Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam na szybko pytanie odnośnie kodowania, gdzie znajduje się kodowanie tylnej wycieraczki? Tzn czas pomiędzy jej ruchami bo te 5 sekund to trochę za często. Czy nie ma możliwości zmiany tego?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz przed zimą warto by było zamontować nowe pióra wycieraczek na przednią szybę.
Macie może jakieś sprawdzone zamienniki czy tylko oryginał zakładać?
Tu masz komplet z aso w dobrej cenie :wink:http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6754565228

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tez odradzam bosha, po miesiacu zaczely sie smugi, oddalem na reklamacje i myslalem, ze tylko z tamtymi bylo cos nie tak. Dostalem nowe i znowu to samo. Lipa straszna

Opublikowano
Tez odradzam bosha, po miesiacu zaczely sie smugi, oddalem na reklamacje i myslalem, ze tylko z tamtymi bylo cos nie tak. Dostalem nowe i znowu to samo. Lipa straszna
Zawsze pewne i polecane to Valeo. Kiedys tez mialem Champion i również polecam.
Opublikowano

Myślę, że te wszystkie Bosche to podróby, niemożliwe żeby miały taką kiepską jakość.

Swoją drogą, ciekawe kto robi ori.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Ja kupuje przez Intercars i nie mogę złego słowa na wyceraczki Bosche powiedzieć. Dużo zależy od stanu szyby.

Opublikowano

Nie możliwe żeby 3 osoby mieszkające w trzech różnych miejscach mówiły to samo o Boschach i nie było to prawda ;)

Opublikowano

Kupiłem poprzednia B8 na ori wycieraczkach i po 2.5 roku sprzedałem na tych samych nigdy nie miałem problemu z nimi. Robiłem rozkmine kto robi ori i wyszło ze kształt samej gumy pasuje do Valeo.

Opublikowano

Pytanie czy nie kupują w necie od jednedo hanldlarza :) 

może więcej jeżdzą, ja tam jak przejadę 8k km na rok to wszystko. Po zimie zawsze na wiosnę kupuję nowe , bo często mi się nie chce skrobać w zimie szyby - sprysk + wycierazki i jakoś idzie :) 

Opublikowano

Chyba się jednak skuszę na ori. Poprzednie to nawet nie wiem ile miałem, ale to były lata. U mnie raczej nic zimą nie przymarza. 

A szybę mam stosunkowo nową. 

Opublikowano

Siemanko ! :hi:

Orientuje się ktoś ile może mieć na wyjściu MMi 3g high z wzmacniaczem z tyłu mocy beż suba, chodzi mi o parametry radio ile wat zasila głośniki z przodu i z tylu na konał bo tam szukam u wujka google i nie ma konkretów a jestem ciekaw.

Opublikowano

Wymieniając turbo na Caha trzeba jakieś śruby albo uszczelki zmienić?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do caha Uszczelki tylko na allegro widziałem

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak masz 2008r to jeszcze kruciec jest inny. Uszczelki chyba 3 podchodza w ASO nie drogie

Opublikowano
7 godzin temu, edraven napisał:

Robiłem rozkmine kto robi ori

oryginały robi chyba SWF, przynajmniej ja mam na drugim komplecie ori oznaczenie tego producenta.

Opublikowano

Kupcie raz ori zestaw a później tylko same 'gumy' bo jest zestaw w De 11euro kosztuje .

 

Macie numery tych uszczelek?  Jak wezmę z 2008 roku turbo to chyba to samo bedzie

Opublikowano
28 minut temu, TOM3K napisał:

Kupcie raz ori zestaw a później tylko same 'gumy' bo jest zestaw w De 11euro kosztuje .

No właśnie ja kupiłem same gumy, których wcześniej używałem np w C6 i doopa. W moich ori wycieraczkach gumka ścierająca i ten "spoiler" na górze to jedna część i lipa. Podobnie jest w C7. Chyba, że masz numer do tych nowych gumek.

Opublikowano
2 godziny temu, Hohe napisał:

No właśnie ja kupiłem same gumy, których wcześniej używałem np w C6 i doopa. W moich ori wycieraczkach gumka ścierająca i ten "spoiler" na górze to jedna część i lipa. Podobnie jest w C7. Chyba, że masz numer do tych nowych gumek.

Właśnie tak kiedyś się wyje&#$m. Kupiłem gumy (jak by co to mam do sprzedania ;)) i okazało się że te pióra maja inny kształt niż te które kupiłem. Z tego co zauważyłem po innych autach to VW różne mają te pióra do których ta guma pasuje, patent dobry bo nawet dają w kpl te końcówki do zamknięcia pióra. 

Opublikowano

Ja mam piora ori kilka lat bardzo dobre czasem nawet zima pomagaly skrobac szybe ;)

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam chyba na kompie zapisane. Sam jeszcze nie kupowałem bo mam nowy cały komplet, ale gościu z Aso mowił ze to zestaw do b8.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.