Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 minut temu, tomi790 napisał:

Ktoś wie i mógłby podpowiedzieć jak dokonać  i na jakie kodowania (najprawdopodobniej zielonego menu) aby odłączyć Aux a aktywować AMI?

Pacjent polift z 3g+

Wejdź w zielone menu/diagnose/settings/ami_aux i tam wszytsko na tacy 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wlazłem w zielone, odblokowałem ami, zablokowałem aux, zrestartowałem mmi i dalej nie wykrywa pendrive'a :kwasny:

Jedyne co, to jest możliwość ładowania telefonu z ami.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Grzegorzu @wrclagunapomożesz :hi:

20201102_190848.jpg

20201102_191345.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Sytuacja jest dziwna.

Sprawdziłem kabel ami/usb u kolegi w Q5 (2010 rok, MMI 3G) i dwa pendrivy (fat32, 8gb i 32gb) - ami czyta i jeden i drugi bez problemu.

Zrobiłem to samo u siebie i okazuje się, że z tym 8gb nie ma problemu i ami go odczytuje. Z tym drugim 32gb jest problem i nie jest w stanie go odczytać i pokazuje brak podłaczenia :kwasny:

Opublikowano

Pytanko mam hebel z tylu 300mm serie,podejdą same jarzma do zacisku od a6 c7 na 330mm? W sensie ze zostaje mój zacisk z b8 seryjny i do tego tylko jarzmo z c7 pod 330mm

Edytowane przez Leszczonka

Opublikowano
3 minuty temu, Leszczonka napisał:

Pytanko mam hebel z tylu 300mm serie,podejdą same jarzma do zacisku od a6 c7 na 330mm? W sensie ze zostaje mój zacisk z b8 seryjny i do tego tylko jarzmo z c7 pod 330mm

Zmieniasz zaciski, jarzma i tarcze

Klocki sa takie same ale blaszki do jarzm inne

Opublikowano
16 minut temu, Dev napisał:

Zmieniasz zaciski, jarzma i tarcze

Klocki sa takie same ale blaszki do jarzm inne

Wiem ze tarcze inne i klocki, chodzi mi tylko czy sam zacisk który jest na 300 mm podejdzie pod jarzmo 330mm? ,zmieniłbym tylko jarzmo bo mam opcje z c7 które miało na tyle 330mm,czy zacisk jest inny pod 330mm?

Opublikowano

W poliftowym liczniku i mmi 3g+ w dieslu jak zmienić komunikat rezerwy na ropę? Pokazuje aby dolać benzynę, w długim kodowaniu licznika nic nie znalazłem

 

IMG_20201029_142616.jpg

Opublikowano

Hej, ktoś wie czy najbogatszy przedliftowy Gateway po światłowodzie 8T0 907 468 AA będzie współpracował z poliftową MMI 3G+? Czy czeka mnie raczej inwestycja w Gatka poliftowego 8R0 907 468 P lub 8R0 907 468 AA?

Opublikowano
1 godzinę temu, wolwerin napisał:

Hej, ktoś wie czy najbogatszy przedliftowy Gateway po światłowodzie 8T0 907 468 AA będzie współpracował z poliftową MMI 3G+? Czy czeka mnie raczej inwestycja w Gatka poliftowego 8R0 907 468 P lub 8R0 907 468 AA?

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Opublikowano
10 minut temu, WydRos napisał:

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Ale rozumiem, że jak założę gatka poliftowego 8R0 907 468 AA to obejdzie się bez flashowania? Mam znajomego co ogarnie mi zdjęcie ochrony ale z flashowaniem nie wiem czy sobie poradzi.

Opublikowano
10 minut temu, wolwerin napisał:

Ale rozumiem, że jak założę gatka poliftowego 8R0 907 468 AA to obejdzie się bez flashowania? Mam znajomego co ogarnie mi zdjęcie ochrony ale z flashowaniem nie wiem czy sobie poradzi.

Ten 8T0 tez powinien sobie poradzić z 3g+ bez flesza

Opublikowano
19 minut temu, WydRos napisał:

Ten 8T0 tez powinien sobie poradzić z 3g+ bez flesza

Właśnie chciałbym aby mi ktoś to potwierdził na 100%. Jestem na etapie wymiany gatka pod uruchomienie Asystenta świateł drogowych. Docelowo w przyszłości będę chciał też wymienić MMI z 3G High na 3g+. Gatka przedliftowego z końcówką AA mogę dostać za 250zł, natomiast poliftowego P lub AA już za 700-900zł. Różnica spora, ale jak wymieniam, to już na takiego co mi obsłuży w przyszłości MMI 3G+. Jak wspominałem nie chciałbym się bawić z flashowaniem.

Opublikowano
2 godziny temu, WydRos napisał:

Każdy będzie wspolprascowal na światłowodzie tylko trzeba go flashowac

Ja mam w przedlift 8T0407468T i założyłem mmi 3g+ i wszystko działa, nie musiałem gateway flashowac

Opublikowano

Koledzy pytanko. Po wymianie getway na wersji high, nie można przypisać do listy np kamery cofania 6C, nawet po wpisaniu security acces  20103. Jakiś pomysł!?

Opublikowano
W dniu 4.11.2020 o 23:02, inhosik napisał:

Ja mam w przedlift 8T0407468T i założyłem mmi 3g+ i wszystko działa, nie musiałem gateway flashowac

No i super :smiley: Wychodzi na to, że przedliftowy Gatek obsługuje 3g+

Opublikowano
Godzinę temu, wolwerin napisał:

No i super :smiley: Wychodzi na to, że przedliftowy Gatek obsługuje 3g+

Obsługuje każdy, a bez flashowania większość 

Opublikowano
13 godzin temu, bigjasiu napisał:

Koledzy pytanko. Po wymianie getway na wersji high, nie można przypisać do listy np kamery cofania 6C, nawet po wpisaniu security acces  20103. Jakiś pomysł!?

CP  jak było sciagane ?

Opublikowano

A tak z ciekawości, można w przedlift gatka 8t0 odisem wrzucić soft z poliftowego 8r0? Różnią sie one tylko softem czy sprzętowo? W moim 8T0907468T jest soft 0105, w erwin najnowszy jest 0121 tylko softy nie mają oznaczeń literowych, podejdzie najnowszy 0121 do tego z literą T? Do 8r0 najnowszy jest 0510 i też softy są bez liter

Screenshot_2020-11-05-21-00-37-782_com.opera.browser.jpg

Screenshot_2020-11-06-08-29-40-032_com.opera.browser.jpg

Edytowane przez inhosik

Opublikowano

CP ściągane za pomocą odisa ponoc online, dokładnie nie wiem bo gość kazał zostawić auto i przyjechać za 2 h. Jakieś pomysły !?

Opublikowano
1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

CP  jak było sciagane ?

CP ściągane za pomocą odisa ponoc online, dokładnie nie wiem bo gość kazał zostawić auto i przyjechać za 2 h. Jakieś pomysły !?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.