Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Wstepnie sie dogadałem, jest tutaj ktos z dolnego slaska zeby mi to odebrac i ewentualnie przetrzymac jak ktos bedzie ode mnie tam jechac?

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Polkowice/lubin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikaj Kup Teraz bo zaraz zniknie :wink:

Namówiłeś mnie :naughty:

Zawsze chciałem miec takie cos :kox:

Motor sprzedałem wiec pojdzie kasa na rezako chyba :facepalm:

Jak bym był bliżej to bym Ci po nią podskoczył, cena super!

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ORI alkantara, kupiłem w hurtowni materiałów we Wrocławiu.

Ale wyglada zajębiście i nie siedzisz na podsufitce więc nic sie z nią nie stanie.

tapicer powiedział ze alkantara za 50 zł a ori za 450 to niczym sie nie wyrówznia.

Każdy ma swoje zdanie.

racja siedzieć na niej nie będziesz :) czekam na foty mam jeszcze starą jasną podsufitke może też poleci w alkantarę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji ponowię pytanie jako, że poprzednim razem dopisałem je edytując posta i chyba zaginęło w czeluściach internetu... gdzie wozicie gaśnicę? (może jest jakieś dedykowane miejsce w B8) bo ja mam póki co w tej siatce we wnęce bagażnika ale raz na jakiś czas wypada i się telepie po bagażniku na bardziej dynamicznych zakrętach

Też się nad tym zastanawiałem kilkanaście dni temu. Poprzedni właściciel woził jak niżej ...

Ja ma gaśnice koło akumulatora i elegancko tam pasuje siedzi ładnie zaklinowana ale mam zamiast koło zestaw naprawczy.

... ale wystarczy chwilkę ruszyć makówką, aby uświadomić sobie że w razie draki może to być bardzo fatalnym miejscem z racji potrzebnego na tę czynność czasu - zwłaszcza jeśli bagażnik będzie załadowany.

Chwilowo gaśnicę wożę za wspomnianym wyżej boczkiem z siateczką - gaśnica była w kartoniku, więc ładnie się tam wpasowała. Docelowo chciałbym ją zamontować gdzieś w zasięgu ręki z przodu. Niestety nie znalazłem nigdzie fabrycznego miejsca instalacji, więc albo będę wiercił otwory na uchwyt ... albo jak w A3 będę woził w schowku - drugą i tak zawsze wożę w skrzynce w bagażniku.

Mam kumpla strażaka i już mnie kiedyś przekonał, że taką gaśnicą jak mamy w samochodach to mogę sobie co najwyżej w kiepa psiknąć a żeby mieć szansę cokolwiek zgasić to bym musiał ze 20 takich wozić :kox:

Ale mimo wszystko jakiś spokój ducha taki sprzęt daje więc nie chcę jej jednak tak głęboko chować... mam dojazdówkę więc u mnie miejsce koło akumulatora zupełnie odpada.

Przyglądałem się montażowi pod fotelem pasażera ale widzę, że przy maksymalnie opuszczonym fotelu chyba też tej gaśnicy nie wyrwę :kwasny:

Ktoś ma tak zamontowaną i może zrobić zdjęcie (samemu zaczepowi ze zdjętą gaśnicą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wyraził chęć odebrania mi tego byłbym :notworthy:

Moze ktoś do kołobrzegu na długi Weekend leci? zboczy z trasy a ja już mu tutaj wszystko wynagrodze :polew:

:drinks:

kupiłeś? odebrał Ci to ktoś? ja latam w te okolice, mogę podskoczyć ale nie wiem jakbyś miał to odebrać ode mnie. zapewne nad bałtyk się udam ale zapakować się z tym już nie będę miał jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, dziś namierzyłem jakichś znajomych z Polkowic, jutro bede dzwonił, a jak coś dam Ci znać i dzieki za checi :hi:, jeszcze kwestia gdzie mieszkasz? --pw

Wrocław, jakby co dawaj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...