Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to dział "sprzedam" zamknęli?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to dział "sprzedam" zamknęli?

Coś po ostatnich pracach moderatorskich się pomieszało :P

Opublikowano

no właśnie też mi sie tak wydaje

Opublikowano

wystawił bym go w dziale sprzedam ale mam za mało postow :( a nie bede pisał ich bez sensu

Opublikowano

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

Opublikowano

Czy musze dokupić jakies ślizgi do wymiany zderzaka tył na polift Avant?

Opublikowano

nie trzeba

Opublikowano

Chce wymienić przedni zderzak w polifcie ze zwykłego na s line, wiem że na pewno muszę kupić płytę osłoną pod zderzak z wersji s line poratuje ktoś numerem katalogowym, coś jeszcze będę potrzebował?

Opublikowano

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

moj jest pierwsza rejestracje listopad 2013. Na gratach widzialem ze maja date produkcji pazdziernik 2013, a wedlug VIN'u MY2014 wiec sie chyba nada:

Address 03: ABS Brakes (J104) Labels: 8K0-907-379.clb
Part No SW: 8K0 907 379 CP HW: 8K0 907 379 CP
Component: ESP8 quattro H09 0020
Revision: -------- Serial number: --------------
Coding: 312DCC01
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 89121F7ADF63D454
No fault code found.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

inna niz roczniki po 2013?

Opublikowano

inna niz roczniki po 2013?

Ty masz po 2013 czyli drozsza opcje :hi: koszt uzywki od 1,5- 2. tys. :kwasny:

Opublikowano

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

Panowie pytanie dla tych co maja POLIFTA po 2013 roku

Potrzebuje kodowanie pompy ABS jaki macie :) chce cos uzupełnic na FORUM :hi:

Tu jakbyś jeszcze potrzebował masz polifta ale 2012

Address 03: ABS Brakes (J104) Labels: 8K0-907-379.clb

Part No SW: 8K0 907 379 CG HW: 8K0 907 379 CG

Component: ESP8 front H09 0100

Revision: -------- Serial number: --------------

Coding: 169544

Shop #: WSC 00365 211 83536

VCID: 800FE68B13F6581E143-80D5

Opublikowano

może przy quattro jest "bogadsza" ?

Opublikowano

może przy quattro jest "bogadsza" ?

ustalimy to :hi:

mam auto z 2013.09 i nie mozna zrobic kalibracji G85 ze wzgledu na pompe

Opublikowano

Słyszał ktoś o jakimś poradniku, jak rozebrać tapicerki drzwi w A4 B9? :grin: Patrzę na to ustrojstwo i pomysłu brak.

Opublikowano

Jest taki magiczny poradnik do wszystkiego - ELSA.

Opublikowano

Ciezko sprawdzic co to jest, mechanik posmarowal troche klocki na koncowkach, odgial troche oslone tarczy i przez niecaly miesiac byla cisza a znowu od 2 dni piszczy... Ma ktos moze jakis pomysl?

Zaczyna piszczec jak hamulce sie dogrzeja, jak ruszam i sa zimne to jest cisza

Przy hamowaniu rowniez nastepuje cisza, puszcze hamulec i piszczy

Wczoraj posmarowalem klocki na koncowkach i juz nie piszczy...

Moglby ktos mi to wytlumaczyc dlaczego to piszczy przy jezdzie? Przeciez to chyba jest nieruchoma czesc kiedy nie naciskam hamulca? :mysli:

Raczej watpie, ze to dlugo wytrzyma, smar znowu zejdzie i znowu bedzie trzeba przesmarowac

klockipng_annepwn.png

Opublikowano

Masz tam blaszki ?

Opublikowano

Wlasnie je wyciagnalem wczesniej bo myslalem, ze to moze one powoduja mi te piski bo ogolnie dostalem zle dopasowane te blaszki i musialem je troche przycinac bo o tarcze haczyly

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.