Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 12.09.2020 o 20:57, barca8585 napisał:

spoko mam jeszcze do tego ekran ile to może być warte

Zależy też czy po otwarciu masz slot na SIM, czy tylko 2 sloty na SD.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
18 minut temu, Barti_ napisał:

Zależy też czy po otwarciu masz slot na SIM, czy tylko 2 sloty na SD.

bede wiedział w tygodniu a ile taka a ile taka może być warta

Opublikowano

Panowie, czy takie włączające się czasem (w sumie dość często) buczenie z tyłu to norma? Po 1-2 minutach się wyłącza.  Co to jest? Występuje od początku jak kupilem auto 2 miesiące temu.

Silnik 2.0tfsi cpmb quattro.

EDIT:

Zdaje się,  że to spaliny rezonują przez przegnitą opaskę/złącze wydechu :D

Edytowane przez Stg

Opublikowano

Po podmianie BCM w b8 i jeśli nie zdjemę ochrony komponentu jakie funkcje będą zablokowane? Muszę podmienić bcm i przejechać jakieś 50 kilometrów do speca z odisem

Opublikowano
22 minuty temu, inhosik napisał:

Po podmianie BCM w b8 i jeśli nie zdjemę ochrony komponentu jakie funkcje będą zablokowane? Muszę podmienić bcm i przejechać jakieś 50 kilometrów do speca z odisem

Te funkcje do jazdy będą działać możesz smiało przekładać ,też tak robiłem i do aso goniłem 70km.

Opublikowano

Ksenon i LED działa?

Opublikowano

cos mi wpie....ala prąd w eSie... :eusathink:

raz ciągnie 1A a raz niby idzie w spoczynek, prąd 0.04-0.06 A ale nie usypia sie do konca, tak jakby cos jeszcze było właczone

czasami otwiera mi c.zamek w czasie jazdy, po zamknieciu na postoju raz sam sie otworzył

gdzie szukac ?

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panowie jest jakis pomocnik kodowania dla abs 03 dla a4 b8? Bo juz mnie szlak trafia z zakodowaniem nowej pompy

Opublikowano
4 minuty temu, kristof91 napisał:

Panowie jest jakis pomocnik kodowania dla abs 03 dla a4 b8? Bo juz mnie szlak trafia z zakodowaniem nowej pompy

a gdzie masz starą ?

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

a gdzie masz starą ?

Mam zmieniam na 1AT. Ale nowa nie przyjmuje kodowania ze starej.

Opublikowano
12 minut temu, kristof91 napisał:

Mam zmieniam na 1AT. Ale nowa nie przyjmuje kodowania ze starej.

co Ci siadło ? pompa czy sterownik ?

Opublikowano

Nic nie siadlo. Chce dolozyc AHA i TPMS. Mialem sterownik 8K0907379CG i założyłem 8K0907379AG. I po wpisaniu kodowania ze starej 031544 nie przyjmuje kodowania

Opublikowano
50 minut temu, kristof91 napisał:

Nic nie siadlo. Chce dolozyc AHA i TPMS. Mialem sterownik 8K0907379CG i założyłem 8K0907379AG. I po wpisaniu kodowania ze starej 031544 nie przyjmuje kodowania

wyglada na to ze trzeba najpierw dopisac VIN

spróbuj wpisac jeszcze 164500

Edytowane przez Dev

Opublikowano

W lifcie tak samo jak w przedlifcie? Dopisywalem w adaptacje 00 odczyt zapisz

Opublikowano
4 minuty temu, kristof91 napisał:

W lifcie tak samo jak w przedlifcie? Dopisywalem w adaptacje 00 odczyt zapisz

20200914-224153.jpgthais melchior

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

To czemu ja to robilem w 03 abs?

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

wyglada na to ze trzeba najpierw dopisac VIN

spróbuj wpisac jeszcze 164500

Ja mam benzyne manual

Opublikowano
7 minut temu, kristof91 napisał:

To czemu ja to robilem w 03 abs?

nie do mnie to pytanie

Opublikowano
Teraz, Dev napisał:

nie do mnie to pytanie

Ale to co ty wkleiles to przeciez wylaczanie recznego bez zapinania pasów?

Screenshot_20200914-225235_Chrome.jpg

Opublikowano

Pany relingi z polifta a przed lifta jest to samo czy czymś sie różni ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.