Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie jak piszesz ;) trochę mnie wkurza, że się tak przyjęło. To trochę tak jakby przyjąć za poprawne mówienie "przyszłem". Każdy wie o co chodzi, co nie zmienia faktu, że to powielanie błędnego określenia. To jest już na tyle powszechne, że ostatnio na jakiejś facebookowej grupie jeden gość wprost pisał o "parametrze J określającym szerokość felgi" :D a cale mają swoje oznaczenie skrótowe "in" albo znakiem ", na przykład 9". Może się już starzeję... :P

 

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 minut temu, luk330 napisał:

Dokładnie jak piszesz ;) trochę mnie wkurza, że się tak przyjęło. To trochę tak jakby przyjąć za poprawne mówienie "przyszłem". Każdy wie o co chodzi, co nie zmienia faktu, że to powielanie błędnego określenia. To jest już na tyle powszechne, że ostatnio na jakiejś facebookowej grupie jeden gość wprost pisał o "parametrze J określającym szerokość felgi" :D a cale mają swoje oznaczenie skrótowe "in" albo znakiem ", na przykład 9". Może się już starzeję... :P

 

 

Jest tak dlatego bo na feldze jest wybite np. 8Jx18H2 i ludzie pojadą szerokość felgi 8J

sam tez tak robię ale spokojnie:) tez mnie denerwuje jak ludzie mówią albo piszą wziąźć czy inne 

mniejsza z tym :) 

Opublikowano
4 godziny temu, granatowy napisał:

Dlaczego tylko 9j ?

9 bo chcę oponę 245, a nie  255 (tak szerokość pokazuje mi kalkulator), a pisze J, bo pisze tak "tłum" czyli innymi słowy mówiąc, nieprawda powtarzana 1000 razy staje się prawdą :)  (ja tak piszę z niewiedzy, bo wiem że chodzi o szerokość felgi mierzonej w środku, a czy ja się jakoś oznacza czy nie to inna sprawa) 

Opublikowano
W dniu 8.04.2018 o 10:49, frog125 napisał:

A warto to robić?  Jest jakaś znaczna różnica.  

Różnica jest, ale czy warto robić . . . hmmm nie wiem. Ja u siebie tego nie mam, wiec nie odpowiem czy  warto rezać, trzeba by też zobaczyć schematy elektryczne co oprócz amorków musisz domontować i gdzie ewentualnie zakodować aby to śmigało. 

Opublikowano

Trzeba dolozyc czujniki poziomowania bo musza byc na kazdym kole.

Roznica jest jak zmienisz z komfort na dynamic, ale czy jest sens zmieniac ? wszystko zalezy jakie koszta.

Opublikowano

Panowie co to za błąd w module parkowania 8k? Mam problem ze sterownikiem parkowania 8k. Zakładam u siebie czujniki. Kupiłem moduł 8k0919475R. Podłączyłem go u kumpla co ma juz zalozone czujniki i moduł z literka G. Oba nie mamy systemu start stop. Podmienilem na chwilę Ten z literą R nie chce u niego działać wywala bład 01544. Kodowanie zrobilem to samo czyli 100004. Nie wiem czemu nie chce działać ten z literą R. Dlatego że nie mamy start stop?

IMG_20180410_152122.jpg

Edytowane przez inhosik

Opublikowano

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
27 minut temu, inhosik napisał:

Panowie co to za błąd w module parkowania 8k? Mam problem ze sterownikiem parkowania 8k. Zakładam u siebie czujniki. Kupiłem moduł 8k0919475R. Podłączyłem go u kumpla co ma juz zalozone czujniki i moduł z literka G. Oba nie mamy systemu start stop. Podmienilem na chwilę Ten z literą R nie chce u niego działać wywala bład 01544. Kodowanie zrobilem to samo czyli 100004. Nie wiem czemu nie chce działać ten z literą R. Dlatego że nie mamy start stop?

IMG_20180410_152122.jpg

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

dokładasz tylko tył? Daj kodowanie 100003

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
Godzinę temu, WydRos napisał:

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

Podpinam moduł pod instalacje gdzie jest przycisk już pod mmi i na module z literką G nie ma błędów a z literką R jest ten błąd. Po podpieciu jest sygnał pojedynczy i to wszystko. Czujniki nie działają. Sterownik z literka R jest do start stop. Może przycisk pod mmi jest w innych pinach w module? Ma ktoś schematy instalacji?

Edytowane przez inhosik

Opublikowano
11 minut temu, inhosik napisał:

Podpinam moduł pod instalacje gdzie jest przycisk już pod mmi i na module z literką G nie ma błędów a z literką R jest ten błąd. Po podpieciu jest sygnał pojedynczy i to wszystko. Czujniki nie działają. Sterownik z literka R jest do start stop. Może przycisk pod mmi jest w innych pinach w module? Ma ktoś schematy instalacji?

8k0919475R to modul pod system start/stop 

podepnij go i wejdź w 10parkassist i adaptacje czy jest jakaś opcja o start/stop bo coś kojarzę ze było w jakimś audi 

blad jest z przycisku parkassist

Opublikowano

Siemanko, posiada ktoś może zdjęcia podglądowe jak wygląda A4 na zwykłym zawieszeniu i na s-line?

Opublikowano

Panowie potrzebuje kupić śruby zabezpieczające felgi.

Przy wymianie kół okazało się że jedna śruba zabezpieczająca mi znikneł więc jest prawdopodobieństwo że ktoś próbował się dobrać do moich kół.

Muszę kupić nowy zestaw ktoś coś poleci?

Opublikowano
13 minut temu, arturek986 napisał:

Panowie potrzebuje kupić śruby zabezpieczające felgi.

Przy wymianie kół okazało się że jedna śruba zabezpieczająca mi znikneł więc jest prawdopodobieństwo że ktoś próbował się dobrać do moich kół.

Muszę kupić nowy zestaw ktoś coś poleci?

Ja Ci sprzedam moje, ori.

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-przewod-kabel-ami-mmi-usb-orginal-i7275031693.html

Czy ta wiazka bedzie pasowac do mmi 3g low (basic)

Chce do tego dokupic jeszcze modul po bluetooh zeby streamowac muzyke z telefonu, bo juz portu jack mam dosyc, nie widze nagrania,

ani nawet nie mam opcji zmieniania. 

Opublikowano
46 minut temu, lcu napisał:

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-przewod-kabel-ami-mmi-usb-orginal-i7275031693.html

Czy ta wiazka bedzie pasowac do mmi 3g low (basic)

Chce do tego dokupic jeszcze modul po bluetooh zeby streamowac muzyke z telefonu, bo juz portu jack mam dosyc, nie widze nagrania,

ani nawet nie mam opcji zmieniania. 

Tak

a złącze zamów sobie na aliexpres

wychodzi 35 zł a na Allegro od 140 się zaczynaja po bluetooth 

To to samo co u nas


http://s.aliexpress.com/IzEJRZFR

 

Mnie szło tydzień 

 

masz taka nawi? To podejdzie jak widzisz 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7283331291

 

po bluetooth nie będziesz widział tytułu na mmi, tylko po usb się wyświetlają Katalogi i pliki na wyswietlaczu 

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Ze sterowaniem po takim module też może być różnie, według mnie nie zadziała.

Opublikowano
11 minut temu, luk330 napisał:

Ze sterowaniem po takim module też może być różnie, według mnie nie zadziała.

Dużo osób to kupuje na allegro i chwala ze znajomych 

jak BT nie będzie chodził to zawsze jest pendrive a jak coś to za 25 zł są kable na sam pendrive 

Opublikowano

Ja o tym wiem, ale kolega lcu przez ten moduł BT i USB do AMI chciałby mieć wyświetlane nazwy ścieżek i sterowanie z MMI jak zrozumiałem bo ma dość streamowania przez AUX, więc tylko chciałem zwrócić uwagę, że to może tak nie zadziałać.

Opublikowano
28 minut temu, luk330 napisał:

Ja o tym wiem, ale kolega lcu przez ten moduł BT i USB do AMI chciałby mieć wyświetlane nazwy ścieżek i sterowanie z MMI jak zrozumiałem bo ma dość streamowania przez AUX, więc tylko chciałem zwrócić uwagę, że to może tak nie zadziałać.

Zaznaczyłem to podając link, ze przez BT nie ma wyświetlania utworów itp

Opublikowano

Siemano.

Panowie w gatewayu wywaliło mi błąd:  01964 control module for seat & steering column memory. Oczywiście po skasowaniu powraca. Nie działa pamięć fotela, nie działa regulacja fotela, nie może połączyć się z modułem adres 36.

żeby nie było, pacjent to A6C6......;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.