Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Hey koledzy takie pytanko jest sens wkładać turbo od caha i robić coś koło 200km na multirtonie?

hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D :D :D

ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, z multi troche strach żeby jej moment nie zabił. No chyba, że te nowe są już takie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey koledzy takie pytanko jest sens wkładać turbo od caha i robić coś koło 200km na multirtonie?

hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D :D :D

ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego :D

wiem kolego ze sens sensem hehe ale chodzi o to jak multitron narazie mam 160 i fajnie se radzi i licze sie z tym ze predzej czy pozniej sie skonczy ale dzieki za podpowiedz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka zatrzymała się na 190 dla multi i pewnie były dla tego powody.

Ewentualnie wygoogluj jakie są różnice w skrzyniach dla 2.7 i 2.0

:co: robić szczep z 2.7 skrzyni to już prędzej bym poszedł w stronic lub manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radzicie by już nic nie grzebać i cieszyć się tym co jest

Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała :grin: Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi :decayed: W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi.

Ma ktoś podłączoną na stałe kamerkę w aucie? Chodzi mi o to, żeby chodziła 24h/7d w samochodzie, by po zamknięciu samochodu na parkingu też nagrywała. Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?

Zależy od kamerki i od akumulatora ;) Jeśli kamerka ciągnie np. 500 mA, to przez 72 godziny wyssie około 36 Ah. A to już całkiem sporo jak na nasze baterie :) Ale jeśli kamerka potrzebowałaby tylko 200 mA, to będzie to już tylko 14.5 Ah.

Tak na szybko znalazłem porównanie kilku kamer: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3220

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?

Zależy od kamerki i od akumulatora ;) Jeśli kamerka ciągnie np. 500 mA, to przez 72 godziny wyssie około 36 Ah. A to już całkiem sporo jak na nasze baterie :) Ale jeśli kamerka potrzebowałaby tylko 200 mA, to będzie to już tylko 14.5 Ah.

Tak na szybko znalazłem porównanie kilku kamer: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3220

Czyli lepiej szukać kamerki która włącza się dopiero po tym jak wykryje ruch i zaczyna nagrywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radzicie by już nic nie grzebać i cieszyć się tym co jest

Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała :grin: Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi :decayed: W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi.

Ma ktoś podłączoną na stałe kamerkę w aucie? Chodzi mi o to, żeby chodziła 24h/7d w samochodzie, by po zamknięciu samochodu na parkingu też nagrywała. Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?

a co jak przyjdzie zostawić auto nie na 3 dni tylko na 5 bo cos wypadnie? Będzie Ci się uśmiechało latać do sąsiada prąd pożyczyć? ;) nie mówiąc o zimie gdzie pojemność aku dramatycznie spada i każdy utracony prąd jest na wage złota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo akumulator od jakiegoś TIRa wozić w bagażniku ;)

Czyli lepiej szukać kamerki która włącza się dopiero po tym jak wykryje ruch i zaczyna nagrywać?

Według mnie to też lipa. Z doświadczenia zauważyłem, że kamerki do uruchomienia się i rozpoczęcia nagrywania często potrzebują kilku sekund. Czasami to o wiele za długo ;)

Zresztą trzeba wziąć pod uwagę, że w trybie czuwania każda kamerka też jakiś tam prąd ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie sline z kombi będzie pasowało do sedana

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-zawieszenie-s-line-przod-i-tyl-i6489066071.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie sline z kombi będzie pasowało do sedana

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-zawieszenie-s-line-przod-i-tyl-i6489066071.html

Może z tyłu stać za wysoko, już nie mówiąc o tym, że zawieszenie dobiera się według klas wagowych, a na aukcji nawet nie jest napisane od jakiego silnika to jest. Np jeśli będzie od 3.0 i Avanta, a założysz do 2.0 sedana, to zamiast obniżyć samochód to go podniesiesz.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radzicie by już nic nie grzebać i cieszyć się tym co jest

Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała :grin: Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi :decayed: W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi.

no rozumiem ze to loteria i zdaje se sprawe ze kiedys to nastapi i padnie :P ale jakis czas temu czytałem u kogos ze wlasnie ma 200 KM na multi i juz tak smiga 40tys Km i wszystko jest wiadomo jak robi sie to z głowa ale chyba po tych postach dam se na luz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...