Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, Hubertus01 napisał:

przymierzam się powoli do wymiany kompletnego rozrządu w CAGA. Czy u kogoś z forum można kupić cały zestaw najlepiej oryginalny ?

kolego jak jesteś z Krakowa to u niego masz orginalne rozrządy, ja brałem i wszystko ok

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-audi-a4-8k-2-0-tdi-cr-caga-cagb-i6842879274.html

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś widział już kiedyś takie fotele w B8? To ori?

Audi A4 Allroad Bezwypadkowy,Automat, 4x4, Nawigacja, VAT23%
https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
37 minut temu, Hubertus01 napisał:

przymierzam się powoli do wymiany kompletnego rozrządu w CAGA. Czy u kogoś z forum można kupić cały zestaw najlepiej oryginalny ?

@H4mm3R

Opublikowano
18 minut temu, turzol napisał:

Czy ktoś widział już kiedyś takie fotele w B8? To ori?

Audi A4 Allroad Bezwypadkowy,Automat, 4x4, Nawigacja, VAT23%
https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.htmlhttps://www.olx.pl/oferta/audi-a4-allroad-bezwypadkowy-automat-4x4-nawigacja-vat23-CID5-IDp0iCf.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na pewno nie :wink:

I ten wydech też jakoś dziwnie siedzi 

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

zderzak trzeba przedni zdemontować, cooler jest w zasadzie P&P trochę trzeba się z weżami posiłować bo wejśie do coolera 3.0 ma ciut większą średnicę niż cooler z 2.0

dzięki. Jakieś uchwyty czy coś ? Masz numer tego coolera  ?

Opublikowano
3 minuty temu, TOM3K napisał:

dzięki. Jakieś uchwyty czy coś ? Masz numer tego coolera  ?

https://a4-klub.pl/topic/263113-jaki-wydajniejszy-intercooler-do-20-tdi-cr/

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
kolego jak jesteś z Krakowa to u niego masz orginalne rozrządy, ja brałem i wszystko ok
http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-audi-a4-8k-2-0-tdi-cr-caga-cagb-i6842879274.html
Tez szukam rorządu do caga polecacie ten z allegro ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, TOM3K napisał:

dzięki. Jakieś uchwyty czy coś ? Masz numer tego coolera  ?

8K0145805E

 

Opublikowano
Godzinę temu, czarek76 napisał:

kolego jak jesteś z Krakowa to u niego masz orginalne rozrządy, ja brałem i wszystko ok

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-wody-audi-a4-8k-2-0-tdi-cr-caga-cagb-i6842879274.html

z krk jestem, ale widze że u Hammera 300zł taniej zestaw wychodzi. Pasuje jeszcze wymienić pasek alternatora i rolki

Opublikowano

co ile się wymienia pasek alternatora ?

Opublikowano

Widzieliście ucieczkę RS4 ?
 

 

Opublikowano
5 minut temu, JawoR36 napisał:

Widzieliście ucieczkę RS4 ?
 

 

jakby kierownica była po normalnie stronie to pewnie za kilka miesięcy auto byłoby w Polszy jako totalna Igła od emeryta.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
9 minut temu, JawoR36 napisał:

Widzieliście ucieczkę RS4 ?
 

 

RS6. 

Opublikowano
4 minuty temu, Hohe napisał:

RS6. 

Hehe, nawet w tytule jest RS6 :D


Mial ktos taki problem, ze glosnik w drzwiach kierowcy przestal grac? jest jakis oddzielny bezpiecznik do tego?

Opublikowano

czyli to podróba jest. Pewnie nic nie warta.

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

czyli to podróba jest. Pewnie nic nie warta.

Mysle, ze ten typek sobie biznes kreci, zamawia z aliexpress 2x taniej i sprzedaje w PL drozej :)

Ogolnie chyba one nie sa zle, ktos na forum takie ma

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
1 minutę temu, Kooga napisał:

Mysle, ze ten typek sobie biznes kreci, zamawia z aliexpress 2x taniej i sprzedaje w PL drozej :)

już mu przesłałem link... w sumie to jego zbujeckie prawo :) 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano
A są podane wartości z jakimi Nm dokręcać poszczególne śruby?


Potwierdzam, są takie dane.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.