Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Góral65 napisał:

Tym co piszą w aukcjach bym się nie sugerował, maja gotowe opisy i tylko przyklejają a jak Ci coś nie spasuje to napiszą ze twoja wina trzeba było pytać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie. A dystanse na fotkach na pewno nie mają 10mm, raczej około 20, na oko.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie stawiam dobre piwo :D czy ktoś jest w stanie stwierdzić czy to pasuje czy musze rozizolowac te wiązki i prześledzić jak idą kable...? :D mianowicie: poduszka przedlift ori 4ramienia b8 VS okrągły polift Q5... 

Wtyczki stara/nowa

Stara - czarne kable

Nowa - kolorowe

 

2017-07-03 21.30.57.png

2017-07-03 21.27.44.jpg

2017-07-03 21.29.10.jpg

Opublikowano

miałem podobny problem, elektryk zrobił mi to za 50zł w 15 min

kiera1.jpg

Opublikowano

Panowie czy tu na zdjeciu miedzy piasta a kolem jest luz czy nie ma?

Jak dla mnie to jest tutaj luz i dlatego mam bicia na kierownicy mimo dobrego wywazenia

 

IMG201707_qprqena.jpg

 

Da rade ogarnac tak male pierscienie centrujace?

Widze, ze sa takie 68,1 - 66,6

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
no kombinuje bo nie mam czasu koła ściągać a muszę moje dystanse podmienić na coś węższego. Jednak ET43 + dystans 13mm i koło 245/35/19 i niestety przy dużym załadunku (wakacje) ociera :facepalm:
Bardzo możliwe że daje popalić rant ochronny który jest jakiś mega duży w tych hankokach co mam. To są opony w specyfikacji do Audi S czy RS.


To raczej nie kwestia rantu ochronnego opony. Przy dystansie 12mm z kołnierzem z Eibacha na 255 35 r19 et43 też mi przycierał tył przy dużym załadunku. Ale tam jest szmaciane nadkole a nie plastikowe jak z przodu i ma inny kształt i przycierac będzie czasami. Co ciekawe na zimowych 245 40 r18 et29 nic mi nie przyciera nawet przy dużym załadunku.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, LukiKRK napisał:

 


To raczej nie kwestia rantu ochronnego opony. Przy dystansie 12mm z kołnierzem z Eibacha na 255 35 r19 et43 też mi przycierał tył przy dużym załadunku. Ale tam jest szmaciane nadkole a nie plastikowe jak z przodu i ma inny kształt i przycierac będzie czasami. Co ciekawe na zimowych 245 40 r18 et29 nic mi nie przyciera nawet przy dużym załadunku.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
 

 

na zimówkach mi też nie przyciera Et29 245 40 18 , Ja mam węższą gumę niż Ty, 245 na lato, ET 43 i niestety ale też przyciera z dystansem 13mm, ciekawe czy z dystansem 10mm będzie przycierać.

Opublikowano
na zimówkach mi też nie przyciera Et29 245 40 18 , Ja mam węższą gumę niż Ty, 245 na lato, ET 43 i niestety ale też przyciera z dystansem 13mm, ciekawe czy z dystansem 10mm będzie przycierać.


Ciężko o takie dystanse wiec zmieniłem na 235 35 r20 et36 i nic nie przyciera :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, jako ze wrzucam nowe tarcze/klocki.. myslalem zeby ogarnac od razu lozyska/piasty ktore juz maja 170kkm... i mam wrazenie ze lozyska slychac na zakretach, chociaz jestem przerwazliwiony i to pewnie opony :P  Co bierzecie zazwyczaj Febi czy FAGa ? cena prawie ta sama... ori nawet nie patrze bo to jakis zart zeby za lozysko 1k PLN placic :) jedno...

Opublikowano

jak jest u was z wlewem paliwa? jest zamknięty tylko gdy samochód jest zamknięty(centralny zamek) czy w czasie kiedy samochód jest odpalony też jest zamknięty???

posted from my phone

Opublikowano
6 minut temu, Bodzio_s40 napisał:

jak jest u was z wlewem paliwa? jest zamknięty tylko gdy samochód jest zamknięty(centralny zamek) czy w czasie kiedy samochód jest odpalony też jest zamknięty???

posted from my phone
 

Mój jest zawsze otwarty, bo się chyba zepsuł. Ale naprawiać nie zamierzam. ?

Opublikowano
Panowie, jako ze wrzucam nowe tarcze/klocki.. myslalem zeby ogarnac od razu lozyska/piasty ktore juz maja 170kkm... i mam wrazenie ze lozyska slychac na zakretach, chociaz jestem przerwazliwiony i to pewnie opony [emoji14]  Co bierzecie zazwyczaj Febi czy FAGa ? cena prawie ta sama... ori nawet nie patrze bo to jakis zart zeby za lozysko 1k PLN placic [emoji4] jedno...

Bierz Fag. Ori łożyska to właśnie Fag w Vagu. Febi to tylko pakowacz. W ich pudełku możesz znaleźć tak samo Fag jak i np SKF albo jakieś jakiegoś SNRa
Opublikowano
17 godzin temu, Kooga napisał:

Panowie czy tu na zdjeciu miedzy piasta a kolem jest luz czy nie ma?

Jak dla mnie to jest tutaj luz i dlatego mam bicia na kierownicy mimo dobrego wywazenia

 

IMG201707_qprqena.jpg

 

Da rade ogarnac tak male pierscienie centrujace?

Widze, ze sa takie 68,1 - 66,6

ze zdjęcia ciężko cokolwiek wywnioskować, zmierz dokładnie felgę i na pewno dopasujesz pierścień, ja do Vectry kupowałem takie przejście z65,1mm na 66,6

http://allegro.pl/pierscienie-centrujace-66-6-na-65-1-szybka-wysylka-i6013554269.html

Opublikowano
Mój jest zawsze otwarty, bo się chyba zepsuł. Ale naprawiać nie zamierzam. [emoji3]

ktoś... coś...

posted from my phone

Opublikowano

Hahaha no i b8 znowu mnie milo zaskoczyla... cos z parkowaniem...:

01543 - Parking Aid Warning Chime (H15)

            009 - Open or Short to Ground

             Freeze Frame:

                    Fault Status: 01101001

                    Fault Priority: 3

                    Fault Frequency: 1

                    Reset counter: 0

                    Time Indication: 15

Opublikowano

moze ktorys czujnik?

Opublikowano

Piszczek się popsuł z tyłu prawdopodobnie, albo coś nie styka.

Opublikowano
2 godziny temu, st4yKool napisał:

Hahaha no i b8 znowu mnie milo zaskoczyla... cos z parkowaniem...:

01543 - Parking Aid Warning Chime (H15)

            009 - Open or Short to Ground

             Freeze Frame:

                    Fault Status: 01101001

                    Fault Priority: 3

                    Fault Frequency: 1

                    Reset counter: 0

                    Time Indication: 15

też bym obstawiał tylny brzęczek H-15 to jego oznaczeniue

Opublikowano

A wiecie gdzie on siedzi w sedanie?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Gdzies kolo suba czy bardziej na slupkach?a76dc502c9a34981ca151688ec75e080.jpg

797d5530a99b37eb698a75a2bc236923.jpg

 

Opublikowano

sprawdzałem u mnie tylko mam  avanta piszczy po prawej nad MK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.