Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

Wszystko masz to samo. Do tego błotniki przed i po lifcie są takie same.

:hi:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki jak szybko, po ilu kilometrach macie ciepło w aucie przy obecnej pogodzie ? Pacjent to polift 2.0tdi CJCA z 2010r. 

Jak ewentualnie najszybciej nagrzać w samochodzie?

Opublikowano

Ja mam przedlifta i ciepło robi się po paru minutach. Jak wiadomo jest tam elektryczna nagrzewnica. 

Opublikowano

Tak w przedlifcie też miałem szybko ciepło. Jakichś czas temu zamieniłem go na polifta i nie mogę tam w środku zagrzać :facepalm:

Opublikowano

Montujcie Webasta, nie kosztuje to duzo 

Opublikowano

Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem.  Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.

Opublikowano
Godzinę temu, tommy24 napisał:

Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem.  Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.

Vag ?

Opublikowano

Panowie pomoże ktoś z kodowanie lamp tył z Żarówki na LED ?

Opublikowano

Wiem że to nie na temat--Mam nadzieje że mój apel dotrze do wielu.

Noście maseczki i uważajcie na siebie.

Ja mam Covid i ta choroba jest okropna.

 

Opublikowano
1 godzinę temu, tommy24 napisał:

Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem.  Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.

Zobacz czy masz włączone dodatkowe ogrzewanie elektryczne w MMI

Opublikowano
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Panowie pomoże ktoś z kodowanie lamp tył z Żarówki na LED ?

Z czym masz problem?

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Wiem że to nie na temat--Mam nadzieje że mój apel dotrze do wielu.

Noście maseczki i uważajcie na siebie.

Ja mam Covid i ta choroba jest okropna.

 

współczuje, też mnie to złapało, jedna noc na wstecznym, pózniej juz lepiej

trzeba brac witamine C,D,E cynk i tran {omega3}

Opublikowano
17 minut temu, Góral65 napisał:

Z czym masz problem?

Wyskakuje błąd stopow lewy prawy 

Kierunek w liczniki szybciej mruga

I jak są włączone lampy to w lewej blotnik pali się ten stop wewnątrz w klapie lewej nie a prawa strona w obu się pali. 

Opublikowano
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Panowie pomoże ktoś z kodowanie lamp tył z Żarówki na LED ?

tego sie nie koduje, wszystko robisz w adaptacjach ale lepiej robic to VCP jak VCDSem

Opublikowano
Godzinę temu, czarek76 napisał:

Zobacz czy masz włączone dodatkowe ogrzewanie elektryczne w MMI

Błędów brak.

Jest taka opcja w polifcie ?

Opublikowano
10 godzin temu, Dev napisał:

tego sie nie koduje, wszystko robisz w adaptacjach ale lepiej robic to VCP jak VCDSem

Wiem ze adaptację kanałow tylko nie znam wartości by było poprawie i bez błędów stopow. Mam vcp klon ale nie chce mi wejść w adaptacje

Opublikowano

Ogarnie ktoś z forum jakiegoś klona do diagnostyki VOLVO? 

Opublikowano
1 godzinę temu, Osiollekk napisał:

Ogarnie ktoś z forum jakiegoś klona do diagnostyki VOLVO? 

przeciez tego jest do zas...ania na allegro

Opublikowano
11 godzin temu, karolek_ust napisał:

Wiem ze adaptację kanałow tylko nie znam wartości by było poprawie i bez błędów stopow. Mam vcp klon ale nie chce mi wejść w adaptacje

musis byc w oryginale, w podjebce nie bedzie trybił

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

musis byc w oryginale, w podjebce nie bedzie trybił

To zostaje tylko vcds bo nim mogę wchodzić w kanały. Ale dalej sypie błędami. Światła świecę prawa cała pozycja a lewa jak na zdjęciach bez tego środka w klapie. I teraz pytanie czy coś z kablem w klapie vzy kodowaniem. I czy jako pozycja nie powinny sie te środki palic a tylko że stopem

16060385354994688224303303180658.thumb.jpg.9acc27c4c48c10cda3c332f97df99f71.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.