Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 minut temu, M@rcus napisał:

 


Potwierdzam, są takie dane.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

http://allegro.pl/audi-a4-i-a4-avant-b8-2007-2015-sam-naprawiam-i6743374420.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MzJjYjA2ZmMtZjkwNi00NTkyLTg2ZGYtNWQ5NzRhOGEzMjdhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e3cb5141-ec03-45c5-a112-20fbed637903

Jak są Nm to biorę - taniej ne będzie.

już sobie kupiłem :banan:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ile Wam wchodzi oleju przy wymianie do 2.0 tdi CJCA :eusathink:5 litrów ?

Opublikowano

4,9-5L do 2.0TDI 8L do 3.0TDI :)

Opublikowano

Dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Kupiłeś już coś ? 

Opublikowano

Panu muszę enkoder wyczyścić bo coś mi szwankuje przy podglasAniu. Gałka z mieszkiem wychodzi z ta ramka Alu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
2 minuty temu, Onkel napisał:

Panu muszę enkoder wyczyścić bo coś mi szwankuje przy podglasAniu. Gałka z mieszkiem wychodzi z ta ramka Alu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bez. Pociągnij za mieszek do góry i wyjdzie.

Opublikowano

Panowie jaki akumulator 110Ah kupić , ktoś ma coś sprawdzonego? Coraz więcej opinii że nie ma znaczenia producent do aku i tak pada po 3-4 latach. 

Mój centry ma 3,5 roku i zimy raczej nie przeżyje.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
11 godzin temu, Horneth napisał:

Kupiłeś już coś ? 

Nie nie, jeszcze B6 się sprzedaje :cool1:

Opublikowano

Taka tu cisza to zapytam. Poszukuję numerów wtyczek do klamek podświetlanych zewnętrznych. Męskich i żeńskich. Dziękuję. 

Opublikowano

Orietujecie sie jak zamontować gałke automat rs4 b8 ??? Bo w naszych guzik jest z boku a w rs od frontu co trzeba zrobić? ??

Opublikowano
28 minut temu, SpierfolES napisał:

Orietujecie sie jak zamontować gałke automat rs4 b8 ??? Bo w naszych guzik jest z boku a w rs od frontu co trzeba zrobić? ??

Trzeba obrócić plastikową końcówkę na wybieraku, tak się to robi:

:hi:

Opublikowano
35 minut temu, l2k2 napisał:

Trzeba obrócić plastikową końcówkę na wybieraku, tak się to robi:

:hi:

dla mnie ta robota z opalarka to jakas rzeznia. zastanawialem sie nad tym dosyc dlugo gdy mialem to robic u siebie i sobie odpuscilem taka rzeźbe. Obcialem koncowke, kupilem od chlopa ze stanow koncowke drukowana na drukarce 3D i calosc skrecilem sruba, tak, ze moge sobie teraz to obracac jak mi pasuje. Tutaj jest temat, w ktorym mozna znalezc namiar na goscia, od ktorego mozna kupic te koncowki.

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

Opublikowano
Godzinę temu, Yoghurt napisał:

dla mnie ta robota z opalarka to jakas rzeznia. zastanawialem sie nad tym dosyc dlugo gdy mialem to robic u siebie i sobie odpuscilem taka rzeźbe. Obcialem koncowke, kupilem od chlopa ze stanow koncowke drukowana na drukarce 3D i calosc skrecilem sruba, tak, ze moge sobie teraz to obracac jak mi pasuje. Tutaj jest temat, w ktorym mozna znalezc namiar na goscia, od ktorego mozna kupic te koncowki.

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

I to jest rozwiązanie :thumbup1: Też się nad tym zastanawiałem i znałem tylko to z kręceniem końcówki, ale jak piszesz.. i mnie to nie przekonywało.

Opublikowano

Czy ktos z Was ma 3.0tdi i uzywa go na krotkich odcinkach po miescie np 6km ?

Opublikowano

OGARNIA ktos taki temat podswietlanie boczkow rgb led lub jednolity kolor

FB_IMG_1506844271349.jpg

Opublikowano

Wiecie może jak się reguluje tylną klapę w Avancie? Bo delikatnie z jednej strony odstaje? 

Opublikowano
Godzinę temu, wampir napisał:

Czy ktos z Was ma 3.0tdi i uzywa go na krotkich odcinkach po miescie np 6km ?

A co Cię trapi. 

Opublikowano

Czego można sie spodziewac po takim 3.0tdi, który ma już 7-8 lat? Jeżeli jest sprowadzony to pewnie srednio pewnie powinien mieć przebiegi 350-500tys km przebiegu.  Ile wytrzymują te silniku. Ma tutaj ktoś takie 3.0tdi z takim przebiegiem +400tys km?

Opublikowano
1 godzinę temu, SpierfolES napisał:

OGARNIA ktos taki temat podswietlanie boczkow rgb led lub jednolity kolor

FB_IMG_1506844271349.jpg

Autopcja  w Sopocie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.