Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z OC jest tak jak piszesz ale wcale nie jest łatwo z ubezpieczycielem.

Z AC każdą pozaseryjną część musisz zgłosić do oględzin i mieć paragon/fakturę zakupu i lub fakture zakupu z montażem.

Wartość auta zwiększa się wtedy o cenę modów/doposażenia ale też składka wzrasta i to niemało.


Jeśli nie ma w umowie AC uwzglednionej wyceny to ubezpieczyciel wraca auto/części z seryjnego wyposazenia auta :(



kilka lat temu mialem przygodę z latarnią A3 zrobioną na S3 na fullu.

Jedynym sensownym rozwiazaniem było doprowadzenie do szkody calkowitej i maxymalne zanizenie wartosci "wraku"

przy wypłacie "całki" dostajesz pieniądze na konto i nikogo dalej nie interesuje co zrobisz z autem.


No dobra, za bardzo się rozpisałem [emoji14]

W każdym bądź razie na zwrot ekstrasowych fantów z AC nie ma co liczyć.

676fb199185d7f0f64ff6d9cb22e1adc.jpg2f01515220e6e2bcd9d006a892c9b515.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany ORI hak do avanta bym chętnie przytulił, ktoś coś?

Opublikowano
2 minuty temu, andynl napisał:

Pany ORI hak do avanta bym chętnie przytulił, ktoś coś?

Sam wsad hak? Czy cały komplet ?

Opublikowano
Teraz, WydRos napisał:

Sam wsad hak? Czy cały komplet ?

Komplet najlepiej z wiązką od razu

Opublikowano
7 godzin temu, dareksu napisał:

za same wkłady 1700? chyba że jakaś ładna pani w topless wymieniała wkłady wraz z umyciem przedniej szyby

Same wkłady :decayed: o pani topless nic nie wspominali ale jak widać audi jest nielepsze i jeszcze grubiej sobie liczy ;) :facepalm:

Edytowane przez luk330

Opublikowano

Właśnie podali informację, że w PL, akcją wymiany wadliwych nagrzewnic, objętych jest 9700 aut. Rozumiem, że to auta kupione w polskich salonach czy może dotyczy to też aut sprowadzonych? 

Opublikowano
1 minutę temu, Hugo napisał:

Właśnie podali informację, że w PL, akcją wymiany wadliwych nagrzewnic, objętych jest 9700 aut. Rozumiem, że to auta kupione w polskich salonach czy może dotyczy to też aut sprowadzonych? 

proszę zaktualizować profil :decayed:

Opublikowano
Właśnie podali informację, że w PL, akcją wymiany wadliwych nagrzewnic, objętych jest 9700 aut. Rozumiem, że to auta kupione w polskich salonach czy może dotyczy to też aut sprowadzonych? 


Ja mam kupiony w DK i tam go używam i dostałem wezwanie na akcje w Danii ale zadzeonilem do okolicznego serwisu audi i wymienia mi to nagrzewnice bez wzgledu na kraj pochodzenia czy tablice.

Opublikowano

gdzieś kiedyś była jakaś stronka do sprawdzenia akcji serwisowych ma ktoś namiar na tę stronkę?

Opublikowano

No to wychodzi na to że mój sie nie łapie na serwisówkę :D

Opublikowano

80C6 - Naprawa elementu grzejnego, to będzie ta nagrzewnica?

Opublikowano

Może ktoś polecić firmę która obszywa kierownice 

Opublikowano
Polecam!!!
Obszywałem tam do a4 i do paska - foto w moich wątkach
Opublikowano
43 minuty temu, Hugo napisał:

dzięki

Opublikowano

Pany czy ktoś osobiście w B8 wymieniał amorki lub sprężyny ? Chodzi mi o to czy w nich też jest ten sam problem z przodu z tą zapieczoną śrubą w zwrotnicy, która trzyma wahacze ? I czy tylne sprężyny wyłażą jakoś prościej ?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Pany czy ktoś osobiście w B8 wymieniał amorki lub sprężyny ? Chodzi mi o to czy w nich też jest ten sam problem z przodu z tą zapieczoną śrubą w zwrotnicy, która trzyma wahacze ? I czy tylne sprężyny wyłażą jakoś prościej ?

Zapieczona długa śruba to standard dla wielowachacza także w B8 nic się nie zmieniło.

Wymiana tylnych sprężyn to sama przyjemność w porównaniu do przodu :wink:

Opublikowano

W przypadku B6 wymiana tylnych sprężyn do aż tak przyjemnych to raczej nie należy :wink: yhhh i znowu trzeba będzie walczyc z tą śrubą przy wrzucaniu Eibachów ... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.