Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry, ale wybij sobie z głowy taki mod.

Ledy świecą słabiej jako pozycje nie bez powodu. W nocy DRL oślepia.

Przeczytaj z zrozumieniem co napisałem
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyjaśnij jeszcze raz.

Ciężko zrozumieć Twój wpis inaczej, może dlatego że brakuje znaków interpunkcji.

Opublikowano

Wyjaśnij jeszcze raz.

Ciężko zrozumieć Twój wpis inaczej, może dlatego że brakuje znaków interpunkcji.

Kiedy włącznik jest na zero lub na auto ledy świecą ok, ale jak zmienimy na przełączniku na pozycyjne to ledy przygasają tak około połowę.

Da się wyłączyć napisy żeby zmienić bieg, włączyć start stop.

Strasznie mnie to denerwuje!!!

Opublikowano

Podpowiedzi zmiany biegów da się wykodować szukaj w dziale kodowań

Opublikowano

Prośba o wycenę takich kółek:

1zpi8sj.jpg

Ori felgi 16", trochę porysowane itd itp

Opony zimowe Continental TS830P 225/55 - mało bieżnika

Chce się tego szybko pozbyć.

800 zł?

Ja sprzedalem wlasnie za 800. Opony kibel dwie felgi z rysami.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Podpowiedzi zmiany biegów da się wykodować szukaj w dziale kodowań

Podpowiedzi wylaczysz w MMI.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Kiedy włącznik jest na zero lub na auto ledy świecą ok, ale jak zmienimy na przełączniku na pozycyjne to ledy przygasają tak około połowę.

Da się wyłączyć napisy żeby zmienić bieg, włączyć start stop.

Strasznie mnie to denerwuje!!!

Musza przygasac bo wtedy sa to swiatla postojowe. Inaczej beda slepic ludzi z naprzeciwka.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wyjaśnij jeszcze raz.

Ciężko zrozumieć Twój wpis inaczej, może dlatego że brakuje znaków interpunkcji.

Kiedy włącznik jest na zero lub na auto ledy świecą ok, ale jak zmienimy na przełączniku na pozycyjne to ledy przygasają tak około połowę.

Czyli dobrze zrozumiałem i potwierdzam swoją opinię w tym zakresie.

Opublikowano

Wyjaśnij jeszcze raz.

Ciężko zrozumieć Twój wpis inaczej, może dlatego że brakuje znaków interpunkcji.

Kiedy włącznik jest na zero lub na auto ledy świecą ok, ale jak zmienimy na przełączniku na pozycyjne to ledy przygasają tak około połowę.

Czyli dobrze zrozumiałem i potwierdzam swoją opinię w tym zakresie.

Powiedz mi ty jeździsz w nocy na pozycyjnych ,chyba nie tylko na mijania

A ja właśnie te pozycyjne chcę tak przestawić żeby świeciły tak jak na auto i na zero

Więc kogo i jak mam oślepiać w dzień !!!!

To przygasanie jest po to żeby akumulator oszczędzić jak zostawisz auto na poboczu i chcesz żeby było oświetlone z przodu i z tyłu .

Rozumiesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania :)

A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator.

Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania :)

A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator.

Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?

Jak nie wiesz jak przestawić to się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Dajcie spokoj sobie :)

Ja tylko pytam a temu nie wiem o co chodzi

KONIEC!!!

Opublikowano

Czemu? :) Bardzo merytoryczna dyskusja, przynajmniej z jednej strony.

Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania :)

A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator.

Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?

Jak nie wiesz jak przestawić to się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, ale nie powiem.

Wystarczy, że po drogach jeżdzą delikwenci z HIDami czy żarówkami "100W" w reflektorach odbłyśnikowych.

Nie jestem złośliwy, więc może wytłumaczę:

każdy samochód jest skonstruowany w taki sposób, że światła mijania muszą działać razem ze światłami pozycyjnymi.

Tym samym nie ma możliwości aby światła postojowe paliły się inaczej w trybie pracy tylko samych świateł postojowych, a inaczej gdy są również zapalone światła mijania.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Czemu? :) Bardzo merytoryczna dyskusja, przynajmniej z jednej strony.

Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania :)

A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator.

Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?

Jak nie wiesz jak przestawić to się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, ale nie powiem.

Wystarczy, że po drogach jeżdzą delikwenci z HIDami czy żarówkami "100W" w reflektorach odbłyśnikowych.

Nie jestem złośliwy, więc może wytłumaczę:

każdy samochód jest skonstruowany w taki sposób, że światła mijania muszą działać razem ze światłami pozycyjnymi.

Tym samym nie ma możliwości aby światła postojowe paliły się inaczej w trybie pracy tylko samych świateł postojowych, a inaczej gdy są również zapalone światła mijania.

Amen
Opublikowano

Prośba o wycenę takich kółek:

1zpi8sj.jpg

Ori felgi 16", trochę porysowane itd itp

Opony zimowe Continental TS830P 225/55 - mało bieżnika

Chce się tego szybko pozbyć.

800 zł?

jak polataja jeszcze jeden sezon to powinno pojsc za 800 ;)

Czemu? :) Bardzo merytoryczna dyskusja, przynajmniej z jednej strony.

Weź sobie Nervosol, następnie poczytaj kodeks drogowy o tym jakie są rodzaje oświetlenia zewnętrznego w aucie i jaka jest ich zasada działania :)

A potem możesz tworzyć teorie, co producent wykonał aby oszczędzić akumulator.

Ale ciekawość mnie zżera. Jaki masz cel w tym żeby światła pozycyjne z przodu były realizowane przez LEDy z pełną mocą?

Jak nie wiesz jak przestawić to się nie wtrącaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, ale nie powiem.

Wystarczy, że po drogach jeżdzą delikwenci z HIDami czy żarówkami "100W" w reflektorach odbłyśnikowych.

Nie jestem złośliwy, więc może wytłumaczę:

każdy samochód jest skonstruowany w taki sposób, że światła mijania muszą działać razem ze światłami pozycyjnymi.

Tym samym nie ma możliwości aby światła postojowe paliły się inaczej w trybie pracy tylko samych świateł postojowych, a inaczej gdy są również zapalone światła mijania.

Amen

hehe chyba jednak poszedł nervosol :D :D

Opublikowano

Pany da się zmienić jasność świecenia ledów jak się przełączy na postojowe to Ledy przygasają

w sterowniku 09 --> adaptacja 10 --> kanał 3 zmieniasz wartości z 9 na wyższą aby przyjęło nową wartość musisz wcześniej wpisać Security Access 16 kod 20113

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Pany da się zmienić jasność świecenia ledów jak się przełączy na postojowe to Ledy przygasają

w sterowniku 09 --> adaptacja 10 --> kanał 3 zmieniasz wartości z 9 na wyższą aby przyjęło nową wartość musisz wcześniej wpisać Security Access 16 kod 20113
Ok. sprawdzę to
Opublikowano

Korzystając z niedzielnego zastoju na Trooopie, pragnę przedstawić dwie fotki. Szczególnie dla sprzedających kierownice itp.

Skóra pikowana:

pikowana_skora_tapeta_scienna.jpg

Skóra perforowana:

940x560_PERFOROWANE_1.jpg

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czy dokładał ktoś głośniczki (gwizdki) w trójkąciki drzwi przednich i czy to normalne, że u mnie nie ma z przodu a z tyłu w drzwiach są?

czy podpasują z innej audi b5, b6,7?

Opublikowano

Czy dokładał ktoś głośniczki (gwizdki) w trójkąciki drzwi przednich i czy to normalne, że u mnie nie ma z przodu a z tyłu w drzwiach są?

czy podpasują z innej audi b5, b6,7?

Normalne, jest nawet temat w "warsztacie", poszukaj.

Opublikowano

Czy dokładał ktoś głośniczki (gwizdki) w trójkąciki drzwi przednich i czy to normalne, że u mnie nie ma z przodu a z tyłu w drzwiach są?

czy podpasują z innej audi b5, b6,7?

Normalne, jest nawet temat w "warsztacie", poszukaj.

O spoko, Zaraz sobie poszukam, dzięki Hohe :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.