Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie przewozicie gaśnice? Możecie polecić jakieś fajne uchwyty? :mysli:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
43 minuty temu, NelsonPL napisał:

Gdzie przewozicie gaśnice? Możecie polecić jakieś fajne uchwyty? :mysli:

Ja mocowałem wczoraj, podeśle zdj rano 

Opublikowano
W dniu 19.09.2020 o 18:24, duzy616 napisał:

Mam problem z drganiami silnika na wolnych obrotach

Pokaż na jałowym jak wygląda ciśnienie paliwa na szynie, ciśnienie żądane i rzeczywiste

Opublikowano
W dniu 19.09.2020 o 20:12, WydRos napisał:

Ja mocowałem wczoraj, podeśle zdj rano 

I gdzie mocowałeś gaśnice? Polecacie jakieś uchwyty? :mysli:

 

Jak sprawdzić czy moje auto ma czujniki ciśnienia w kołach? :kawa:

Opublikowano
2 godziny temu, inhosik napisał:

Pokaż na jałowym jak wygląda ciśnienie paliwa na szynie, ciśnienie żądane i rzeczywiste

Na moje oko wygląda ok.

Zrzut ekranu 2020-09-20 21.53.33.png

Opublikowano
7 godzin temu, NelsonPL napisał:

 

Jak sprawdzić czy moje auto ma czujniki ciśnienia w kołach? :kawa:

Nie ma czujników. Tylko auta na USA miały. Spróbuj zakodowac sobie TPMS jest manual na forum.

 

Edytowane przez pawel72689

Opublikowano
8 godzin temu, NelsonPL napisał:

I gdzie mocowałeś gaśnice? Polecacie jakieś uchwyty? :mysli:

 

Jak sprawdzić czy moje auto ma czujniki ciśnienia w kołach? :kawa:

Oryginalny z przodu a drugi dorabialem 

kawalek listweki z tylu żeby się miał czego wkręt trzymać i siedzi sztywno 

 

E2E98B48-BB93-4395-892B-6B91BC279F40.jpeg

381687D5-0D86-4340-ABA4-FB2FF71FC1EF.jpeg

2C911574-1F4E-4EE8-A45D-DFE602F03EB5.jpeg

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Potrzebuję część nr 8

 

Zrzut ekranu 2020-09-21 11.01.23.png

Opublikowano
W dniu 19.09.2020 o 18:13, WydRos napisał:

 

86D3D77B-2A3A-4DCF-8B9B-6516B0E6323C.png

Dzięki wielkie .

Działa pierwszym sposobem .

Opublikowano

Witam :hi: Panowie podpowie ktoś co mogło się stać?

 

Opublikowano

Panowie, jaki to numer części?

I czy prosto ją założyć samemu? (mocowanie itp)

 

20200826_095453.jpg.8081e25bdf5cba8e541eaa2951696f9a.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Wymieniłem pompę abs i został mi taki błąd: ktoś ma jakiś pomysł?

00494 - ESP-Sensor Unit (G419); Incorrect Component 
            000 -  - 
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 47
                    Mileage: 189663 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2020.09.16
                    Time: 21:31:13

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x47A2
                    Hex Value: 0x0021
                    Hex Value: 0xBEB2
                    Hex Value: 0x00FF
Opublikowano
2 godziny temu, kristof91 napisał:

Wymieniłem pompę abs i został mi taki błąd: ktoś ma jakiś pomysł?


00494 - ESP-Sensor Unit (G419); Incorrect Component 
            000 -  - 
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 47
                    Mileage: 189663 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2020.09.16
                    Time: 21:31:13

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x47A2
                    Hex Value: 0x0021
                    Hex Value: 0xBEB2
                    Hex Value: 0x00FF

Hmm. może się mylę ale trzeba adaptować czujnik G419 z pompą.

ESP-Sensor Unit (G419)

[Select]
[03 - ABS Brakes]

[Security Access - 16]
Enter 40168
[Do It!]

[Basic Settings - 04]
Group 069
[Go!]
Field 2 should show OK after a successful Calibration.
[Done, Go Back]

[Meas. Blocks - 08]
Group 010 Field 1/2 (Longitudinal Acceleration Sensor (G251))
Specification: ±1.25 m/s²
[Done, Go Back]


[Fault Codes - 02]
All fault codes should have disappeared.
[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

 
Opublikowano

Czy ktoś z Was wymieniał standardowy przycisk zamykania klapy na ten dwuprzyciskowy z A6 C7?
Kostka pasuje i zamykanie działa?

 

Zrzut ekranu 2020-09-22 o 14.54.43.png

Edytowane przez Cheeroki

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Panowie, jaki to numer części?

I czy prosto ją założyć samemu? (mocowanie itp)

 

20200826_095453.jpg.8081e25bdf5cba8e541eaa2951696f9a.jpg

 

Opublikowano
16 godzin temu, NelsonPL napisał:

 

8K0863829N  cena w ASO ok 130 zł

Opublikowano

witam mam pytanko żeby założyć blendy banga w drzwi trzeba sciągać boczki

Opublikowano
Godzinę temu, barca8585 napisał:

witam mam pytanko żeby założyć blendy banga w drzwi trzeba sciągać boczki

Nie , wyjmaki lub mały płaski śrubokręt. Te trójkąty w przednich drzwiach do nich trzeba boczek ściągnąć. Na upartego da się bez , tylko trzeba uważać zeby boczek nie pękł u góry. 

Opublikowano
16 minut temu, MaciekPL napisał:

Nie , wyjmaki lub mały płaski śrubokręt. Te trójkąty w przednich drzwiach do nich trzeba boczek ściągnąć. Na upartego da się bez , tylko trzeba uważać zeby boczek nie pękł u góry. 

ok dzięki

Opublikowano
6 godzin temu, czarek76 napisał:

8K0863829N  cena w ASO ok 130 zł

Ok..

Czy trudno to zamontować? Można poradzić sobie samemu? Jakie mocowanie?(dokładny opis)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.