Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, barca8585 napisał:

witam mam pytanie czy w wersji w zderzaku przód s line polift jest jakaś osłona maskownica żeby nie było widać to co kryje się z grilem 

Nie

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam dwa pytania.

Ile jest głośników i w których miejscach dokładnie w Audi A4 B8 są położone?(Sedan)

I co to takiego i do czego służy? (fotki)(znajduje się to w schowku pasażera)

 

1111111 (3).png

222222222222 (3).png

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Mam dwa pytania.

Ile jest głośników i w których miejscach dokładnie w Audi A4 B8 są położone?(Sedan)

I co to takiego i do czego służy? (fotki)(znajduje się to w schowku pasażera)

 

1111111 (3).png

222222222222 (3).png

Gniazdo, złącze AMI (Audi Music Interface) umożliwia wprowadzenie sygnału Audio do systemu MMI pojazdów marki AUDI 

 Możesz słuchać muzyki jak i ładować np. telefon w zależności jaki kabel masz.

Edytowane przez MasterCX

Opublikowano
6 godzin temu, Hugo napisał:

Nie

Ok dzięki 

Opublikowano

Mam pytanie mam takie lustro i zmieniłem podsufitkę na s line i potrzebuje lustro ma ktoś 

8A92CC03-292E-4D52-9390-2195803A6FCB.png

Opublikowano

A jak z głośnikami? ile ich jest w AUDI A4 B8  i dokładnie w jakich miejscach?

Opublikowano
W dniu 10.08.2020 o 13:57, NelsonPL napisał:

A jak z głośnikami? ile ich jest w AUDI A4 B8  i dokładnie w jakich miejscach?

Zależy jaki system nagłośnienia masz... 

Opublikowano

Mam zmieniarkę 6-CD

Na fotce widać jeden głośnik w drzwiach.

20200714_125202 (3).jpg

20200714_125323 (2).jpg

Opublikowano

Montował ktos u siebie Android Radio zamiast MMI 3G ?

Jak wrażenia, jakość dźwięku?

Edytowane przez Caporeira

Opublikowano

Jak zdemontować, by wymienić tę część?  (zamówiłem nową osłonę)

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

20200730_152722 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Podpowie ktoś gdzie się koduje kamerę cofania ?

Opublikowano

Ogrzewanie postojowe podejdzie z 3.0tdi z 13roku do 2.0tdi 15rok ? 

Opublikowano
W dniu 13.08.2020 o 12:14, NelsonPL napisał:

Jak zdemontować, by wymienić tę część?  (zamówiłem nową osłonę)

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Opublikowano

Dzagu-- Wielkie dzięki. Gdzie można kupić coś takiego do podważenia kratki? ( tak, żeby nic nie uszkodzić przy wymontowywaniu)

Czyli rozumiem, że Audi A4 B8 z tyłu ma tylko subwoofer? Pozostałe głośniki przód i tył drzwi i przód?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
43 minuty temu, NelsonPL napisał:

Dzagu-- Wielkie dzięki. Gdzie można kupić coś takiego do podważenia kratki? ( tak, żeby nic nie uszkodzić przy wymontowywaniu)

ŚCIĄGACZE SZCZYPCE WYJMAKI TAPICERKI SPINEK RADIA

Wpisz to na portalu aukcyjnym:wink:

Opublikowano

A co z głośnikami? Jest tak jak piszę w podstawowej wersji? Czyli głośniki w drzwiach przód i tył --jeden z przodu centralnie i subwoofer z tyłu?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

A co z głośnikami? Jest tak jak piszę w podstawowej wersji? Czyli głośniki w drzwiach przód i tył --jeden z przodu centralnie i subwoofer z tyłu?

3 w desce , 2 przednie drzwi , 4 tylne drzwi i sub. 10 głośników ASS , b&o 14 głośników (dwa dodatkowe w trójkątach przednich drzwi , 2 w słupkach d) 

Opublikowano

Czyli z tyłu centralnie gdzie są te kratki na głośniki --głośnik subwoofer jest tylko od strony kierowcy? Po drugiej stronie nie ma? Tylko sama kratka?

Opublikowano

koledzy robie swap wydechu i jak według was, czy środkowy tłumik potrzebny? jak z dzwiekiem bez niego ? 

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Czyli z tyłu centralnie gdzie są te kratki na głośniki --głośnik subwoofer jest tylko od strony kierowcy? Po drugiej stronie nie ma? Tylko sama kratka?

U mnie tylko po stronie kierowcy jest subwoofer, od strony pasażera pusto, widać to od spodu, czyli od strony bagażnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.