Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi tez podeślij ;)

BTW. Bluetooth zamontowany, wiązka była OK, ale co do jej jakości mozna mieć pewne uwagi.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi tez podeślij ;)

BTW. Bluetooth zamontowany, wiązka była OK, ale co do jej jakości mozna mieć pewne uwagi.

No widzisz, a tak sie bałeś. ?

Gdzie go w końcu wrzuciłeś?

Opublikowano

Nad schowek. Ładnie siada, jakby były mocowania fabryczne to mógłby tam spokonie być montowany w Ingolstadt. nie daja mi spokoju te dwie luźne wtyczki dwupinowe których nigdzie nie wpiąłem a wszystko chodzi. Może telefon w podłokietniku? :eusathink:

Opublikowano

Stał szlachetna ?

Ci to za dekory :)

Opublikowano

Poza tym, to Piekna dupeczka :)

Opublikowano

Dziś wjechał zderzak i wydech S4. Jeszcze listwę organizuje.

Foto

http://fs5.directupload.net/images/161230/k9acuppz.jpg

Coś krzywo te rurki.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Chciałbym zmienić zderzak na lifta z tyłu ale mam hak i nie wiem czy mogę założyć zwykły zderzak który nie jest do niego przystosowany? Hak cały czas jest schowany bo nie mam potrzeby go uzywac. Czy ewentualnie bez problemu można go całkowicie wyrzucić?

Opublikowano

Chciałbym zmienić zderzak na lifta z tyłu ale mam hak i nie wiem czy mogę założyć zwykły zderzak który nie jest do niego przystosowany? Hak cały czas jest schowany bo nie mam potrzeby go uzywac. Czy ewentualnie bez problemu można go całkowicie wyrzucić?

Możesz założyć

Ja nie zmieniłem belki, została pod hak

Opublikowano

A jak hak jest schowany to nic nie wadzi jak się założy zwykły zderzak?

Opublikowano

Dziś wjechał zderzak i wydech S4. Jeszcze listwę organizuje.

Foto

http://fs5.directupload.net/images/161230/k9acuppz.jpg

Lotka RS, jest ładniejsza bo większa i wyprofilowana.

Opublikowano

Dziś wjechał zderzak i wydech S4. Jeszcze listwę organizuje.

Foto

http://fs5.directupload.net/images/161230/k9acuppz.jpg

Lotka RS, jest ładniejsza bo większa i wyprofilowana.

Nie no pewnie RS wymiata :)

Gdzie udało Ci się wyhaczyć takiego białego kruka ? :decayed:

Opublikowano

Dziś wjechał zderzak i wydech S4. Jeszcze listwę organizuje.

Fotohttp://fs5.directupload.net/images/161230/k9acuppz.jpg

Lotka RS, jest ładniejsza bo większa i wyprofilowana.

Nie no pewnie RS wymiata :)

Gdzie udało Ci się wyhaczyć takiego białego kruka ? :decayed:

Polowałem w sieci. Udało sie 2 lata temu za 900zl kupić. Ale była cała lacznie z dwoma plastikami, ktore sa podklejone od dołu z każdej strony. Sa niezbędne aby była zamontowana zgodnie z instrukcja:D.

Opublikowano

Polowałem w sieci. Udało sie 2 lata temu za 900zl kupić. Ale była cała lacznie z dwoma plastikami, ktore sa podklejone od dołu z każdej strony. Sa niezbędne aby była zamontowana zgodnie z instrukcja:D.

No tak, trzeba mieć cierpliwość bo tego prawie nie ma ;)

Ale warto, miałem okazję oglądać u Kolegi z forum na żywo :decayed:

Robi niesamowitą robotę z tyłu :)

Opublikowano

A jak hak jest schowany to nic nie wadzi jak się założy zwykły zderzak?

Nic nie wadzi. Roznica jest wylacznie w dokladce tzn z lub bez wyciecia pod zderzak. Ale skoro juz go masz to poluj z wycieciem.... Nie znasz dnia ani godziny kiedy moglby się przydac ten haczyk :)
Opublikowano

Nie ma opcji żeby mi się to przydało. Jak po odłączam to wszystko od haka to jakiś błąd będzie nie? Jak go wykodowac?

Opublikowano

Nie ma opcji żeby mi się to przydało. Jak po odłączam to wszystko od haka to jakiś błąd będzie nie? Jak go wykodowac?

Co chcesz odpinać ?

Zakładasz inny zderzak i tyle

Opublikowano

Nie ma opcji żeby mi się to przydało. Jak po odłączam to wszystko od haka to jakiś błąd będzie nie? Jak go wykodowac?

Co chcesz odpinać ?

Zakładasz inny zderzak i tyle

nie tak hop siup bo ja tak zrobiłem i teraz choćbym się uparł to nikogo nie zaholuję do domciu bo nie mam jak wkręcić haka do holowania.... więc zakup belkę zderzaka i wymień jak należy :)

a napewno hak jest ori może tylko dokładany i nie trza wykodowywać nic....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.