Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

czyli w B8 jest klasyczny dogrzewacz w postaci jakiegos eberspachera lub webasta z komora spalania, tlumikiem itp? myslalem, ze w B8 jest elektryczny dogrzewacz..

wrc, z czego wrzucasz screenshoty czasem? chetnie bym sobie zainstalowal i poprzegladal taki katalog czesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

czyli w B8 jest klasyczny dogrzewacz w postaci jakiegos eberspachera lub webasta z komora spalania, tlumikiem itp? myslalem, ze w B8 jest elektryczny dogrzewacz..

wrc, z czego wrzucasz screenshoty czasem? chetnie bym sobie zainstalowal i poprzegladal taki katalog czesci...

W B8 jest instalowane oczywiscie fabryczne webasto :) Sterowani ejest z pozimu MMI jaki z pilota .

Jest jeszcze cos takiego jak dodatkowa nagrzewnica w dieslu mozna ja sterowac z poziomu MMI .

Co do scrennow to poszukaj na necie cos takiego jak ETKA :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odatkowa nagrzewnica w dieslu

elektryczna?

Co do scrennow to poszukaj na necie cos takiego jak

super! dzieki raz jeszcze![br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:14_________________________________________________

a cos podobnego do E... tylko z instrukcjami demontazu czy napraw?

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo nowych tylnych led z liftowego B8:

czy będą fajnie wyglądały z przednimi ledami od przedlifta :mysli: czy będą tworzyć spójną całość :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a da się ustawić tak światła w polifcie by na poziomie 0 tył też się świecił na stałe, bo teraz tylko przód się świeci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to tak. można zakodować VCDS'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a da się ustawić tak światła w polifcie by na poziomie 0 tył też się świecił na stałe, bo teraz tylko przód się świeci?

u mnie tak jest w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lux bo efekt jest fajny i szkoda by było jakby tylko w nocy świeciło[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:34_________________________________________________Mirek u mnie też tak było że świecił i przód i tył ale w nowszych widzę że tylko przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odatkowa nagrzewnica w dieslu

elektryczna?

Tak :decayed: Oznajmiam , ze w dieslu wystepuje dodatkowa elektryczna nagrzewnica :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bez blach wyglada, ale jak sie tablice zalozy to juz pewnie efektu nie bedzie

Na tej białej wygląda fajnie, na tej srebrnej tak se. Puki co grill s4 zdecydowanie bardziej robi robotę.

Mi bardziej chodziło czy to jest naprawdę oem grill :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupując pewne graty, zapytałem sprzedającego co jeszcze ma do B8 a on mi że kpl. środek do S4 B8 sedana - że nie jest jeszcze wystawiony i że chce 4 tyś zł.

Więc poprosiłem do foty na emaila zanim wystawi aukcję - fotki przesłał po czym wystawił na allegro...........i się rozczarowałem bo chyba w S4 takich nie było :)

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:45_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k0-sedan-tapicerka-skorzana-s-line-alcant-i1992344357.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:47_________________________________________________przynajmniej nie takich się spodziewałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...