Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie lusterek zewnętrznych chodzi mi o piny bo nie wiem np 10 pin co takie lustro ma 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 minut temu, barca8585 napisał:

Witam mam pytanie odnośnie lusterek zewnętrznych chodzi mi o piny bo nie wiem np 10 pin co takie lustro ma 

"

6 pinów -  (tylko grzanie )

8 pinów (6+2) - side assist + to co wyżej

8 pinów grzanie regulowane elektr. i instalacja pod fotochrom

10 pinów - to co 8 + składanie (plus instalacja fotochrom)

12 pinów - (10+2) to to co wyżej + side assist

14 pinów - full opcja (grzanie, składanie, fotochrom, pamieć lusterek+ side assist 

 

"

Opublikowano
2 minuty temu, MaciekPL napisał:

"

6 pinów -  (tylko grzanie )

8 pinów (6+2) - side assist + to co wyżej

8 pinów grzanie regulowane elektr. i instalacja pod fotochrom

10 pinów - to co 8 + składanie (plus instalacja fotochrom)

12 pinów - (10+2) to to co wyżej + side assist

14 pinów - full opcja (grzanie, składanie, fotochrom, pamieć lusterek+ side assist 

 

"

dzięki o to mi chodziło a jeszcze mi powiedz przedlif a polif różnice są jakieś? 

Opublikowano
5 minut temu, barca8585 napisał:

dzięki o to mi chodziło a jeszcze mi powiedz przedlif a polif różnice są jakieś? 

Przedlift to te większe lusterka. Lift ma mniejsze i składają sie do góry.

Opublikowano
1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Przedlift to te większe lusterka. Lift ma mniejsze i składają sie do góry.

oki dzięki

Opublikowano

Maciej a ile jest u mnie jak mam

Przedlift - grzanie, składanie, fotochrom, pamięć lusterek 

brak side assist ?

Opublikowano
21 godzin temu, MaciekPL napisał:

Przedlift to te większe lusterka. Lift ma mniejsze i składają sie do góry.

W przedliftach z końca produkcji były już małe lusterka  

20190419-184613.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano
11 godzin temu, RaV22K napisał:

Maciej a ile jest u mnie jak mam

Przedlift - grzanie, składanie, fotochrom, pamięć lusterek 

brak side assist ?

10pin , pamięć lusterek podchodzi też w przypadku pamięć foteli. 

 

Godzinę temu, Dev napisał:

W przedliftach z końca produkcji były już małe lusterka  

20190419-184613.jpg

Chyba od 2010roku jakoś już wychodziły , ale typowo przedlift duże, lift małe lusterka. Jeśli mówimy o zakupie i odróżnieniu.

Opublikowano

Nie chce ktoś kiery ściętej S-line z B8 lifta ? ~2100zl

20200220_164841.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, MaciekPL napisał:

10pin , pamięć lusterek podchodzi też w przypadku pamięć foteli. 

 

Chyba od 2010roku jakoś już wychodziły , ale typowo przedlift duże, lift małe lusterka. Jeśli mówimy o zakupie i odróżnieniu.

Dzięki za odp, teraz czekam za wiadomością prywatna ile sobie cenisz  :)

Opublikowano

To i ja w temacie lusterek. Lusterka przy braku pamięci foteli kodujemy w sterowniku drzwi (chodzi mi o opuszczanie przy cofaniu), a jeśli jest pamięć foteli, to też tylko w drzwiach? Bo z pamięcią podobno działa to tak jak należy i można zakodować np. jak nisko ma opadać. 

Opublikowano

NIkt, nic?

Pytam, bo zastanawiam się, choć może to brzmieć dziwnie, czy dałoby radę dołożyć sam ster od fotela. Fotele mam manualne i wymiana całości odpada. Jak myślicie?

Opublikowano
8 godzin temu, Hohe napisał:

NIkt, nic?

Pytam, bo zastanawiam się, choć może to brzmieć dziwnie, czy dałoby radę dołożyć sam ster od fotela. Fotele mam manualne i wymiana całości odpada. Jak myślicie?

Przypuszczam, że jak zamontujesz na sucho sam sterownik a on nie będzie miał komunikacji ze silniczkami to będzie siał błędami i raczej nie będzie działało, ale to tylko moje przypuszczenia, do tego koszt samego sterownika zdjęcie CP, pytanie czy warto?

Opublikowano

O, nie pomyślałem, że ster fotela może mieć CP. W takim razie odpuszczam. Dzięki Góral. 

Opublikowano
32 minuty temu, Hohe napisał:

O, nie pomyślałem, że ster fotela może mieć CP. W takim razie odpuszczam. Dzięki Góral. 

To druga opcja, lusterka 14pinowe z pamięcią:P 

Opublikowano

No jest to jakaś opcja. 

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Panowie ma ktos foto b8ki oski od spodu? Chodzi mi dokładnie o tylną część. 

Opublikowano

Panowie pytanie zawias 1be z polifta podpasuje do przedlifta? Wydaje mi się że powinien ale wolę się upewnić ?

Opublikowano
5 godzin temu, szafa napisał:

Panowie pytanie zawias 1be z polifta podpasuje do przedlifta? Wydaje mi się że powinien ale wolę się upewnić ?

Tak , ode mnie koleś brał ze starej czarnej właśnie do przedlifta i mówił że pasowało.

Opublikowano

Witam. Podrzucić ktoś schemat pinów który za co odpowiada we wtyczce z EGR w a4 b8 2009 rok 2.0 tdi Caga

 

Najbardziej mnie interesuje na którym pinie jest + i - do silnika ktory otwiera egr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.