Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z niedzielnego zastoju na Trooopie, pragnę przedstawić dwie fotki. Szczególnie dla sprzedających kierownice itp.

Skóra pikowana:

pikowana_skora_tapeta_scienna.jpg

Skóra perforowana:

940x560_PERFOROWANE_1.jpg

Pozdrawiam.

To ja dołożę do tego jeszcze jeden przykład gdzie najlepiej stosuje się skórę pikowaną :decayed:

6imhut6q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

A przy skórze pikowanej na kierownicy guziki nie przeszkadzają podczas zawracania ? :decayed:

Edytowane przez iwadrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z niedzielnego zastoju na Trooopie, pragnę przedstawić dwie fotki. Szczególnie dla sprzedających kierownice itp.

Skóra pikowana:

pikowana_skora_tapeta_scienna.jpg

Skóra perforowana:

940x560_PERFOROWANE_1.jpg

Pozdrawiam.

To ja dołożę do tego jeszcze jeden przykład gdzie najlepiej stosuje się skórę pikowaną :decayed:

6imhut6q.jpg

to jest skóra peklowana. kierownica jest multimedialna i ma w sobie ogrzewanie typu dewasto :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

Ja bym dla pewności wszedł pod auto, zrzucił osłonę i sprawdził. Nawet jak miska nie oberwała to jakiś wyciek i tak masz, przy okazji zobaczysz skąd się sączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno ze sprawdz co jest grane ,a nie jeździć.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

mysle, ze jakbys uwalil miske, to po godzinie dostalbys komunikat z cisnieniem oleju na dzien dobry.

czesto sie zdarza, ze delikatnie cieknie z miski jak sie zle dokreci korek spustowy.

dla pewnosci oczywiscie sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie, jesli jutro mnie ten komunikat nie przywita to podjade i sprawdze o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?

36343320b8632f98med.jpg

masz wiecej fotek tego pociska bo ciekawi mnie jakie ma zderzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?

36343320b8632f98med.jpg

masz wiecej fotek tego pociska bo ciekawi mnie jakie ma zderzaki :)

Ma swój fanpage na Facebooku. Auto przeszło niezłą metamorfozę. :)

https://www.facebook.com/Audi-A4-B8-by-Brialow-1388773864711674/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wale od popołudnia:D

Wyglado kozacko w tym kolorze :kox:

Czesci dorwales polakierowane czy trzeba bylo lakierowac? :D

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...