Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, piotrekb_tt napisał:

A ile ecu wola na listwie przy pełnym obciążeniu?

No wlasnie bede to sprawdzal ;-) Nie latam niestety z lapkiem.. a blad paliwa mozna usunac z teleofnu i smigac dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Z telefonu? Elm327? Bo obdeleven ma wykresy i logi już z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBDlink MX mam.. nie wiem co tam za chips siedzi.. Torgue pro uzywam.. nie mailem za duzo czasu sie bawic. I tak do konkretnego logowania lepszy jest moim zdaniem kabel i lapek.. :) turbo mode i lece z 8 parametrami co 200ms... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może pod reka tylna część podsufitki w której jest szyna dla rolety
potrzebuje rodzaj plastyku z jakiego jest to wykonane.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś chyba mam zaćmienie czy co ... nie mogę znaleźć działu warsztat ... zaginął ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montażu serwotronika i tak nie potrafię odszukać a przecież był taki wątek, coś przespałem ?? Mieliśmy jakieś tsunami na forum ?

Może ktoś podrzucić schemat, wiem wiem to tylko 3 kabelki ale wreszcie przydało by się podłączyć a nie wiem jakie kolory i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mumen napisał:

Montażu serwotronika i tak nie potrafię odszukać a przecież był taki wątek, coś przespałem ?? Mieliśmy jakieś tsunami na forum ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Chce zapodac kuracje przeczyszczjaaca.. na bazie produktow Millersa :) mam:

1. DPF regenertor - pytanie czy walic to od razu, czy poczekaz az bede lecial w trase

2. Injectors clenaer - to myslalem zeby dac na poczatku, akurat mam swiezy filtr paliwa..

3. Octane Booster - to taki ogolny uszlachetniacz...

Po kazdym bede logowal i zobaczymy ci sie wydarzy :P Jestem ciekaw jak ten injector cleaner wplynie na odczyty z wtryskow.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Chce zapodac kuracje przeczyszczjaaca.. na bazie produktow Millersa [emoji4] mam:

1. DPF regenertor - pytanie czy walic to od razu, czy poczekaz az bede lecial w trase

2. Injectors clenaer - to myslalem zeby dac na poczatku, akurat mam swiezy filtr paliwa..

3. Octane Booster - to taki ogolny uszlachetniacz...

Po kazdym bede logowal i zobaczymy ci sie wydarzy [emoji14] Jestem ciekaw jak ten injector cleaner wplynie na odczyty z wtryskow.. [emoji14]

Działaj. Też mnie to ciekawi czy injector cleaner coś zmieni. Tylko co polovowac? Dawki na wtryskach, korekcję?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekcje.. jeszcze nie zalalem niczego, ale juz widze ze korekcje sa lepsze niz pol roku temu.. ciekawe (jezdzone na shell vpower).

Logowalem tez to cosnienie raila.. jak popaluje auto i zrobie testowego runa, to jest takie zjawisko jakby odcinalo paliwo.. na logu to wyglada ze pompa ma zadane 1850mbar i nagle spada do 1700..  Ciekawe ze zadnym bledem nie sypnelo i ze dzieje sie to dopiero po 3-5 sprintach pod rzad. Przy okazji przekonalem sie jak cienkie sa hamulce z Q5 z klockami ferodo.. 3 hamowania i dentka.. a mam sportowy plyn, oplot itp cuda :)

 

Mam dosc tego diesla.. nastepne bedzie na 100% bena w 3.0tfsi albo 4.0.. >_<

Edytowane przez st4yKool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś nr lampek led do podświetlania tablicy rejestracyjnej ? Czytałem gdzieś że pasują z Skody ale nie mogę tego odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.

000 052 110 (1 szt)

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie Gatewaye są pod 3g high ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, komoornik napisał:

Ja mam.

000 052 110 (1 szt)

masz w aucie czy do sprzedania ? nie wywala błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie :) zmieniam kiere na polift, kupiłem ścięta normalnie z a4 b8 o nr 8K0 419 091, poduchy o jakich nr do tego podejda? Będę bardzo wdzięczny jak ktoś wypisze czego szukac :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...