Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy wymienial ktos przeguby w swojej b8? Szukam usterki u siebie ktora ciezko zlokalizować i moze ktos cos powie na temat przegubow, objawy (procz standartowych /stukacie chrobotanie na skreconych kolach/ tego nie mam ) bardziej chodzi mi po glowie uszkodzony wewnetrzny .. chrobocze metalicznym dzwiekiem podczas jazdy na luzie i czasem przy ruszaniu, lub obciążeniu na wyzszym biegu....

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A4 S LINE , S4 , RS4 jest ten sam kolor czyli V48

No to mnie uspokoiłeś ;) A może ktoś posiada na zbyciu słupki, spływy, uchwyty w dobrej cenie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego spolerować, przednie klosze mają specjalna powłokę zabezpieczającą, jak ją zerwiesz polerką to potem szybko będa zółkły, w starszych lampach było nieco inaczej. Kiedys polerowałem tylna LEd i wyszło super ale mialem stara przednią i jak zacząłem ścierać to masakra. Osobiście nie polecam, chyba lepiej kupic jakies nie zniszczone zwyklaki i przełożyć klosze, chociaż to też proste nie będzie, wszystko klejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 S LINE , S4 , RS4 jest ten sam kolor czyli V48

No to mnie uspokoiłeś ;) A może ktoś posiada na zbyciu słupki, spływy, uchwyty w dobrej cenie? :naughty:

Ciezki temat, bardzo drogie rzeczy w pojedynce :banghead:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro ostatnio widziałem komplet za coś około 7stów

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Ja dawałem za tylne słupki D pod B&O 200 pln ZA SZT. :kwasny:

Ja jak zwykle miałem szczęście i kupiłem za 150zł 2szt razem z wysyłką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro znalazłem, koleś ma wszystko łącznie z bagażnikowymi pod b&o po 120 zł od sztuki... cena chyba znośna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam taki problem w swojej b8 a mianowicie cos puka w okolicy przedniego lewego koła tak jak by ktoś młotkiem pukał , tu jest watek

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/stuki-metaliczne-czasie-jazdy-luzie-help-305245/

czy ktoś miał taka przypadłość i co najważniejsze wyleczył ją ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam taki problem w swojej b8 a mianowicie cos puka w okolicy przedniego lewego koła tak jak by ktoś młotkiem pukał , tu jest watek

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/stuki-metaliczne-czasie-jazdy-luzie-help-305245/

czy ktoś miał taka przypadłość i co najważniejsze wyleczył ją ????

robiles cos przy hamulcach? Sprawdź czy sie cos nie odkrecilo. Ja mialem tak z jednym kołem niedawno po zmianie zaciskow i sie okazało ze nie były dokrecone i trzebabylo dokrecić imbusy.mozna to łatwo sprawdzić, wbij na luz wyłącz muzykę i otoczenie(hehe) i naciśnij na pedał hamulca jak przestanie to wiadomo ze to cos w układzie hamulcowym.

---------- Post dopisany at 06:16 ---------- Poprzedni post napisany at 06:10 ----------

Panowie, znajomy zakupił B8 w sedanie, nie widziałem auta na żywo, twierdzi ze ma B&O lecz nie ma suba. Czy to możliwe? Subwoofer był montowany dodatkowo? Auto podobno od znajomego z polskiego salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oriętuje się ktoś czy znaczek s-line znajdujący się na kierownicy ma swój nr części, czy istnieje tylko nr całej kierownicy. Dostałem za free kiere s-lino'wą z wydłubanym znaczkiem, a na allegro sam badziew w postaci naklejek, na ebay.co.uk znalazłem aluminiowe wtykane, wyglądają lepiej po 40 funciaków, ale może w aso da rade dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylnej polce brak suba ?

Nie ma w tylnej półce ma pusty otwór. Czyli nie było seryjnie? chyba że ma SOUND AUDI?

Ma nawigacje 2G tyle wiem, w sobote oblukam co ona tam ma pochowane.

Tylko czy to mozliwe że suba nie dostał w fabryce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw naprawczy do MMI odebrany. myślałem, że to całe pokrętło :decayed: muszę wydostać resztki przycisku z pokrętła i założyć nowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam taki problem w swojej b8 a mianowicie cos puka w okolicy przedniego lewego koła tak jak by ktoś młotkiem pukał , tu jest watek

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/stuki-metaliczne-czasie-jazdy-luzie-help-305245/

czy ktoś miał taka przypadłość i co najważniejsze wyleczył ją ????

Panowei znalazłem :wallbash:

Łożysko w które wchodzi półośkla do skrzyni , wywaliło gniazdo na 1mm, aż niedowierzam w top co widze, podobno wada fabryczna, wiec sprawdzajcie za wczasu, pozniej rozwine wątek dalej wkleje foto, narazie mysle co tu zrobić, bo skrzyni nie zamierzam kupowacć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...