Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A 1BA zwykłe tak ? No a jakie oznaczenie ma to zawieszenie aktywne ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1BL

Opublikowano
3 minuty temu, mumen napisał:

A 1BA zwykłe tak ? No a jakie oznaczenie ma to zawieszenie aktywne ?

1BA zwykle 

Opublikowano

Sporo tego, S-Line 1BV czym się różni od tego sport 1BE ? No i jakie powinno być w S4 1BE ??

Skąd Wy to wiecie kur..de, jak to spamiętać :)

Opublikowano

1bv -1be różnią się twardości amora i oba są -20mm.

Opublikowano

1BV-30

1BE -20

1BA zwykłe

Opublikowano

A 1BL jak wysoko stoi w porownaniu do reszty.?

Opublikowano

A mam pytanie czy zmiana dekorów to tylko drzwi  deska i ramka biegów czy także okolice zegarów i wyświetlacza czy tamto jest na stałe  ??

Opublikowano
8 minut temu, strazak990 napisał:

A mam pytanie czy zmiana dekorów to tylko drzwi  deska i ramka biegów czy także okolice zegarów i wyświetlacza czy tamto jest na stałe  ??

Zmiana dekorów to tylko deska,drzwi i ramka biegów , zegary i okolice wyświetlacza zostaje .Zawsze możesz pomalować lub ew wymienić z A5 bo z tego co wiem wychodziły ori black piano 

Opublikowano

Black piano też wychodziły w polifcie ...

Opublikowano
13 godzin temu, Wolf1991 napisał:

A 1BL jak wysoko stoi w porownaniu do reszty.?

1BL -20mm

Opublikowano
11 godzin temu, deafca napisał:

Zmiana dekorów to tylko deska,drzwi i ramka biegów , zegary i okolice wyświetlacza zostaje .Zawsze możesz pomalować lub ew wymienić z A5 bo z tego co wiem wychodziły ori black piano 

Czyli jeśli zechcem zmienić na 1NK to tylko drzwi tunel i deska 6 elementów 

Opublikowano
43 minuty temu, strazak990 napisał:

Czyli jeśli zechcem zmienić na 1NK to tylko drzwi tunel i deska 6 elementów 

Dokładnie Kolego:wink:

Opublikowano

Panowie jaki jest nr pinów w tych kolorowych kostkach bezpieczników w bagażniku :db8164e958d8d3c42d2aa8a9546564d5.jpg
Czy te piny maja są inne dla różnych przekrojów kabli ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki, już zamówione ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Które kupić? jakieś opinie. Nie sugeruję się tymi oznaczeniami o klasie spalania bo moim zdaniem nie jest to aż tak wiarygodne.Dzięki za podpowiedzi.Dodam ze zastanawiam się nad tymi nero....

http://allegro.pl/opony-4x-pirelli-p7-cinturato-225-45r18-95w-xl-i6845301034.html

http://allegro.pl/opony-4x-pirelli-p-zero-nero-gt-225-45r18-95y-xl-i6850074747.html

Opublikowano

Panowie, nie zakładam póki co topicu, ale jeśli ktoś chce klapę bez zmiany komfortu, to moduły już mamy w ofercie na sklepie:

https://shop.vagsystems.com/pl/elektryczna-klapa/111-80001.html

Cena dla forumowiczów jest znacznie niższa, zniżka którą mamy dla klubowiczów to okolice 900zł. Przy zamawianiu najlepiej napisać maila albo zadzwonić :)

Gdyby ktoś chciał z montażem na gotowo to zapraszam na PW.

Nie traktuję tego jako super reklamy, bo po prostu informuję, że jest taka możliwość. Ja jestem autorem tego produktu, chłopaki tylko dystrybuują. 

Edyta: Jak będziemy mieli chwilę czasu, dorzucimy po prostu pole na kupon rabatowy :) Póki co jest na telefon/mail.

Edytowane przez olinek2

Opublikowano

koledzy szybkie pytanie.

Wsadze 9x19 et 32 bez obcierki ?

Ewentualnie z jaka guma mogloby to pasować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.