Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozna zest naprawczy jest

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mozna zest naprawczy jest
Masz numerek? [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

podpowie ktoś gdzie w etce jest zderzak competition?

Opublikowano
Opublikowano
58 minut temu, wrzosu napisał:

podpowie ktoś gdzie w etce jest zderzak competition?

może Ci się przyda

SlineCompetition.jpg

Opublikowano

w sprawie drgania kierownicy przy 120-140km/h

miałem na dystansie delikatny luz (piasta-dystans)
zamówiłem w dystomie dystanse z otworem centrującym 66.3

Weszło mega ciasno, luzow zero na kole.
Zawieszenie na tip top ogarnięte, koła proste, wyważone a drgania wciąż są....

Po weekendzie sprawdzę maglownicę. Jak tam będzie OK to zostanie wał napędowy bo szczerze nic już mi innego do głowy nie przychodzi

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
55 minut temu, skrzypul napisał:

w sprawie drgania kierownicy przy 120-140km/h

miałem na dystansie delikatny luz (piasta-dystans)
zamówiłem w dystomie dystanse z otworem centrującym 66.3

Weszło mega ciasno, luzow zero na kole.
Zawieszenie na tip top ogarnięte, koła proste, wyważone a drgania wciąż są....

Po weekendzie sprawdzę maglownicę. Jak tam będzie OK to zostanie wał napędowy bo szczerze nic już mi innego do głowy nie przychodzi

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

wymień sobie "banany" zawieszenia na poliftowe gumowo-olejowe i zapewniam Cię że bedzie jak ręką odjoł , ja jak miałem a4 b8 to kupiłem takie banany za 300zł z rocznego auta 

Opublikowano

Panowie przy przy doposazaniu przodu w czujniki parkowania, mocowania bocxnych czujnikow kupowaliscie w aso? Nie mam u siebie przodu ani tylu wiec planuje dolozyc ale za same uchwyty wychodzi 360 (6x60zl) 2 na przod i 4 tyl.

Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakie najmniejsze ET może być przy 20 calach i 9 szerokości ?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy ktos z Was kojarzy to auto? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-170-km-szyberdach-ID6z3J1l.html  . Niestety cale przelakierowane z czarnego na czerwony - podobno juz w Polsce. Pomalowane bardzo ladnie... gdybym znal historie to moze bym sie przelamal. Przyzwyczailem sie juz do czerwonego. W ciemno boje sie takiego ryzyka. Nikt z forum tym nie jezdzi?

 

I drugie pytanie dotyczy przycisku START/STOP ENGINE. Na jakiej zasadzie dziala odpalanie takiego samochodu? Po nacisnieciu przycisku nic sie nie dzieje - patrzylem z kluczem w stacyjce i patrzylem tez na wlaczonym zaplonie. Auto gasnie po odpaleniu z kluczyka gasnie od razu po nacisnieciu przycisku.

Edytowane przez KANAL

Opublikowano
5 godzin temu, daniell-gda napisał:

zakładał ktoś ?? 

http://allegro.pl/czarne-emblematy-ringi-logo-audi-a1-a3-a4-a5-s3-i6930087796.html

ciekawy jestem jaka jest jakość 

ja ma takie cuś już ze dwa lata, nic się z tym nie dzieje, spokojnie można kupić i założyć. 

Opublikowano
ja ma takie cuś już ze dwa lata, nic się z tym nie dzieje, spokojnie można kupić i założyć. 
To jest czarny plastik w połysku ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, daniell-gda napisał:

To jest czarny plastik w połysku ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

tak, właściwie powinno to kosztować max 50zł :) 

Opublikowano
tak, właściwie powinno to kosztować max 50zł [emoji4] 
A jak z jakoscia nie wyglada to jak chinska zabawka ? Komplet w takiej cenie maja http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6930087796

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 29.08.2017 o 15:33, l.e.s.t.e.r napisał:

może Ci się przyda

SlineCompetition.jpg

Oooooo tak! Dziękuje 

Opublikowano

Ciągle borykam się z problemem niedoładowanego akumulatora. Ten który mam obecnie, Banner, mam około dwóch lat i już go szlag trafia. Idą chłodniejsze dni i problem się nasila. Z kodów wyposażenia wynika, chyba, że powinien być aku 95Ah a wszystkie strony oferujące dobieranie aku po modelu auta, pokazują że powinien być około 75Ah. Kto ma rację? Być może 95Ah jest faktycznie za duży i przez to permanentnie niedoładowany? Jak myślicie?

I druga sprawa, czy podłączenie prostownika/ładowarki pod maską zamiast bezpośrednio do aku ma jakieś znaczenie?

Opublikowano
12 minut temu, Hohe napisał:

Ciągle borykam się z problemem niedoładowanego akumulatora. Ten który mam obecnie, Banner, mam około dwóch lat i już go szlag trafia. Idą chłodniejsze dni i problem się nasila. Z kodów wyposażenia wynika, chyba, że powinien być aku 95Ah a wszystkie strony oferujące dobieranie aku po modelu auta, pokazują że powinien być około 75Ah. Kto ma rację? Być może 95Ah jest faktycznie za duży i przez to permanentnie niedoładowany? Jak myślicie?

I druga sprawa, czy podłączenie prostownika/ładowarki pod maską zamiast bezpośrednio do aku ma jakieś znaczenie?

tu masz że się aku łąduje gdzieś pod maską

 

Opublikowano

Hmm, tak ładowałem do tej pory, a teraz przeniosłem interes do tyłu. Zobaczymy jak to będzie. A co do pojemności masz jakieś przemyślenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.