Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, krystiano91 napisał:

Podpowie ktoś na szybko co poszło nie tak przy zmianie kierownicy na poliftową - nie działają rolki opcji (głośniej/ciszej oraz wyboru stacji radiowych). Przyciski mode oraz wybierania głosowego działają.
Wcześniej miałem kiere z multifunkcją i wszystko działało bez problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapytaj się w innym dziale

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te dywaniki xo podesłałem to z przodu normalnie elegancko pasują na stopery, a z tyłu nie ma stoperów ( nie wiem czy ta wersja nie ma, czy w B8 nie było z tyłu stoperów) ?! :eusathink:

Opublikowano

U mnie w oryginalnych welurowych stopery są tylko z przodu,  z tylu nawet mocowań nie ma w podłodze ☺

Opublikowano

No właśnie o to mi chodziło, to miałem na myśli - że nie ma mocowań w podłodze :cool1:

Opublikowano

kupiłeś cos ?

Opublikowano

Jak wygląda spalanie w mieście w 2.0 TFSI?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, TOM3K napisał:

Jak wygląda spalanie w mieście w 2.0 TFSI?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

hehe no to teraz się zacznie :decayed: zaraz się znajdą którym pali 5.766654/100km :decayed: 

Mi pali od 13l w górę.

Opublikowano

Przecież jest temat o spalaniu po co wałkować to setny raz......

Opublikowano

Jak Twoja jazda wyglada? Masz jakiś program czy seria?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, TOM3K napisał:

Jak Twoja jazda wyglada? Masz jakiś program czy seria?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

na serii paliło podobnie. normalna, żwawa jazda.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
Godzinę temu, Gibons napisał:

kupiłeś cos ?

Narazie nie :cool1:

Opublikowano
na serii paliło podobnie. normalna, żwawa jazda.
Te 13l to w sumie nie tak źle. Jaki jest bak u Ciebie?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
No właśnie o to mi chodziło, to miałem na myśli - że nie ma mocowań w podłodze :cool1:

No właśnie myślałem ze ktoś przy zamówieniu zaoszczędził [emoji3][emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Też mnie ten brak mocowań z tyłu wkurza. Moja małżonka to się tak zapiera, że po każdej jeździe wyciągam dywanik spod fotela. Ale to podobno można łatwo dołożyć. 

Opublikowano
W dniu 23.09.2017 o 21:47, l.e.s.t.e.r napisał:

hehe no to teraz się zacznie :decayed: zaraz się znajdą którym pali 5.766654/100km :decayed: 

Mi pali od 13l w górę.

u mnie jest podobnie. kapcie 255, naped na 4 kola, noge tez mam z tych ciezszych -  i nie ma cudow.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

To tragedii nie ma, moj diesel od 8-10łyka, ale przy mojej jezdzie powinienem wozic pampersy dla pasazerow :)

Opublikowano
W dniu 22.9.2017 o 08:12, olinek2 napisał:

Co do klocków za małych to podejrzewam że dobrze mówisz bo u mnie jest podobnie. Jedno pukniecie na ostrym hamowaniu i potem do tyłu szybciej i też hamowanie i puk :)

Nie jestescie sami, u mnie tez klocki pukaja (jesli to klocki) :)

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
12 minut temu, Kooga napisał:

Nie jestescie sami, u mnie tez klocki pukaja (jesli to klocki) :)

Kurde.. masakra.. gdybym wiedzial ze te heble z Q5 tak pukaja z klockami ferodo.. to bym wzial heble z A6c7, tam podobno jest cisza...  Piotrek, prawda? ;)

Opublikowano

Tak jeszcze dodam od siebie.. moje zyciowe przemyslenia hehe.. starzeje sie pewnie i mieszkam w choojowym miejscu na posiadanie tuningowanej fury... ale moje nastepne auto, bedzie z fabryki zapierniczac i max mod jaki zrobie to soft..  policzylem niedawno ile kasy wydalem na tuning, podroze z tym zwiazane itp.. i powiem Wam ze moglbym za calosc (obecne auto + te koszty + moze z 10k euro) kupic 5 letniego RS4 B8... w ktorym bym zrobil doklanie 0, nic... tylko tankowal i mył :) 

Opublikowano

Jest jakaś alternatywa dla lewarka który znajduje się w bagażniku ? Mój może był użyty z trzy razy i dzisiaj spadło auto z niego:facepalm: plastik po którym chodzi gwint normalnie został na gwincie a lewarek pod ciężarem auta się złożył.:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.