Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbo sie smaruje troche olejem przy montazu

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 27.06.2017 o 12:44, olinek2 napisał:

Przy zakładaniu trzeba pamiętać że jedna ze śrub ma inny rozstaw I trzeba tak kolo założyć żeby lekko wszystkie pasowały. Do koła dać trzeba nowe śruby niekoniecznie z ASO ale mają być miękkie żeby ładnie się naprężyły I nie pękły.
Całość idzie dość szybko tykko zderzak trzeba zrzucić I pas w tryb serwisowy.

To koło ma mieć jakiś luz na boki ? u mnie guma cała ale jak włożę brechę to koło ma luz nie wiem czy ma być sztywne czy ma mieć luz ? Śruby normalnie ruszyłeś ? nie próbowałem jeszcze ale mechanik powiedział że może być tak że nawet klucz udarowy nie pomoże :)

Opublikowano

Wtyczki od wtryskow jak chcesz tak zrobić. Tylko czy jest sens? Skoro oleju pompa nabije moment, a na wolnych turbo się ledwo kręci. Zakropić oleju w złączki żeby na sucho nie było na wałku I tyle.

Opublikowano
8 godzin temu, GGoldRock2k napisał:

Szybkie odświeżenie loga B8 Troop.

 

 

A4-Klub B8 Troop.jpg

@alvaro Jednak się przyjęło nowe logo. :D Zrobił bym coś lepszego no ale jednak myślałem że zostawię styl jaki był czyli same Ledy świateł.

Opublikowano
za kilka dni wymieniam turbo i wstawiam od caha, co odpiąć w silniku tak aby przy pierwszym uruchomieniu silnik nie odpalił i rozrusznik trochę pokręcił aby olej poszedł do świeżo założonej turbo? słyszałem że najlepiej po montażu aby silnik troszkę pokręcił na rozruszniku żeby turbo dostało olej

Zalej ja olej w strzykawke w otwor weza oleju

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie sprawa bardzo pilna proszę o pomoc :) Czy poduszka okrągła z q5 podejdzie mi normalnie do b8? :)

Opublikowano

podejdzie

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

ucieklo mi kolo z ujecia, ale nie hamuje tylko odpuszczam gaz i prostuje ze skretu.. i taki dzwiek jak slychac.... :D 

dzis/jutro/weekend montuje gopro pod autem i bede robil kurde porno maraton z tym dzwiekiem LOL

Opublikowano

Poleci ktoś jakieś ledy do przeciwmgielnych? Tak żeby barwa była podobna do dziennych w bixie 

Opublikowano

Znalazłem dystanse 10mm z kołnierzem centrującym.

Gość mi pisze:

"tak dystanse posiadają kołnierz, dlatego należy zmierzyć długość kołnierza piasty (zdjęcie w załączeniu)
Wtedy potwierdzimy czy taki dystans na pewno będzie pasował"

dystanse_2222.jpg

 

ktoś może przerabiał temat i wiec czy to będzie pasować ?

Opublikowano

To normalny dystans z kołnierzem jak rozstaw otworów pasuje i średnica otworu centrujacego to podaj tylko gościowi długość kołnierza piasty. 

Opublikowano
2 minuty temu, krystian3769 napisał:

To normalny dystans z kołnierzem jak rozstaw otworów pasuje i średnica otworu centrujacego to podaj tylko gościowi długość kołnierza piasty. 

no wiem, tylko nie mam tej długości :) 

Opublikowano
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

no wiem, tylko nie mam tej długości :) 

zdejmij jedno koło zmierz i będziesz miał :wink: 

Opublikowano
4 minuty temu, Góral65 napisał:

zdejmij jedno koło zmierz i będziesz miał :wink: 

No właśnie chyba Maciek kombinuje jak by ten etap pomiaru obejść :grin:

Opublikowano
36 minut temu, krystian3769 napisał:

No właśnie chyba Maciek kombinuje jak by ten etap pomiaru obejść :grin:

no kombinuje bo nie mam czasu koła ściągać a muszę moje dystanse podmienić na coś węższego. Jednak ET43 + dystans 13mm i koło 245/35/19 i niestety przy dużym załadunku (wakacje) ociera :facepalm:

Bardzo możliwe że daje popalić rant ochronny który jest jakiś mega duży w tych hankokach co mam. To są opony w specyfikacji do Audi S czy RS.

Opublikowano

Piasta ma 13mm jak dobrze pamiętam.

Opublikowano
3 minuty temu, olinek2 napisał:

Piasta ma 13mm jak dobrze pamiętam.

na ile % jesteś pewny tych 13mm?

Opublikowano

No ja miałem 13mm u siebie i wchodziło, w sensie spojrzałem na rysunek jak toczylem swoje dystanse. Generalnie to może być problem z 10mm bo mało będzie mięsa na nową piaste w Alu.

Opublikowano

Ja tak trochę na inny temat. Wymieniał ktoś może same gumy wycieraczek? W poprzednim C6 zawsze wymieniałem same gumy i teraz też takie kupiłem, ale okazało się, że są inne. Ten "spojler" dociskający wycieraczki do szyby jest zintegrowany z gumą ścierającą. Czy Audi je sprzedaje, może ma któryś numer części?

Opublikowano
36 minut temu, Hohe napisał:

Ja tak trochę na inny temat. Wymieniał ktoś może same gumy wycieraczek? W poprzednim C6 zawsze wymieniałem same gumy i teraz też takie kupiłem, ale okazało się, że są inne. Ten "spojler" dociskający wycieraczki do szyby jest zintegrowany z gumą ścierającą. Czy Audi je sprzedaje, może ma któryś numer części?

Jeśli masz oryginalne pióra wycieraczek 8K1998002A to do nich jest zestaw samych gumek: 1K0955429B

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.