Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby kto coś wiedział to proszę o odp. W temacie 

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebuje dostać lewą płyte osłaniająca podwozie do avanta chociaż pewnie to bez różnicy, dokładnie taką jak na zdjęciu.... ktoś może ma na sprzedaż takową? 

6594c2f34f71965e9b384cdaf5de.jpg

Opublikowano

zapaliła mi się kontrolka okładzin hamulcowych... i zniknęła po drugim odpaleniu. Wiem, że pewnie za tydzień wróci, ale chciałbym wiedzieć czy mam szykować przód, czy przód i tył... po przeskanowaniu VCDSem nie ma śladu po skończonych klockach. Nie powinno gdzieś być widać błędu? 

Opublikowano
8 minut temu, was002 napisał:

Nie powinno gdzieś być widać błędu? 

Najszybciej to na klockach :D 

Opublikowano
10 minut temu, was002 napisał:

zapaliła mi się kontrolka okładzin hamulcowych... i zniknęła po drugim odpaleniu. Wiem, że pewnie za tydzień wróci, ale chciałbym wiedzieć czy mam szykować przód, czy przód i tył... po przeskanowaniu VCDSem nie ma śladu po skończonych klockach. Nie powinno gdzieś być widać błędu? 

Czujniki są tylko na przednich klockach (w zasadzie to na jednym). Co do tyłu to musisz samemu sprawdzić i ocenić ich zużycie.

Opublikowano

Panowie ktoś wymieniał może sprzęgiełko alternatora ?

Opublikowano
1 godzinę temu, sowiq napisał:

Najszybciej to na klockach

kurde, to mi pojechaliście ;) ale spoko, czyli tył i przód... klocki wyglądają bardzo dobrze (5mm na zewnętrznych widać, ale bez zdejmowania koła nie da rady obejrzeć wewnętrznych...)

Opublikowano

5mm to dobrze? :D

Opublikowano
kurde, to mi pojechaliście [emoji6] ale spoko, czyli tył i przód... klocki wyglądają bardzo dobrze (5mm na zewnętrznych widać, ale bez zdejmowania koła nie da rady obejrzeć wewnętrznych...)

Jak masz 5mm od zewnętrznej strony to od strony tłoczka zostało Ci 2mm także szykuj się na wymianę.
Opublikowano
Dnia 23.06.2017 o 21:34, TOM3K napisał:

Panowie, jakie Gatewaye są pod 3g high ?

W moim aucie siedzi  8T0 907 468 AD i mam 3g high

Opublikowano
W moim aucie siedzi  8T0 907 468 AD i mam 3g high

Fajnie, dzięki za podpowiedź :good:
Opublikowano

A można włożyć Gateway z polifta do przedlifta?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Można tylko po co ;)?

Opublikowano

Pytam z ciekawości. Ale znalazłem juz taki z końcówką AD za 40 euro wiec dalej nie szukam.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Godzinę temu, TOM3K napisał:


Fajnie, dzięki za podpowiedź :good:

sory, namieszałem mam 3G low:facepalm:

Opublikowano
2 minuty temu, Góral65 napisał:

sory, namieszałem mam 3G low:facepalm:

Czyli tam nie jest MOST ?

Opublikowano
6 minut temu, TOM3K napisał:

Czyli tam nie jest MOST ?

W każdym MMI jest światłowód. 

Opublikowano

No to super ! W takim razie mogę go zamówić. Znalazłem również zestaw w sumie wszystko jest tylko panel sterowania jest z przyciskiem Start/Stop ja tego nie posiadam. Jest to problem? Może on zostać na jakiś czas nie podłączony ? Z czasem pewnie go wymienie na taki jak ma być.

Opublikowano
Panowie ktoś wymieniał może sprzęgiełko alternatora ?

Ja wymienialem szarpalo paskiem i silnikiem wstawilem sprzegiełko ina

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Teraz, daniell-gda napisał:


Ja wymienialem szarpalo paskiem i silnikiem wstawilem sprzegiełko ina

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

duzo z tym roboty ? miales tylko lozysko czy jeszcze rolki? bo u mnie jest lozysko i rolki. Pytam bo wymieniam pasek klinowy i rolki i zastanawiam sie czy od razu nie wymienic tego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.