Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

miodzio,na razie te mocowania sa priorytetem.Tez myslalem o spolerowaniu rysek ale podobno klosze sa lakierowane i po polerce sciera sie ten lakier ochronny i lampy matowieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A6 C6 ma zestaw naprawczy uchwytów ale dla A4 ETKA nie pokazuje czegoś takiego... :kwasny::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy klosz jest malowany, ale można po polerowaniu go pomalować :) Dokładniej to podobno się matuje lampę bardzo drobnym papierem, podkład i lakier, a potem polerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio,na razie te mocowania sa priorytetem.Tez myslalem o spolerowaniu rysek ale podobno klosze sa lakierowane i po polerce sciera sie ten lakier ochronny i lampy matowieja.

Sprawdzę powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam b8 i szukam i nic w niemczech ciekawego nie moge znalezc.

Jest jedna 2.0 TDi 170 ps quattro.

Ten silnik radzi sobie jakos z ta buda?

Czy sam silnik jest Ok?

Nie znam sie na b8:kwasny:

a ile chcesz wydac na samochód ? :wink:

'

malo....taki charakter :polew:

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Szukam b8 i szukam i nic w niemczech ciekawego nie moge znalezc.

Jest jedna 2.0 TDi 170 ps quattro.

Ten silnik radzi sobie jakos z ta buda?

Czy sam silnik jest Ok?

Nie znam sie na b8:kwasny:

silnik bardzo fajny, w dolnym zakresie obrotów słabo jedzie, ale później spoko. robisz program i masz 210 koni :wink:

kurde az tyle...?

Calkiem niezle.

Dalej szukam....aczkolwiek pare ciekawych fantow juz do B8 czeka...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej szukam....aczkolwiek pare ciekawych fantow juz do B8 czeka...:decayed:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 6 więc jeszcze masz trochę czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, ze ja nie koniecznie chce kupic w Polsce.

Salonowe takie jak mi sie podobaja kosztuja krocie a sprowadzonych sie boje.

Na codzien sie naoglądam jak kleja u mnie auta sciagniete z zagranicy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem polski salon całkiem przypadkiem. Po prostu codziennie przeglądałem allegro itd. taka misja :) no i pewnego dnia 40km ode mnie ładna b8 wrzut na forum wszyscy piszą jedź oglądaj :) pojechałem sprawdziłem no i jest i na prawdę nic a nic się nie dzieje :) mam już ją rok ponad. Kupiłem z przebiegiem 140tyś teraz mam 175tyś właśnie wymieniłem rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem od gościa w PL który jeździł prawie 4 lata nią :). On znowu kupił w ASO dwuletnie poleasingowe z PL z roczną gwarancją.

Też nie chciałem kupić w PL, szukałem w DE i w sumie przez 3 miesiące znalazłem jednego interesującego sedana, ale poszedł na pniu, nim zdążyłem dojechać. Limit oscylował w okolicy 55-60, a kolor i wyposażenie miało być konkretne, choć musiałem i tak zrezygnować z paru rzeczy. Finalnie kupiłem całkiem spoko wyposażone, bez navi, ale z B&O, a na tym mi bardziej zależało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dalej szukam.

Galy juz mnie bola od mobile, scauta i tym podobnych:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam firmy na najlepiej na dolnym śląsku, która zamontuje u mnie neony na tyle. Znalazłem jedną firmę we Wrocławiu ale jak doszło co do czego to gościu wymiękł i nie umiał sobie z tym poradzić. Szukam kogoś kumatego i ogarniętego w temacie. Obecnie mam zwykłe lampy żarówkowe a chcę założyć właśnie neony. Macie kogoś godnego polecenia. Mam swoje lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, ja miałem już po prostu porobione linki w ulubionych i 4ry kliki i wsio obczajone co nowe :D. Ale nie powiem, czasu zabierało to masakrycznie dużo, potrafiłem 4ry razy ogłoszenia dziennie sprawdzać. Ile z nich zgłosiłem do admina to już nie wiem, ale fejków było bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda. Lampy polift neony od A5 pasują idealnie w dziury od przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem wymieniłem sterowniki w drzwiach pod składane lusterka i dziwnym trafem przestało działać otwieranie szyb tzn działa tylko jeden przycisk kierowcy i pasażera a z tyłu nic :facepalm: i nie wiem czy to wina kodowania czy sterownika dodam ze lusterka się składają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem wymieniłem sterowniki w drzwiach pod składane lusterka i dziwnym trafem przestało działać otwieranie szyb tzn działa tylko jeden przycisk kierowcy i pasażera a z tyłu nic :facepalm: i nie wiem czy to wina kodowania czy sterownika dodam ze lusterka się składają

Wielce prawdopodobne, że trafiłeś na sterowniki z A5 coupe... A sprawdzałeś ustawienia w sterownikach drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i wszystko pasuje tylko się zastanawiam czy jest możliwość założenia prawej strony na lewa ?? i po czym to poznać może gościu przed sprzedażą źle opisał sterowniki ??:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i wszystko pasuje tylko się zastanawiam czy jest możliwość założenia prawej strony na lewa ?? i po czym to poznać może gościu przed sprzedażą źle opisał sterowniki ??:jerk:

sprawdziłeś kostki czy dobrze wsjo siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...