Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, yanosho napisał:

Czy można po kolorach kropek na sprężynach odróżnić sprężyny 1BE od 1BV? 

Można musiałbyś w etke spojrzec

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Można musiałbyś w etke spojrzec

Nie mam dostępu do Etki

Opublikowano
20 minut temu, Gibons napisał:

Dzięki :hi:

Teraz jeszcze odnaleźć się trzeba w tym programie :D  

Opublikowano
8 minut temu, yanosho napisał:

Dzięki :hi:

Teraz jeszcze odnaleźć się trzeba w tym programie :D  

Dasz rade

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

to nie jest ori felga Audi

Ciężko powiedzieć co to jest bo niby bez numerów i loga audi a z drugiej strony można takie felgi kupić tylko w serwisie  AMAG Szwajcaria Audi Vw Skoda Porsche  nigdzie indziej.

Mając takie felgi nie musisz posiadać żadnego papieru na felgi przy przeglądach.

Opublikowano

Każda ori felga Audi posiada nr katalogowy części oraz logo audi, jeśli tego nie ma to nie felga oem

Opublikowano
19 godzin temu, grand116 napisał:

Ciężko powiedzieć co to jest bo niby bez numerów i loga audi a z drugiej strony można takie felgi kupić tylko w serwisie  AMAG Szwajcaria Audi Vw Skoda Porsche  nigdzie indziej.

Mając takie felgi nie musisz posiadać żadnego papieru na felgi przy przeglądach.

Jakby byla produktem asygnowanym przez audi mozna byloby ja kupic takze w niemczech francji portugali itp itd... czyli mozna mniemac ze to produkt byc moze lokalny i amag wten sposob chce go promowac ale napewno nie jest to orginał bo ten zawsze ma oznaczenia audi...

Opublikowano
3 godziny temu, amaradaar napisał:

Jakby byla produktem asygnowanym przez audi mozna byloby ja kupic takze w niemczech francji portugali itp itd... czyli mozna mniemac ze to produkt byc moze lokalny i amag wten sposob chce go promowac ale napewno nie jest to orginał bo ten zawsze ma oznaczenia audi...

 Zrobiłem małe rozeznanie w sprawie tych felg bo nie dawało mi to spokoju co to za felgi.No i się wyjaśniło jest to produkt wewnętrzny grupy audi vw skoda seat.Są to felgi oryginalne uniwersalne  do wszystkich audi vw skoda seat dlatego nie ma oznaczeń konkretnej marki i numeru.

Te felgi można założyć do audi jak i do seata vw skody i można jechać na przegląd bez problemu.

Gamaparts produkuje również bagażniki na rowery, dachowe, łańcuchy na koła, koła. ( felgi są konfigurowane z oponami zimowymi). 

Najbardziej popularne są właśnie w Szwajcarii dlatego jest ich tam od groma ale również można je kupić w ASO Austria Niemcy.... info z ASO,AMAG.

https://partner.volkswagen.ch/amag-frauenfeld/de/original-zubehor

Opublikowano
W dniu 3/12/2018 o 02:54, Gibons napisał:

Podejdzie

dzieki,a okablowanie poduchy ma byc z a4 czy tt?

mam taka poduche,przyszla z tym okablowaniem.

 

s-l1600.jpg

Opublikowano

Ile oleju wlewacie przy wymianie ? 

Opublikowano
5 minut temu, wikary napisał:

Ile oleju wlewacie przy wymianie ? 

Do jakiego silnika ?

Opublikowano

2 TDI CNHA

Opublikowano
48 minut temu, wikary napisał:

2 TDI CNHA

Dolączam sie do pytania Wikarego:)

Motul / Liqui Moly/ Millers ? 

Opublikowano
4 minuty temu, djtatra napisał:

Dolączam sie do pytania Wikarego:)

Motul / Liqui Moly/ Millers ? 

Mam CAHA 2.0 TDI 5L LM:hi:

Opublikowano

Panowie jaki olej polecacie do skrzyni? Bo coś biegi tak troche opornie wchodzą i mam wrażenie, że są jakieś takie "gumiaste" zwłaszcza, jak auto postoi to opór mi się wydaje trochę za duży... 2.0 tdi Caha, manual i ile go tam wchodzi ?! Jeżeli olej nic nie pomoże to będę myślał o zestawie naprawczym do lewarka skrzyni oraz kilku elementów przy wybieraku... 

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Kupiłem VALVOLINE SynPower.

Czy 5l przy DPf to nie będzie z dużo ?

Opublikowano

ale to masz zamiar wlewać tyle ile jest w bańce? Wlej tak, żeby był odpowiedni stan...

 

Opublikowano

Lej ile masz, nadmiar sam wyleci przez uszczelkę. ?

Opublikowano
Kupiłem VALVOLINE SynPower.
Czy 5l przy DPf to nie będzie z dużo ?

Dobry wybór. Tez go leje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.