Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

luk330

235/35/19

Lepiej by spasowały 255/35 albo do lepszych spasów 225/40.

Fanem naciągów nie jestem ale 225 na 8.5 calowej feldze wygląda przyzwoicie.

Na mojej poprzedniej A3 było 225 na 8.5 calach i wyglądało dobrze.

0d6d64969022bccfa5694370b0afb1e1.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, lapidem napisał:

Dają auto zastępcze na czas naprawy?

Pytali podczas rozmowy telefonicznej ale zdawało mi się że coś mówili że za dopłatą

Opublikowano
Godzinę temu, Krzy0 napisał:

Pytali podczas rozmowy telefonicznej ale zdawało mi się że coś mówili że za dopłatą

Mi pani zaproponowała auto gratis chyba ,że będzie dostępny jakiś model premium to za 1 ZŁ

Opublikowano
W dniu 27.12.2017 o 21:47, yanosho napisał:

Generalnie jak kupiłem nowe dysze od A7 nic nie przestawiałem zamontowałem i jest Git! 

Polecam ten zakup każdemu użytkownikowi B8 czy A5 bo te oryginalne sikacze to porażka.

Masz może numer części tej dyszy ?  z jakiego rocznika A7 kupić ? 

Opublikowano
8 godzin temu, skrzypul napisał:

-35 na 19 calach w S4 siedzi juz dosyć nisko.

Mam sporo zapasu w dół więc 20 czy 21 cali kozą nie będzie

6583b8c18868a296f6bdaefb4e52d1bf.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

jak na -35 to super siedzi

Opublikowano
23 godziny temu, MaciekPL napisał:

Te akcje serwisowe w Polsce są śmiechu warte... Pisałem do serwisu Poznań Franowo. Czy jest dostępna jakąś nowa akcje serwisowa dla mojego auta. Odpowiedź szybka w godzinie niespełna. 80c5 okej napisałem o termin... Dwa tygodnie cisza. Dzisiaj pisałem tutaj na miejscu w Niemczech przyszedł email że jest właśnie ta akcja w moim przypadku. Później był telefon z serwisu. Auto zastępcze bez problemu na ten dzień. Co najlepsze z Poznania dostałem że w najgorszym wypadku może dojść do wywołania pożaru. Może poczekam na odpowiedź na termin i się obejdzie bez akcji.. 

Też jestem już po akcji serwisowej 80C5 dostałem informacje na MyAudi mieszkam w Niemczech wiec pojechałem do najbliższego Salonu Audi zrobili mi termin dostałem Nowe Audi A3 z stronic i na drugi dzień odebrałem samochód , poszło sprawnie.

Opublikowano



jak na -35 to super siedzi


seria jest -30 względem A4

tak na serii wygląda (obecnie w setupie zimowym)


To kolega wyżej dobrze gada.

By posadzić A4 na 20 calach bez przesadnej gleby trzeba -70mm zapodać.48eb5af3cfe2dd603e446273c0b585bf.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam takie pytania: 

1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8?

2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem)  czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?

 

 

Opublikowano
4 minuty temu, wampir napisał:

Mam takie pytania: 

1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8?

2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem)  czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?

 

 

Kupiłem z przebiegiem 157 tys.

A sprzedam jak dozbieram na nowsze :P 

Opublikowano
7 minut temu, wikary napisał:

Dzieki i co naprawdę warto zmienić ?  Jest jakiś problem z montażem ??Sprawdza się przy większych prędkościach ?

Opublikowano
1 minutę temu, WojtekA4B8 napisał:

Dzieki i co naprawdę warto zmienić ?  Jest jakiś problem z montażem ??Sprawdza się przy większych prędkościach ?

Warto, mgiełka ładnie idzie na szybę a nie leci płyn po całej budzie. 

Opublikowano
22 minuty temu, wampir napisał:

Mam takie pytania: 

1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8?

2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem)  czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?

 

 

Ogólny stan auta, wyposażenie, przebieg mniej istotny. 

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

na przebieg nie ma co patrzeć.

 

Ogólny stan auta bardziej istotny.

 

 

Przebieg zawsze do negocjacji i na wskazania na liczniku nie ma co patrzeć.

 

roczne miały 100tys

 

10 letnie też mają 100tys przebiegu.

 

 

Ustanów sobie kryterium:

 

silnik, napęd, wyposazenie, pochodzenie.

 

I wybierz najlepszy z dostępnych.

(Nie patrz na inne B8 od ceny minimalnej, lepiej się nie denerwować)

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Ja szukam 2.0 tfsi, tylko Quattro, tylko automat,  ledy, zawieszenie raczej 1BE no i niestety ta pieprzona navi, ktora jest mi potrzebna jak rybie rower ale ze względu na przyszłych kupujących lepiej żeby była. Marzy mi się przebieg do 120tys km i roczniki 2010- 2013 r. Może być bity oby dobrze poskładany, ale takich aut nie ma. 

Po prostu nie ma... 

Opublikowano
1 godzinę temu, wampir napisał:

Mam takie pytania: 

1. Czy komuś z Was udało się kupić auto z przebiegiem poniżej 200tys km i przy jakim przebiegu planujecie sprzedać Wasze B8?

2. Szukając auta kierowaliście się bardziej przebiegiem (a może rocznikiem)  czy wyposażeniem? W sensie, czy bardziej interesowało Was auto, które ma np 120tys km przebigu ale nie ma sline czy navi czy też lepiej przebieg 260tys km przebiegu ale z navi itp ?

 

 

U mnie przebieg byl na poziomi 148 000...
Będę sprzedawał w okolicy 210-220 000.... (obecnie 192 000)

Opublikowano

przy roczniku 2010 150tys km na blacie jest raptem przy przebiegu 50km dziennie.

a umówmy się.

Diesel robi duzo więcej.

Ale i turbo benzyna nie znosi tak małych przebiegów.

nastaw się mentalnie by nie patrzeć w rubrykę: przebieg.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
23 minuty temu, skrzypul napisał:

przy roczniku 2010 150tys km na blacie jest raptem przy przebiegu 50km dziennie.

a umówmy się.

Diesel robi duzo więcej.

Ale i turbo benzyna nie znosi tak małych przebiegów.

nastaw się mentalnie by nie patrzeć w rubrykę: przebieg.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam diesla i robię 10-12tyś rocznie teraz :)

Opublikowano

jeżdżę pozyczonym dieslem od 2 tygodni i szlak mnie trafia.

serca nie mam by go nie dogrzewać więc do sklepu po bułki z rana tyram 20 kilometrów wokół miasta.

Niby mógłbym się przejść te 500 metrów ale czasowo wychodzi podobnie a jezdzić lubię więc spalam to ropsko by koleżanki na shellu odwiedzać częściej [emoji23][emoji16]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
43 minuty temu, Gibons napisał:

Ja mam diesla i robię 10-12tyś rocznie teraz :)

Ja robię podobnie 12-14 tyś rocznie.

A mam diesla bo lubię ten moment od dołu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.