Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki wielkie :) czyli pozostaje mi do grilla z a5 dokupić trytytki :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 2.05.2017 o 09:01, ArkadiuS napisał:

Tylko zdejmując amortyzator. Miałem podobny przypadek w b7. Najpierw stuki na skreconym kole, a później na kazdej większej nierownosci. Jezdzilem na diagnostykę do 3ch stacji diagnostycznych i sprawność amortyzatora byla w normie, praca zawieszenia również, magiel rowniez. Dopiero po rozegraniu okazalo sie ze amor jest bez gazu.....tak świetnie mamy zawiasy w naszych OOOO emoji106.png

Miałem podobnie całą zawiehe rozebrałem a poduszki amorów wymieniłem i nic nie pomogło okazało się że stuki były z łącznika przekładni tuż przy pedałach i przy maglownicy przesmarowałem i ucichło cały temat jest o tym na forum

Opublikowano

Panowie nie działa mi przycisk zmiany wskazań na fisie zużycia paliwa chwilowe, średnie, itp ( ten przycisk od czoła manetki wycieraczek) coś się w nim złamało bo lata luźny, przycisk od dołu RESET działa.

I mam pytanie czy mogę kupić przełączniki od wersji bez tempomatu (można takie kupić za grosze) i przełożyć sam przełącznik wycieraczek. Da się to rozebrać, przełożyć i czy będzie to działało?

I czy przełącznik wycieraczek każdy podejdzie czy jest jakaś różnica dla wersji z automatycznymi wycieraczkami?

Opublikowano

Nie chce ktoś kupić brązowych skór ? w full opcji ? pełna elektryka grzane schowki rolety w tylnych boczkach etc. Bardzo zadbane.

Opublikowano
23 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

dużo roboty z wymianą?

10 minut roboty. 

Opublikowano
6 minut temu, Hohe napisał:

10 minut roboty. 

warto to kupić ? jest różnica ? :)

Opublikowano

Jak Kooga napisał, wyglądają dużo lepiej, nowocześniej. Warto. 

Opublikowano
50 minut temu, Gibons napisał:

Nie chce ktoś kupić brązowych skór ? w full opcji ? pełna elektryka grzane schowki rolety w tylnych boczkach etc. Bardzo zadbane.

Które schowki są grzane?

Opublikowano

siedzenia sa grzane pisalem bez przecinkow bo z tel

Opublikowano

Czy lampki rejestracji LED od Skody (000052110) mogą pasować do B8?

 

maxresdefault.jpg

Opublikowano

panowie do tej manetki 4G0-953-502 AD potrzebna jest ta taśma nr: 8R0-953-568 Q ?

Na mojej starej nie będzie to działać? Mam multifunkcje i tempomat. Chodzi dokładnie o te raty z linku

http://allegro.pl/manetki-tasma-audi-a4-b8-a5-4g0953502ad-8r0953568q-i6809166990.html#

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Panowie czy da się wyciągnąć zapalniczkę, tą z tyłu tunelu środkowego bez rozbierania/wyciągania całego tunelu?

Opublikowano

Te ledy do rejestracji to po to zeby byla lepiej widoczna dla polixji ?;)

Opublikowano
1 godzinę temu, zabiello napisał:

Panowie czy da się wyciągnąć zapalniczkę, tą z tyłu tunelu środkowego bez rozbierania/wyciągania całego tunelu?

Da się 

Tu masz szczegółowo opisane przez WRC 

 

Edytowane przez deafca

Opublikowano
Godzinę temu, deafca napisał:

Da się 

Tu masz szczegółowo opisane przez WRC 

 

Dzięki wielkie, właśnie tego szukałem.;)

Opublikowano

Ponawiam pytanie czy do manetek polift 4G0953502AD trzeba koniecznie kupić taśmę 8R0953568Q?

Same manetki bez taśmy można za 150zł kupić. 

http://allegro.pl/audi-a4-a6-lift-przelacznik-zespolony-4g0953502ad-i6808294717.html#thumb/4

Opublikowano

Taśme możesz przełożyć ja w tej pierwszej przekładałem swoją. Potem musisz ustawić czujnik konta skrętu. Zakładaj od A8 są w piano :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.