Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podjedź do dowolnego ASO, zrobią to od ręki. Można spróbować zadzwonić, może będą w stanie przygotować to zdalnie i wysłać mailem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie,

Najprawdopodobniej będę musiał kupić amortyzatory do swojej AUdi A4 B8 Avant 2010 r.

Z tego co sprawdziłem na wlepce mam zawieszenie 1BE i klasy wagowe 0YG i 0JE.

Podałby ktoś numery amortyzatorów przód i tył jakie podejdą do mojego auta. Z góry dzięki.

Opublikowano

Znalazłem takie numery:

amortyzator tył: 8T0513035M    

amortyzator przód: 8T0413031AF

To są odpowiednie amortyzatory?

Opublikowano
5 godzin temu, Cocco napisał:

Znalazłem takie numery:

amortyzator tył: 8T0513035M    

amortyzator przód: 8T0413031AF

To są odpowiednie amortyzatory?

tak

Opublikowano
tak
Dzięki, a ogólnie jakie zamienniki polecacie, Sachs, Monroe? Amortyzatory ori Audi te które lecą na pierwszy montaż są gazowe, gazów-olejowe, czy olejowe? Tak przeglądalem oferty tych zamiennikow, to wszędzie gazowe [emoji848]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy caha 170 i caga 143 ma ten sam osprzęt paliwowy ? pompa paliwa i czujnik na listwie wtryskowej ?

Opublikowano
Godzinę temu, Cocco napisał:

Dzięki, a ogólnie jakie zamienniki polecacie, Sachs, Monroe? Amortyzatory ori Audi te które lecą na pierwszy montaż są gazowe, gazów-olejowe, czy olejowe? Tak przeglądalem oferty tych zamiennikow, to wszędzie gazowe emoji848.png

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

sachs sport

Opublikowano
Opublikowano

Możesz powiedzieć jaki masz przebieg że zmieniasz amory?

Opublikowano
Możesz powiedzieć jaki masz przebieg że zmieniasz amory?
Znaczy na ścieżce diagnostycznwj nic nie wyszło, ę podczas zmiany kół na letnie zobaczyłem, że z tyłu amortyzator trochę podcieka. Przebieg 220 tys. km.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No pany potrzebuje waszej opinij, który felunek wybrać do mojego wozidła (allroad a4)

Vossen CVT 20 cali

albo 

BBS CHR też 20 cali.

Chcę wsadzić opony 245x40 i jeszcze pytanie czy et 30 będzie ok? Bo mogę mieć bbs ale z et 25 lub 30, voseen et  30.  Gadałem z mironem i on ma 255x35 z et 26, ja chcę trochę węższą oponę ale i tronia wyższą. 

 

vossen cvt.jpg

bbs chr.JPG

Opublikowano

Allroad ma masywna bryłę. Vosen może wyglądać jak wóz drabiniasty. 

Bbs to felgi o "starym designie" dobre go golfa 2. Postarzysz nimi auto.

Kup co ci się podoba. 

Opublikowano
39 minut temu, mlody020 napisał:

No pany potrzebuje waszej opinij, który felunek wybrać do mojego wozidła (allroad a4)

Vossen CVT 20 cali

albo 

BBS CHR też 20 cali.

Chcę wsadzić opony 245x40 i jeszcze pytanie czy et 30 będzie ok? Bo mogę mieć bbs ale z et 25 lub 30, voseen et  30.  Gadałem z mironem i on ma 255x35 z et 26, ja chcę trochę węższą oponę ale i tronia wyższą. 

 

vossen cvt.jpg

bbs chr.JPG

ET 30 ok a jak szeroka felga? 

Opublikowano
46 minut temu, mlody020 napisał:

No pany potrzebuje waszej opinij, który felunek wybrać do mojego wozidła (allroad a4)

Vossen CVT 20 cali

albo 

BBS CHR też 20 cali.

Chcę wsadzić opony 245x40 i jeszcze pytanie czy et 30 będzie ok? Bo mogę mieć bbs ale z et 25 lub 30, voseen et  30.  Gadałem z mironem i on ma 255x35 z et 26, ja chcę trochę węższą oponę ale i tronia wyższą. 

 

vossen cvt.jpg

bbs chr.JPG

Nie ma co sie zastanawiac, bierz vosseny :D


 

vossen.jpg

Opublikowano

Jeśli twój allroad tak wyglada i tak nisko siedzi to bierz :decayed:

Opublikowano

Nie siedzi tak nisko, w ogóle siedzi normalnie... zawieszenie nie było jeszcze rezane, jak wyjechał z fabryki takie jest obecnie (chociaż chodzi mi po głowie air. . . ) szerokość felgi to 9 (vossen) i 8,5 BBS

Opublikowano
1 godzinę temu, mlody020 napisał:

Nie siedzi tak nisko, w ogóle siedzi normalnie... zawieszenie nie było jeszcze rezane, jak wyjechał z fabryki takie jest obecnie (chociaż chodzi mi po głowie air. . . ) szerokość felgi to 9 (vossen) i 8,5 BBS

Allroad na wszystkim dobrze wyglada 

a jaki kolor masz auta ?

Tu jest 20cali

 

CA1D7A0B-1409-4886-8243-26D0B9E1F577.jpeg

26F5A0C4-B74B-469A-91F8-6E18520E4D67.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano
4 godziny temu, wampir napisał:

Allroad ma masywna bryłę. Vosen może wyglądać jak wóz drabiniasty. 

Bbs to felgi o "starym designie" dobre go golfa 2. Postarzysz nimi auto.

Kup co ci się podoba. 

mówisz do golfa 2...

BBSA4.jpg

BBSA5.jpg

BBSA6.jpg

Opublikowano

Tak do 2 jeszcze pasują. Do 3 już są za stare. 

Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. 

Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking :)

Po co kupować i na siłę przerabiać tak auta? Ani to nie wygląda ani nie jeździ z tymi "rozkraczonymi" kołami.

Opublikowano



Na tych zdjęciach to typowy przykład rodzica który ma syna a zawsze chciał mieć córkę i teraz przebiera go w spódnice. 
Auto o nazwie allroad a tak obniżone że nie przejedzie przez osiedlowy parking

Przykład dobry [emoji16] ale stereotypowy, każdy ma swój gust i poczucie estetykj którym się kieruje.. do allrouda zazwyczaj montuje się air rida żeby nie tracił założonej funkcjonalności. Może rozkraczył się tylko do fotek [emoji16]


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.