Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe.

Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą

Nie zgodze sie, mam polskory z alcantara, i ogrzewanie fotela zaczyna grzac szybciej niz nawiew. Ostatnio padla mi mata plecow i bardzo mi jej brakuje.

No właśnie, mam siedzenia naleśniki z pamięcią, grzane. Powinny grzać tylko tyłek czy plecy też, bo u mnie tylko tyłek grzeje.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe.

Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą

Ja mam komfortowe/zwykłe fotele i z nimi ogrzewanie zadka i uwierz mi że to ma duży sens w zimę nawet przy takich fotelach. Pierwsza rzecz jaką włączam w mrozy po odpaleniu silnika. Moja żona potrafi całe trasy jechać na włączonym podgrzewaniu, chociaż w samochodzie jest ustawiona normalna temperatura ok 22 st.

iwadrian plecy również powinny grzać.

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

iwadrian plecy również powinny grzać.

Muszę sprawdzić, może nie czuję bo w grubej kurtce jeżdżę.

Opublikowano

Mam wtyczkę nr 3b0 972 732 , jak mogę znaleźć męskiego odpowiednika, do tego co już mam?Bo szukam i doszukać się nie mogę .

Opublikowano

Panowie mam takie pytanie, czy demontował ktoś ramki chrom, te wokól szyb w avancie?

jak one sa zamontowane?

Te dolne listwy są chyba tylko wciskane a te nad drzwiami? Korki czy przyklejone na tasmę?

Rozbieral ktoś?

Mam chrom i chce malowac na czarno

Opublikowano

Mam wtyczkę nr 3b0 972 732 , jak mogę znaleźć męskiego odpowiednika, do tego co już mam?Bo szukam i doszukać się nie mogę .

Głowy sobie uciąć nie dam, ale to chyba ta - 1J0 972 722

Opublikowano

potrzebuje informacji albo jakiś schemat jak zdemontować oparcie tylnej kanapy w avancie , bo kanapa to nie ma problemu na zatrzaskach jest

Edytowane przez Love-AUDI

Opublikowano

Pomiędzy oparciami masz jedną śrubę, odkrecasz ja wyjmujesz blaszkę zabezpieczająca i wyciqgasz najpierw lewą pozniej prawą stronę.

Opublikowano
Opublikowano

66k :facepalm: przecież z niej nawet numery nie zostały

Opublikowano

A tam gadasz pan Stasiek by z tego jeszcze całkiem ładny przystanek wyklepał :wink:

Opublikowano

Pany jak wyciągnąć silnik nawiewu trzymają go jakieś zatrzaski

Opublikowano

jeden wkret od dołu do odkręcenia (po zdjęciu schowka oczywiście) a później obrót o 90 st. i zejdzie

Opublikowano

Żadnego wkrętu nie ma

Jest zabezpieczenie plastikowe tylko

Gdzie dokładnie ma być ten wkręt

A faktycznie powinien być ale go nie mam kłos już grzebał

Dalej dziad nie idzie

Opublikowano

nie ma tam zabezpieczeń innych, poszukaj bo mozę być drugi wkręt. Odkręć ten śmieszny opornik dmuchawy i zobaczysz chyba drugi wkręt. Zobacz sobie otwory na wkręty na tych zdjęciach.

http://allegro.pl/wentylator-audi-a4-b8-allroad-a5-q5-dmuchawa-nowa-i5651346115.html

Walnęła Ci dmuchawa? Ja swoją też już naprawiałem

Opublikowano

Prośba o wycenę takich kółek:

1zpi8sj.jpg

Ori felgi 16", trochę porysowane itd itp

Opony zimowe Continental TS830P 225/55 - mało bieżnika

Chce się tego szybko pozbyć.

800 zł?

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

nie ma tam zabezpieczeń innych, poszukaj bo mozę być drugi wkręt. Odkręć ten śmieszny opornik dmuchawy i zobaczysz chyba drugi wkręt. Zobacz sobie otwory na wkręty na tych zdjęciach.

http://allegro.pl/wentylator-audi-a4-b8-allroad-a5-q5-dmuchawa-nowa-i5651346115.html

Walnęła Ci dmuchawa? Ja swoją też już naprawiałem

Nie zepsuła się tylko na mrozie niekiedy piszczy trochę

Kropla oleju na łożysko i będzie ok ale Poległem dzisiaj jak się zrobi cieplej następna próba

Z tego co widać jest jeden wkręt i zapadka plastikowa

Opublikowano

Ori felgi 16", trochę porysowane itd itp



Opony zimowe Continental TS830P 225/55 - mało bieżnika





Chce się tego szybko pozbyć.



800 zł?

Ja takie sprzedałem za 1000zł tylko że 17stka

Opublikowano

Pany da się zmienić jasność świecenia ledów jak się przełączy na postojowe to Ledy przygasają

Opublikowano

Sorry, ale wybij sobie z głowy taki mod.

Ledy świecą słabiej jako pozycje nie bez powodu. W nocy DRL oślepia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.