Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, olinek2 napisał:

Panowie, nie zakładam póki co topicu, ale jeśli ktoś chce klapę bez zmiany komfortu, to moduły już mamy w ofercie na sklepie:

https://shop.vagsystems.com/pl/elektryczna-klapa/111-80001.html

Cena dla forumowiczów jest znacznie niższa, zniżka którą mamy dla klubowiczów to okolice 900zł. Przy zamawianiu najlepiej napisać maila albo zadzwonić :)

Gdyby ktoś chciał z montażem na gotowo to zapraszam na PW.

Nie traktuję tego jako super reklamy, bo po prostu informuję, że jest taka możliwość. Ja jestem autorem tego produktu, chłopaki tylko dystrybuują. 

Edyta: Jak będziemy mieli chwilę czasu, dorzucimy po prostu pole na kupon rabatowy :) Póki co jest na telefon/mail.

900zł za sam moduł bez pozostałych gratów troche drogo mimo rabatu dla forumowiczów , moduł komfortu pod elektryczną klapę idzie kupić za około 500zł a czasem nawet mniej , ochrona to 300 zł w ASO .

W moim przypadku jak montuje cały zestaw i ktoś zmienia też moduł komfortu to robie w cenie montarzu przezucenie kodowania do nowego komfortu i ochrone .....

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love, nie mnie oceniać, jeśli ktoś chce kupić to kupuje. Ochrona zależy gdzie bo i 500 zdarza się zapłacić. Jak robisz klona arbitusem to idzie szybko, jak online to różnie bywa bo często są "czerwone". Do tego trzeba doliczyć moduł domykania no i wiązke co masz w cenie zestawu.

 

No i ważny argument, według wielu, że nie ma zabawy w totolotka z legalnościa, a wszystko jest plug and play. Cena jest jaka jest, niestety części i praca kosztuje [emoji4]. Wszystkie części w module są automotive grade o szerokim zakresie temperatur, żeby jakościowo i niezawodnością nie odbiegać od modułów auta.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gibons napisał:

255.35.19

Gibons jesteś pewny ze wejdzie ?

bo już rozne opinie znalazłem w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255/35/19 przy feldze 19" 9J ET32 wg mnie będzie obcierać chyba, że zawias beton na gwincie i opona będzie wystawać poza obrys auta. 

Mam u siebie 19" 9J ET33 (Rotor z S5) i poszedłem podpowiedzią od miron78 i założyłem oponki 235/40/19 i jest elegancko nic nie obciera na zawieszeniu 1BV

Co innego w A5 tam nadkole potrafi zmieścić ogromne felgi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, yanosho napisał:

255/35/19 przy feldze 19" 9J ET32 wg mnie będzie obcierać chyba, że zawias beton na gwincie i opona będzie wystawać poza obrys auta. 

Mam u siebie 19" 9J ET33 (Rotor z S5) i poszedłem podpowiedzią od miron78 i założyłem oponki 235/40/19 i jest elegancko nic nie obciera na zawieszeniu 1BV

Co innego w A5 tam nadkole potrafi zmieścić ogromne felgi...

skoro rotor ma prawie identyczne wymiary to powinno być ok.

 

Felgi kupiłem dokldanie od A8 o takich parametrach jak w aukcji.

http://allegro.pl/felga-aluminiowa-audi-a8-4h0-5x112-9x19et32-i5580783294.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w b8 255/35/19 przy feldze 19" 8,5J ET32  i na dziurach tarło, wiec 9J tym bardziej będzie. Dopiero opona 245 zalatwila sprawe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy jezdzi na 255.35.19 z zawiasem 1BL + sprezyny eibacha i nic nie obciera. Jak się boisz i nie jesteś pewien załóż 245.35. lub 245.40 co za problem :) felga wchodzi na pewno z przodu ciut wystaje tyl na rowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany od którego roku wkładali motor CCWA w B8?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie od końca 2007 a w avanie od początku 2008 i były produkowane do 2012 jak dobrze pamiętam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o skrzyniach jest link do tabeli gdzie są wypisane silnika wraz ze skrzyniami

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o skrzyniach jest link do tabeli gdzie są wypisane silnika wraz ze skrzyniami

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka




Danke! CCWA w tipie teraz muszę dorwać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam manuala i też jest fajnie ale w automacie po programie było by fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, jak zabezpieczyć lakier przed golebimi/ptasimi odchodami. Wiadomo, że czasami nie ma możliwości żeby auto przykryć. Po odchodach zostają straszne plamy, rzekłbym nawet wżery. Da się jakoś zabezpieczyć lakier, żeby te odchody nie czyniły takich szkód? Nie może pokryć lakier jakimś woskiem? Są na to jakieś preparaty?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wosk z reguły pomaga, potem spłukać na myjce i gotowe. Ja używam colonite od lat. Ceramika też spoko, ale lakier trzeba doprowadzić do ładu cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów zna lub korzystał z usług detailera z salonu Rowiński-Wajdemajer w Warszawie?

Zaproponowano mi nałożenie powłoki ceramicznej na lakier i szukam kogoś, kto potwierdzi (lub zaprzeczy), że robią dobrą robotę. Bo ceny nie mają najniższej (4.4k netto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby ASO miało swojego detailera, raczej to jakiś podwykonawca.

A ASO wiadomo musi na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest podwykonawcą. Ale obiło mi się o uszy gdzieś na forum, że ktoś korzystał z jego usług. Dlatego pytam, czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co mają 3.0TDI w jakiej pozycji macie cięgna od klapek w kolektorze na wyłączonym silniku patrząc, gdy stoimy przed silnikiem. U mnie po prawej cięgno jest w górze, a po lewej w dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...