Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, JawoR36 napisał:

Podejdzie to do A4? Ile cenisz?

Tak tak, wystarczy szybę licznika zmienic

caly licznik z a5 z Anglika kupisz za 50-100 zł i przekładasz tylko przod, wszystko pasuje  p&p

rzuć cenę 

Edytowane przez WydRos

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie od hebli, potrzebuje zestaw dla kolesia. Przód i tyl od s4ki. Najlepiej już gotowy do założenia. Tarcze zimmermana, klocki ferodo. Jak ktoś coś ma to na pw cena :D

Być może dwa komplety , nie wiem czy będzie chciało mi się malować u siebie zaciski, teraz nie pasują pod felgi. To coś bym może większego wybrał?

Opublikowano

Czy może ktoś potwierdzić, bo sprawdzałem na etce on-line, że nie ma różnicy między zamkiem drzwi przód tył.

Opublikowano

Nie ma różnicy. Tylko lewe i prawe się różnią. 

Opublikowano
16 minut temu, Hohe napisał:

Nie ma różnicy. Tylko lewe i prawe się różnią. 

Super dzięki, bo właśnie się pojawił problem z otwieraniem z pilota i trzeba coś zaradzić, a mam drzwi z dobrym zamkiem.

Opublikowano
1 godzinę temu, chudineze napisał:

Super dzięki, bo właśnie się pojawił problem z otwieraniem z pilota i trzeba coś zaradzić, a mam drzwi z dobrym zamkiem.

Rozbierz przeczysc i poodginaj blaszki silniczkow i będzie ok 

Opublikowano

O dzięki może z nudów się pobawię :)

Opublikowano

Lata ktoś na 19x9,5 przy ET jakoś 25-28? Prosiłbym o jakieś zdjęcie jak to siedzi na przodzie.

Hugo, wstawisz fotki ? Twoim 20x10 i ET40 będzie jeszcze 5-8mm brakowało do setu jak wyżej, więc już by było widać co nieco :)

Opublikowano

Hejka, proszę,  potrzebuję kogoś z ELSA - schemat pinów, kolorów do wtyczki lampy prawej bixenon nie skrętny, Audi A5 lift po 2012 roku. 

Z góry bardzo dziękuję.

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, adamtower napisał:

Hejka, proszę,  potrzebuję kogoś z ELSA - schemat pinów, kolorów do wtyczki lampy prawej bixenon nie skrętny, Audi A5 lift po 2012 roku. 

Z góry bardzo dziękuję.

 

 

Proszę bardzo

A5-LAMPA.pdf

Opublikowano

Czesc, jest moze gdzies temat demontazu podsufitki w avancie?

Opublikowano
9 godzin temu, Góral65 napisał:

Góral65, bardzo Ci dziękuję. :drunk:

Pozdro.

 

Opublikowano

Z jakiego plastiku jest zrobiona dokladka dyfuzor sline ?

Opublikowano
42 minuty temu, MaciekPL napisał:

Z jakiego plastiku jest zrobiona dokladka dyfuzor sline ?

Lakiernik mówił mi że to ABS, zresztą gdzieś powinno być kółeczko z takowym napisem. Tak czy siak dyfuzor da się pomalować chociaż by na czarny połysk i nie ma z tym żadnego problemu!

Opublikowano
2 minuty temu, pawel-174 napisał:

Lakiernik mówił mi że to ABS, zresztą gdzieś powinno być kółeczko z takowym napisem. Tak czy siak dyfuzor da się pomalować chociaż by na czarny połysk i nie ma z tym żadnego problemu!

Akurat nie chodzi o malowanie:P dzięki 

Opublikowano
10 minut temu, MaciekPL napisał:

Akurat nie chodzi o malowanie:P dzięki 

Jak dobrze pamiętam to PP+E jesli chodzi Ci o spawanie

Opublikowano
16 minut temu, Góral65 napisał:

Jak dobrze pamiętam to PP+E jesli chodzi Ci o spawanie

Dzięki,  znalazłem fote właśnie i zgadza się. :dancing: 

Opublikowano
59 minut temu, MaciekPL napisał:

Dzięki,  znalazłem fote właśnie i zgadza się. :dancing: 

A ten kombinuje i kombinuje ale wszystko w tajemnicy :bicz:

DAWAJ TEMAT O AUCIE !!!!

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
4 minuty temu, kamelus_ napisał:

A ten kombinuje i kombinuje ale wszystko w tajemnicy :bicz:

DAWAJ TEMAT O AUCIE !!!!

Hehe :decayed:  jeszcze trochę :naughty:

Ps. Ostatnio trochę b8 na forum doszło, niech się chłopaki naciesza :D cisza przed burzą :grin:

Edytowane przez MaciekPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.