Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś pomóc z lampami xeneon byłbym wdzięczny, zrobiłem chwilowo przejściówki według tego schematu i okazało się zę nie działa przygasanie led po włączeniu kierunku, jest możliwość tylko włączenia albo wyłączenia, dodatkowo nie działa światło drogowe prawe

http://www.directupload.net/file/d/4519/y6skqow8_jpg.htm

jeśli chodzi o przygasanie led to chyba źle zakodowany MCE, co do światła drogowego to podmień lampy będziesz mógł wyeliminować czy klapka zepsuta czy kabelek który dokładałeś coś nie łączy

Tak zrobię jak mówisz sprawdzę jeszcze raz ten kabel, tylko z kodowaniem własnie tak jak mówię albo jest albo nie ma, a myślisz ze ten schemat jest ok?

schemat jest ok. sam wg. niego zmieniałem lampy

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A FIS sygnalizuje otwartą klapę?

Tak, wyswietla...

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Czyli sygnał do zapalenia jest. Połowa sukcesu.

Otwieraj ELSĘ i patrz na schemat instalacji :D

Opublikowano

Na zew mają około 90mm a te dysze, bo tak to sie nazywa, pasują do rurki od 2.0 czyli około 55mm.

Numer końcówek to 8T0071910.

--------

Zmierzyłem te dysze, wchodzą w rurę 65mm i zmniejszają przpływ na 45mm.

Nikt, nic?

Dysza to numer 10, wpija się w rurę.

2454056000_1477487398.jpg

Opublikowano

Na zew mają około 90mm a te dysze, bo tak to sie nazywa, pasują do rurki od 2.0 czyli około 55mm.

Numer końcówek to 8T0071910.

--------

Zmierzyłem te dysze, wchodzą w rurę 65mm i zmniejszają przpływ na 45mm.

Nikt, nic?

Dysza to numer 10, wpija się w rurę.

2454056000_1477487398.jpg

jedyne co znalazłem to to, że jest to część systemu dźwiękowego, pewnie ma to na celu zmienić ciśnienie żeby lepiej gwizdało :eusathink:

Opublikowano

Przycisk start stop ma numer 8K0905217 ,często widzę 8K0905217A , różni się to czymś? Będzie pasować z końcówką A do b8 ?

Opublikowano

Przycisk start stop ma numer 8K0905217 ,często widzę 8K0905217A , różni się to czymś? Będzie pasować z końcówką A do b8 ?

Pewnie :)

8K0905217 zamienia sie na => 8K0905217A

Opublikowano

Tak myślałem ale musiałem się upewnić ;) dzięki

Opublikowano
  • Autor

Nie ma chętnego na przycisk do autoholda?

Opublikowano

kaszana, kibel, masakra :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

kaszana, kibel, masakra :facepalm::facepalm::facepalm:

Dobrze, że nie moja bo byłoby mi przykro. ???

Opublikowano

Szczery jestem , to jest okropne , jak w batmobilu ;) ale gusta są różne ;)

Opublikowano

Co myślicie o takiej fajerze?

Coś jak synthol. Biorącemu wydaje się że jest OK, ale nie wygląda to tak dobrze jak się patrzy na to z boku..

Brazylijski-Hulk.-Mezczyzna-ryzykuje-zyc

Opublikowano

Czyli sygnał do zapalenia jest. Połowa sukcesu.

Otwieraj ELSĘ i patrz na schemat instalacji :D

Nie mieć ELSY... :(

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Czyli sygnał do zapalenia jest. Połowa sukcesu.

Otwieraj ELSĘ i patrz na schemat instalacji :D

Nie mieć ELSY... :(

Wysłane z Note 3

do sprawdzenia przejścia z kostki przy lampce pin 1 to masa a pin 2 zasilanie z MK kostka T17P (brązowa) pin 8

Opublikowano

Co myślicie o takiej fajerze?

Coś jak synthol. Biorącemu wydaje się że jest OK, ale nie wygląda to tak dobrze jak się patrzy na to z boku..

Brazylijski-Hulk.-Mezczyzna-ryzykuje-zyc

Lepiej bym tego nie ujął , brawo Ty :decayed:

Opublikowano

Siemanko !!! :hi:

Dawno mnie tu nie było ale czas wrócić i działać :D tematy życiowe trochę poodgarniane wiec czas zająć się autem :D

Mianowicie rozglądam się za B8 i potrzebuje porad na co zwracać uwagę przy poszukiwaniach, jaki motor najlepiej szukać ( interesuje mnie głownie TDI ), no i oczywiście jak budżet pozwoli chciał bym w s-linie :grin: aa i jeszcze jedno czas na auto rodzinne wiec szukam avanta :D

A może ktoś z forum zajmuje się poszukiwaniem takich autek za granicą albo coś to też chętnie bym nawiązał znajomość, tylko zaufane, sprawdzone osoby najlepiej :D

Jak ktoś jest na siłach albo ma chęć pomóc to walcie na pw lub tu możemy pogawędzić :D no chyba że macie jakieś ciekawe wątki które warto przestudiować to też podrzućcie :kox: z góry wielkie dzięki za pomoc i uwagę :)

Edytowane przez reikeb

Opublikowano

Jakbyś się budżetem pochwalił byłoby łatwiej :kox:

Opublikowano

B8 jest za ciasne ma auto rodzine.. nie bierz diesla.. hmm i co jeszcze..

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.