Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zdjęciach jest auto mojego taty z moimi starymi felgami z a5. Nie mam innych zdjęć. Na takim setupie przejeździł ostatni sezon. Na tył wrzuciłem mu odboje, żeby nie dobijało do końca i problem z przycierkami ustąpił. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, Marcin Gugu33 napisał:

20190223_115326.jpg

Na tym zielonym trzpieniu powinna być taka szpula z sprężynką, identyczna jak ta szara. Brakuje również białej zębatki z ośką do drugiego silniczka a na zdjęciu poniżej widać że nie ma drugiej "krańcówki" z blaszką z lewej strony (na samym dole zdjęcia). Więc wersja bez zdalnego otwierania??

20190223_111757.jpg

 

Opublikowano
3 godziny temu, zabiello napisał:

 

elektryk przez tel powiedział zerknie ale rzucił tekstem USA nie miały ryglowania.. tzn drugiego silniczka i tych czesci?

to jaki zamek zamówić, podrzuci ktoś nr?

Opublikowano
50 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

elektryk przez tel powiedział zerknie ale rzucił tekstem USA nie miały ryglowania.. tzn drugiego silniczka i tych czesci?

to jaki zamek zamówić, podrzuci ktoś nr?

No to mogłeś od razu mówić ze nasz USA, wydaje mi się ze ryglowanie w usa powinno być tym bardziej 

małe jak nie masz to na tyle ile masz pinów zamów zamek, poszukaj z passata tez 

Opublikowano

Ja teraz wrzuciłem 18/8.5 et 29 , opona 245/40 zima i siadło tak :

75d3c9a0f789400e08b0caec64b42483.jpg

0b5a17a4bc7d9002b6bc18f90ae8eb2f.jpg

Opublikowano

Nie chce mi się wyjmować wkładów z lusterek, bo jeszcze coś pęknie. Powiedzcie, jest w lusterkach na tyle miejsca, że zmieszczę mała kamerkę skierowaną w dół?

Opublikowano

Np. taka

€ 5,84  21% Off | Car Rear View Camera With & Without LED Waterproof Auto Parking Assistance Reversing 170 Degree Mini Backup HD Image Sensor
https://s.click.aliexpress.com/e/ccPLIccs

Edytowane przez Hohe

Opublikowano
16 minut temu, Hohe napisał:

Np. taka

€ 5,84  21% Off | Car Rear View Camera With & Without LED Waterproof Auto Parking Assistance Reversing 170 Degree Mini Backup HD Image Sensor
https://s.click.aliexpress.com/e/ccPLIccs

 

34BBEF9E-DCAF-46AF-88E3-6C21D8E96344.jpeg

Opublikowano

Podziękował. 

A obudowę można zdjąć bez wyciągania szkła? Ona jest na jakichś zatrzaskach?

Opublikowano

O. W sumie mogłem poszukać sam. Dzięki jeszcze raz!

Opublikowano
W dniu 19.02.2019 o 01:32, WojtekA4B8 napisał:

A jakie masz  zawieszenie ? 

Eibach

Opublikowano

Przymierzyłem tą 20” 9j z ET25 i kapciu 255/35 i nie tyle, że wystawała bardzo poza obrys auta, to między opone a nadkole z przodu ciężko było włożyć palec - sprężyny H&R -35mm :(

 

Opublikowano

Jak ty tak 235 wrzucić to może wy siadło ale i tak by wystawały :)

Opublikowano

255/35 wydaje mi się całkiem dobrym kompromisem między wyglądem a jeszcze jakąś ochroną felgi i komfortem, ale już 235 to dla mnie hardcore przy takiej feldze :D 

Opublikowano

Komfort na 20" i H&R? ?

 

Opublikowano
4 minuty temu, Hugo napisał:

Komfort na 20" i H&R? ?

 

Na 20 jeszcze :P ale nie H&R :P

Opublikowano
11 minut temu, Gibons napisał:

Na 20 jeszcze :P ale nie H&R :P

Pociesz mnie, że na Eibach Sportline będzie jakiś komfort :grin:

Opublikowano
1 minutę temu, Hugo napisał:

Pociesz mnie, że na Eibach Sportline będzie jakiś komfort :grin:

Hugo jest lepiej niż na H&R zdecydowanie. Mam porównanie do obu opcji ale na 19stkach akurat. Eibach zdecydowanie lepiej wypadał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.