do-audi-a4-b8-lub-a5-CID5-IDhBIJj.html#5ec28aedd0

na cene nie patrz, jest do sporej negocjacji

sprawdzałem u dealera KW ten zestaw, kosztuje 5500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Pany motor 3.2 FSI w B8. Miał ktoś styczność? Jakieś wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...