Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

Mam u siebie MMI 3G+ i gniazdo Aux w podłokietniku.

1. Chciałbym dołożyć zmieniarkę CD do schowka - ktoś ma u siebie I ewentualnie co trzeba kupić i gdzie się wpiąć żeby działała?

2. Myślałem nad dołożeniem AMI w schowek pasażera - do tego wystarczy przewód i adapter AMI i dodatkowo kodowanie w zielonym menu? Czy to działa równolegle tj. Ami i aux - bo podobno nie.

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam kto by pomógł przy wymianie ramki licznika na poliftową dolnyśląsk

Opublikowano

były takie ori czarne rotory czy to ktoś pomalował na taki kolor?

 

WWW.OLX.PL

Dzień dobry, Dziś mam do zaoferowania Oryginalne Felgi Audi 19"! Montowane w autach z pakietem S-line Selection Felgi zamontowane były w Audi model S5 lecz pasują także do innych modeli "A" -A4 A6...

 

Opublikowano

Ktoś próbował zamontować lusterko wewnętrzne bezramkowe fotochromatyczne z b9 do b8? Podejdzie? To bezramkowe z b9 gdzie ma czujnik od natężenia światła zbierany z tylnej szyby? 

0e5c037047489945f8203d3430ff.jpeg

Opublikowano
W dniu 23.09.2020 o 22:19, NelsonPL napisał:

Część 8K0863829N 

Czy trudno to zamontować? Można poradzić sobie samemu? Jakie mocowanie?(dokładny opis)

Odpowie ktoś? Montował ktoś z was?

foto1.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Szukam takich felg może ma ktoś do sprzedania?

 

IMG_20200928_103751.jpg

Opublikowano
21 godzin temu, dareksu napisał:

były takie ori czarne rotory czy to ktoś pomalował na taki kolor?

 

WWW.OLX.PL

Dzień dobry, Dziś mam do zaoferowania Oryginalne Felgi Audi 19"! Montowane w autach z...

 

wg mnie są malowane. Jak wiekszość u tego gościa.

Najlepiej napisz do gościa niech Ci podeśle oznaczenia felg od wewnetrznej strony i po numerze bedziesz wiedział czy były malowane czy to ori kolor.

Opublikowano

szuka ktos zdrowej S4ki ?

20190419-184613.jpg

moja jest do wzięcia, sprzedaje bo płynie już kolejna, tym razem 2015r

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Manual i sedan - rzadki temat.

Opublikowano
25 minut temu, george napisał:

Manual i sedan - rzadki temat.

a skąd, jest tego od zayebania, nawet w USA, bo stamtąd przyjechał :decayed:

Opublikowano
W dniu ‎27‎.‎09‎.‎2020 o 13:23, dareksu napisał:

były takie ori czarne rotory czy to ktoś pomalował na taki kolor?

 

WWW.OLX.PL

Dzień dobry, Dziś mam do zaoferowania Oryginalne Felgi Audi 19"! Montowane w autach z pakietem S-line Selection Felgi zamontowane były w Audi model S5 lecz pasują także do innych modeli "A" -A4 A6...

 

Chyba nie. 

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Cześć :)

 

Przy wymianie manetek kierunkowskazów wraz z manetką tempomatu na poliftowe trzeba coś później kodować ?

Opublikowano

Z tego co kojarzę ta zewnętrzna część jest srebrna. 

Opublikowano
53 minuty temu, Michu1996 napisał:

Cześć :)

 

Przy wymianie manetek kierunkowskazów wraz z manetką tempomatu na poliftowe trzeba coś później kodować ?

Jak wymieniasz z taśma i modułem to tak, kodowanie z starej tasmy 

jak same manetki to nie 

Opublikowano
55 minut temu, WydRos napisał:

Jak wymieniasz z taśma i modułem to tak, kodowanie z starej tasmy 

jak same manetki to nie 

Ok dzięki za informację :hi:

Opublikowano
W dniu 28.09.2020 o 10:40, skotmen napisał:

Szukam takich felg może ma ktoś do sprzedania?

 

IMG_20200928_103751.jpg

mam inne 18 z a5 komplet 

Opublikowano
2 godziny temu, barca8585 napisał:

mam inne 18 z a5 komplet 

Jakie

Opublikowano
Teraz, skotmen napisał:

Jakie

 

IMG_6984.jpg

Opublikowano

Podaj cenę Prw.

Jaki stan jakie opony

Opublikowano
5 minut temu, skotmen napisał:

Podaj cenę Prw.

Jaki stan jakie opony

ok napisałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.