Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie :) ori kamera plus mały moduł zrobiłem który oszukuje auto i myśli że ma kamerę. W 3g high nic nie potrzeba poza kamera i zasilaniem do niej, w plusie już nie ma tak łatwo.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie też coś muszę wykombinowac w 3g high. Jest taki zestaw ale nie wiem jak to działa

 

http://s.aliexpress.com/jU3ymqUF

(from AliExpress Android)

 

 

Opublikowano

W 3g high upoluj ori kamerę bo lepsza niż chińczyk. Do tego tylko kodowanie podłączyć i będzie żyło. Ew zasilacz do kamery żeby nie walić pełnym 12V

Opublikowano

Aaa dobra ja zdupiłem. Przeczytałem że to do High potrzebny moduł a do plusa sama kamera [emoji6]

Opublikowano

Do 3g High sama kamera i tak miałem od długiego czasu, ale zachciało mi się plusa :P

Później kombinuje, żeby zrobić przód tył kamery przełączane guzikiem wybierania trybu parkowania od ori sterownika :P, ale to już daaaaleko w przód ;) pewnie dopiero jak znowu w PL będę w sierpniu na spokojnie o ile znajdę chwilę.

Opublikowano

przód tył kamerka była by dobra :) tak jak w c7

Opublikowano
Do 3g High sama kamera i tak miałem od długiego czasu, ale zachciało mi się plusa [emoji14]
Później kombinuje, żeby zrobić przód tył kamery przełączane guzikiem wybierania trybu parkowania od ori sterownika :P, ale to już daaaaleko w przód [emoji6] pewnie dopiero jak znowu w PL będę w sierpniu na spokojnie o ile znajdę chwilę.


Looknij PW [emoji6]
Opublikowano

Patrzę i nic nie ma ;)

Opublikowano
Patrzę i nic nie ma [emoji6]

Ty spróbuj do mnie bo może coś nie dochodzi do Ciebie
Opublikowano

Ja mam koncerta i cztery kamery?

Opublikowano

Chińczyk? Czy moduł zaadaptowany z innego auta? Pokażesz jak to wygląda :)?

Opublikowano

System mocowania bagażu w sedana się zmieścił ... od Q5 :)

VhNnMrh.jpg

rXZdZq3.jpg

NGHj7yv.jpg

 

Opublikowano

China. Mam kamerę cofania, z przodu na dole zderzaka, włączaną przyciskiem do parktronika, rejestrator obok lusterka i jedną na fotelik dziecka z tyłu. Te dwie ostatnie przełączane przyciskiem od el rolety z sedana. 

Opublikowano

Hehe gruba rzeźba Hohe ;) ale czemu nie :)

Opublikowano
5 minut temu, olinek2 napisał:

Hehe gruba rzeźba Hohe ;) ale czemu nie :)

Trochę rzeźba, ale przycisk parktronika to prawie jak ori a na tym rolety jest coś, co przy odrobinie wyobraźni, przypomina ekran MMI, czyli też prawie ori. ???

Mam tam jeszcze wejscie na iPhone, mogę oglądać filmy albo navi. 

Opublikowano

Zresztą nie było wyjścia, bo z tego co wiem, przy koncercie w ogóle nie było kamer. 

Opublikowano

Mnie do 3g+ tylko pelne wsparcie BT przekonało [emoji14] no i interfejs bardziej świeży. Dlatego do zmiany kamer bym wykorzystał guzik od trybów kamery ;)

Opublikowano

Nie zalega komuś wtyczka 8K0971834 od lusterka fotochrom, ewentualnie całe lusterko na części? :)

Opublikowano
10 minut temu, sowiq napisał:

Nie zalega komuś wtyczka 8K0971834 od lusterka fotochrom, ewentualnie całe lusterko na części? :)

6 czy 8 pinowe ?

 

Opublikowano

8-pinowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.