Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nie podam Ci bo nie robiłem zdjęć przy aktualizacji, za każdym razem przed aktuliazacją jest lista co jest aktualizowane co nie (Y /N / N/A). Możesz porównać wielkości kolejnych aktualizacji są różne (bazuje na 3G High): 1 - 483M, 2 - 718M, 3 - 537M, 4 - 847M. Jakby wielkości rosły cały czas to uwierzyłbym że każda kolejna aktualizacja zawiera kompletne dane bez potrzeby stosowania wcześniejszych aktualizacji.

Kolego, te literki Y/N N/A dotycza calej masy sterownikow, ktore sa w samochodzie - a nie samego MMI. Robiac update softu czesto wgrywane sa nowe wersje do innych sterownikow. Stad rowniez biora sie roznice w wielkosci tych softow. To co dotyczy samego MMI po rozpakowaniu softu, znajduje sie tylko w katalogu MU9498 (w przypadku 3G+). Sa tam podkatalogi podzielone na wersje HW (im starszy soft tym mniej tych katalogow - bo bylo mniej wersji hardware'u na poczateku - co tez sie przeklada na roznice w rozmiarach update'u) zawierajace nastepujace image:

fpga

fpga-emg

ifs-emg

ifs-root

efs-extended

efs-system

i wszystkie te image sa flashowane. A sam proces flashowania, jak juz mowilem, najpierw sklada sie z wymazywania pamieci a pozniej programowania - wiec przechodzenie z wersji na wersje w przypadku MMI to urban legend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, kupilem sobie końcówki, które potrzebowałem i które pasują rozmiarem do mojego wydechu. Takie:

40946.jpg

Na tym zdjęciu widać, oprócz końcówek, dwie dysze, które wbija się w rure przed tłumikiem. Mają one nawet swój numer, 8T0 071 956. Moje pytanie brzmi: po co?

Jedyne co powodują, to zmniejszenie średnicy rurki, ale w jakim celu?

No a to nie jest po to zeby na te nasunac poprostu końcowki?? Te czarne.. jaki numer maja te koncowki i jaki rozmiar.. po srednicy zewnetrznej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zew mają około 90mm a te dysze, bo tak to sie nazywa, pasują do rurki od 2.0 czyli około 55mm.

Numer końcówek to 8T0071910.

--------

Zmierzyłem te dysze, wchodzą w rurę 65mm i zmniejszają przpływ na 45mm.

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zew mają około 90mm a te dysze, bo tak to sie nazywa, pasują do rurki od 2.0 czyli około 55mm.

Numer końcówek to 8T0071910.

--------

Zmierzyłem te dysze, wchodzą w rurę 65mm i zmniejszają przpływ na 45mm.

No a jaka srednice ma rurka miedzy koncowka stara a puszka wydechu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zew mają około 90mm a te dysze, bo tak to sie nazywa, pasują do rurki od 2.0 czyli około 55mm.

Numer końcówek to 8T0071910.

--------

Zmierzyłem te dysze, wchodzą w rurę 65mm i zmniejszają przpływ na 45mm.

No a jaka srednice ma rurka miedzy koncowka stara a puszka wydechu ??

80mm

Audi-Original-Sound-AGA-Endschalld%C3%A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linki do sprawdzonych softowów do 3G HDD i DVD? Od najstarszego do najnowszego ?

I też pytanko - Jechaliście od razu do najnowszej czy po kolei ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaly mi działać swiatelka w bagażniku... byc moze przy montażu klapy gdzies zwarlem przewód, bezpieczniki cale gdzie szukać?

Wysłane z Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w mmi 3g+ podniosłem soft do 0900 i działa wiec nie tzreba wersji pośrednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc z lampami xeneon byłbym wdzięczny, zrobiłem chwilowo przejściówki według tego schematu i okazało się zę nie działa przygasanie led po włączeniu kierunku, jest możliwość tylko włączenia albo wyłączenia, dodatkowo nie działa światło drogowe prawe

http://www.directupload.net/file/d/4519/y6skqow8_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc z lampami xeneon byłbym wdzięczny, zrobiłem chwilowo przejściówki według tego schematu i okazało się zę nie działa przygasanie led po włączeniu kierunku, jest możliwość tylko włączenia albo wyłączenia, dodatkowo nie działa światło drogowe prawe

http://www.directupload.net/file/d/4519/y6skqow8_jpg.htm

jeśli chodzi o przygasanie led to chyba źle zakodowany MCE, co do światła drogowego to podmień lampy będziesz mógł wyeliminować czy klapka zepsuta czy kabelek który dokładałeś coś nie łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc z lampami xeneon byłbym wdzięczny, zrobiłem chwilowo przejściówki według tego schematu i okazało się zę nie działa przygasanie led po włączeniu kierunku, jest możliwość tylko włączenia albo wyłączenia, dodatkowo nie działa światło drogowe prawe

http://www.directupload.net/file/d/4519/y6skqow8_jpg.htm

jeśli chodzi o przygasanie led to chyba źle zakodowany MCE, co do światła drogowego to podmień lampy będziesz mógł wyeliminować czy klapka zepsuta czy kabelek który dokładałeś coś nie łączy

Tak zrobię jak mówisz sprawdzę jeszcze raz ten kabel, tylko z kodowaniem własnie tak jak mówię albo jest albo nie ma, a myślisz ze ten schemat jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc z lampami xeneon byłbym wdzięczny, zrobiłem chwilowo przejściówki według tego schematu i okazało się zę nie działa przygasanie led po włączeniu kierunku, jest możliwość tylko włączenia albo wyłączenia, dodatkowo nie działa światło drogowe prawe

http://www.directupload.net/file/d/4519/y6skqow8_jpg.htm

Kodowanie do przygasania:

"To keep the leds on but dimmed during turn signal (i'm really not sure if this qualifies as 'euro-spec' but it looks and works well)

Starting with factory setting:

Central Electronics 09

Coding 07

Long Code helper

Byte 02 - Check bit 6 (Side Marker as DRL)

If you have already eliminated the winking, the you will need to go to Byte 03 and undo the modification. In other words, the winking DRL options (Bit 7) will need to remain checked/on as it was in the factory setting."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...