Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

te fotele ze zintegrowanym zagłówkiem mają mało miejsca ale bez problemu idzie ładnie wpasować 2x7cali

 

koszta niewielkie ale pomoc tapicera bezcenna.

 

 

sam miałem chęć w A3 8P to zrobić ale tak wyszło, że projekt z fotelami s3 8v się sprzedał....

 

 

tak czy siak.

Mod warty zachodu i niedrogi.

 

jak znajdę foty rozprutego fotela S5/S4 to tu wrzucę.

z 1.5roku temu robiłem dokładne pomiary ale nigdzie już nie mogę znaleźć fotki z przymiarki po zrzuceniu skóry :/

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu ‎2018‎-‎04‎-‎07 o 18:23, wampir napisał:

Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.

Trzeba mieć fantazję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎04‎-‎07 o 20:35, mlody020 napisał:

 zapadła decyzja będą vossen 20` i 9J zobaczymy jak to siądzie. 

Dlaczego tylko 9j ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie, że J to nie jest parametr szerokości? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze J na końcu żeby było wiadomo o co chodzi :) bo gdybym napisał ze mam 7 i 225/40 to już inaczej wyglada :decayed:

Tak się przyjęło :naughty:

7,0Jx16H2

Odczyt parametrów wygląda następująco:

7,0 – jest to szerokość felgi

J – jest to kształt profilu kołnierza felgi

16 – jest to średnica felgi

H2 – jest to parametr określający ilość wygarbień na obwodzie obręczy, które służą zabezpieczeniu opony przed zsuwaniem do wewnątrz felgi, przy działających siłach poprzecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz ;) trochę mnie wkurza, że się tak przyjęło. To trochę tak jakby przyjąć za poprawne mówienie "przyszłem". Każdy wie o co chodzi, co nie zmienia faktu, że to powielanie błędnego określenia. To jest już na tyle powszechne, że ostatnio na jakiejś facebookowej grupie jeden gość wprost pisał o "parametrze J określającym szerokość felgi" :D a cale mają swoje oznaczenie skrótowe "in" albo znakiem ", na przykład 9". Może się już starzeję... :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, luk330 napisał:

Dokładnie jak piszesz ;) trochę mnie wkurza, że się tak przyjęło. To trochę tak jakby przyjąć za poprawne mówienie "przyszłem". Każdy wie o co chodzi, co nie zmienia faktu, że to powielanie błędnego określenia. To jest już na tyle powszechne, że ostatnio na jakiejś facebookowej grupie jeden gość wprost pisał o "parametrze J określającym szerokość felgi" :D a cale mają swoje oznaczenie skrótowe "in" albo znakiem ", na przykład 9". Może się już starzeję... :P

 

 

Jest tak dlatego bo na feldze jest wybite np. 8Jx18H2 i ludzie pojadą szerokość felgi 8J

sam tez tak robię ale spokojnie:) tez mnie denerwuje jak ludzie mówią albo piszą wziąźć czy inne 

mniejsza z tym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, granatowy napisał:

Dlaczego tylko 9j ?

9 bo chcę oponę 245, a nie  255 (tak szerokość pokazuje mi kalkulator), a pisze J, bo pisze tak "tłum" czyli innymi słowy mówiąc, nieprawda powtarzana 1000 razy staje się prawdą :)  (ja tak piszę z niewiedzy, bo wiem że chodzi o szerokość felgi mierzonej w środku, a czy ja się jakoś oznacza czy nie to inna sprawa) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2018 o 10:49, frog125 napisał:

A warto to robić?  Jest jakaś znaczna różnica.  

Różnica jest, ale czy warto robić . . . hmmm nie wiem. Ja u siebie tego nie mam, wiec nie odpowiem czy  warto rezać, trzeba by też zobaczyć schematy elektryczne co oprócz amorków musisz domontować i gdzie ewentualnie zakodować aby to śmigało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dolozyc czujniki poziomowania bo musza byc na kazdym kole.

Roznica jest jak zmienisz z komfort na dynamic, ale czy jest sens zmieniac ? wszystko zalezy jakie koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za błąd w module parkowania 8k? Mam problem ze sterownikiem parkowania 8k. Zakładam u siebie czujniki. Kupiłem moduł 8k0919475R. Podłączyłem go u kumpla co ma juz zalozone czujniki i moduł z literka G. Oba nie mamy systemu start stop. Podmienilem na chwilę Ten z literą R nie chce u niego działać wywala bład 01544. Kodowanie zrobilem to samo czyli 100004. Nie wiem czemu nie chce działać ten z literą R. Dlatego że nie mamy start stop?

IMG_20180410_152122.jpg

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, inhosik napisał:

Panowie co to za błąd w module parkowania 8k? Mam problem ze sterownikiem parkowania 8k. Zakładam u siebie czujniki. Kupiłem moduł 8k0919475R. Podłączyłem go u kumpla co ma juz zalozone czujniki i moduł z literka G. Oba nie mamy systemu start stop. Podmienilem na chwilę Ten z literą R nie chce u niego działać wywala bład 01544. Kodowanie zrobilem to samo czyli 100004. Nie wiem czemu nie chce działać ten z literą R. Dlatego że nie mamy start stop?

IMG_20180410_152122.jpg

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

dokładasz tylko tył? Daj kodowanie 100003

Edytowane przez WydRos
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

A parktronik działa? Słychać coś ? 

Zakodowany jest na przód i tył dlatego wywala błąd lampki czyli przycisku pod MMI którego jak mniemam nie masz 

Podpinam moduł pod instalacje gdzie jest przycisk już pod mmi i na module z literką G nie ma błędów a z literką R jest ten błąd. Po podpieciu jest sygnał pojedynczy i to wszystko. Czujniki nie działają. Sterownik z literka R jest do start stop. Może przycisk pod mmi jest w innych pinach w module? Ma ktoś schematy instalacji?

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, inhosik napisał:

Podpinam moduł pod instalacje gdzie jest przycisk już pod mmi i na module z literką G nie ma błędów a z literką R jest ten błąd. Po podpieciu jest sygnał pojedynczy i to wszystko. Czujniki nie działają. Sterownik z literka R jest do start stop. Może przycisk pod mmi jest w innych pinach w module? Ma ktoś schematy instalacji?

8k0919475R to modul pod system start/stop 

podepnij go i wejdź w 10parkassist i adaptacje czy jest jakaś opcja o start/stop bo coś kojarzę ze było w jakimś audi 

blad jest z przycisku parkassist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, posiada ktoś może zdjęcia podglądowe jak wygląda A4 na zwykłym zawieszeniu i na s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupić śruby zabezpieczające felgi.

Przy wymianie kół okazało się że jedna śruba zabezpieczająca mi znikneł więc jest prawdopodobieństwo że ktoś próbował się dobrać do moich kół.

Muszę kupić nowy zestaw ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, arturek986 napisał:

Panowie potrzebuje kupić śruby zabezpieczające felgi.

Przy wymianie kół okazało się że jedna śruba zabezpieczająca mi znikneł więc jest prawdopodobieństwo że ktoś próbował się dobrać do moich kół.

Muszę kupić nowy zestaw ktoś coś poleci?

Ja Ci sprzedam moje, ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-przewod-kabel-ami-mmi-usb-orginal-i7275031693.html

Czy ta wiazka bedzie pasowac do mmi 3g low (basic)

Chce do tego dokupic jeszcze modul po bluetooh zeby streamowac muzyke z telefonu, bo juz portu jack mam dosyc, nie widze nagrania,

ani nawet nie mam opcji zmieniania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lcu napisał:

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-przewod-kabel-ami-mmi-usb-orginal-i7275031693.html

Czy ta wiazka bedzie pasowac do mmi 3g low (basic)

Chce do tego dokupic jeszcze modul po bluetooh zeby streamowac muzyke z telefonu, bo juz portu jack mam dosyc, nie widze nagrania,

ani nawet nie mam opcji zmieniania. 

Tak

a złącze zamów sobie na aliexpres

wychodzi 35 zł a na Allegro od 140 się zaczynaja po bluetooth 

To to samo co u nas


http://s.aliexpress.com/IzEJRZFR

 

Mnie szło tydzień 

 

masz taka nawi? To podejdzie jak widzisz 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7283331291

 

po bluetooth nie będziesz widział tytułu na mmi, tylko po usb się wyświetlają Katalogi i pliki na wyswietlaczu 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...