Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, przyszedł mi kabel do podłączenia PDC z przodu (8K0 971 095 E) i zastanawiam się czy on przypadkiem nie powinien mieć w komplecie jakiś uchwytów do podpięcia w zderzaku?

iqkpxjy9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko zderzak mam teraz bez otworów na czujniki i czeka mnie wiercenie, w takim wypadku też są od wewnątrz jakieś uchwyty? (grill pod PDC kupiony)

Widziałem, że są też takie komplety:

h4lc3llm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam MMI 3gp ze starego softu przejść odrazu na najnowszy k900 ?

Wszyscy pisza aby wgrywać po kolei, ale mozesz zaryzykować i podzielić sie wynikiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proces wyglada tak - najpierw jest erase, pozniej jest flashowanie - wiec moim zdaniem historie o wgrywaniu wersja po wersji to urban legend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proces wyglada tak - najpierw jest erase, pozniej jest flashowanie - wiec moim zdaniem historie o wgrywaniu wersja po wersji to urban legend

Ja to widzę tak, nie kasuje całości a wybrane moduły...jeśli pominiesz upgrade'y pomiędzy początkowym a ostatnim to może okazać się tak, że na końcu nie działa jeden z nich z powodu niezgodności wersji.

Jakby całość była aktualizowana za każdym razem to nie było by problemów.

kto teraz potwierdzi na swoim

mythbusters.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to widzę tak, nie kasuje całości a wybrane moduły

mozesz mi podac przy przejsciu z ktorej wersji do ktorej podbijane sa tylko wybrane moduly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli da się podnieść soft zaraz do k900 i bedzie wszyatko ok ? Jaki były kolejne wersje softow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podam Ci bo nie robiłem zdjęć przy aktualizacji, za każdym razem przed aktuliazacją jest lista co jest aktualizowane co nie (Y /N / N/A). Możesz porównać wielkości kolejnych aktualizacji są różne (bazuje na 3G High): 1 - 483M, 2 - 718M, 3 - 537M, 4 - 847M. Jakby wielkości rosły cały czas to uwierzyłbym że każda kolejna aktualizacja zawiera kompletne dane bez potrzeby stosowania wcześniejszych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie postraszyliście wiec zrobię pokolei, aktualnie mam p0513

Ma ktos softy :

8R0906961BK (517)

8R0906961CA (612)
8R0906961CE (614)
8R0906961DH (767)
Edytowane przez dzg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj tutaj http://www.a5oc.com/forums/a5-general-q/113737-mmi-3g-3gp-navigation.html

Q. I have mmi 3gp , version p0XXX can i go straight to k0900?
A. Yes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry może mi powie jak to jest że jak turbo idzie do regeneracji ( nie wywaliło oleju) to olej w silniku + filtr idzie do zmiany mimo że 2 miesiące temu był wymieniony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry może mi powie jak to jest że jak turbo idzie do regeneracji ( nie wywaliło oleju) to olej w silniku + filtr idzie do zmiany mimo że 2 miesiące temu był wymieniony ?

A przetaczalbys sobie wlasna krew jak wiesz ze cos musiales naprawic w organizmie czy zalalbys nowa zdrową? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupilem sobie końcówki, które potrzebowałem i które pasują rozmiarem do mojego wydechu. Takie:

40946.jpg

Na tym zdjęciu widać, oprócz końcówek, dwie dysze, które wbija się w rure przed tłumikiem. Mają one nawet swój numer, 8T0 071 956. Moje pytanie brzmi: po co?
Jedyne co powodują, to zmniejszenie średnicy rurki, ale w jakim celu?

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...