Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Korzystając z niedzielnego zastoju na Trooopie, pragnę przedstawić dwie fotki. Szczególnie dla sprzedających kierownice itp.

Skóra pikowana:

pikowana_skora_tapeta_scienna.jpg

Skóra perforowana:

940x560_PERFOROWANE_1.jpg

Pozdrawiam.

To ja dołożę do tego jeszcze jeden przykład gdzie najlepiej stosuje się skórę pikowaną :decayed:

6imhut6q.jpg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A przy skórze pikowanej na kierownicy guziki nie przeszkadzają podczas zawracania ? :decayed:

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

Korzystając z niedzielnego zastoju na Trooopie, pragnę przedstawić dwie fotki. Szczególnie dla sprzedających kierownice itp.

Skóra pikowana:

pikowana_skora_tapeta_scienna.jpg

Skóra perforowana:

940x560_PERFOROWANE_1.jpg

Pozdrawiam.

To ja dołożę do tego jeszcze jeden przykład gdzie najlepiej stosuje się skórę pikowaną :decayed:

6imhut6q.jpg

to jest skóra peklowana. kierownica jest multimedialna i ma w sobie ogrzewanie typu dewasto :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

Opublikowano

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

Ja bym dla pewności wszedł pod auto, zrzucił osłonę i sprawdził. Nawet jak miska nie oberwała to jakiś wyciek i tak masz, przy okazji zobaczysz skąd się sączy.

Opublikowano

Pewno ze sprawdz co jest grane ,a nie jeździć.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?

mysle, ze jakbys uwalil miske, to po godzinie dostalbys komunikat z cisnieniem oleju na dzien dobry.

czesto sie zdarza, ze delikatnie cieknie z miski jak sie zle dokreci korek spustowy.

dla pewnosci oczywiscie sprawdz.

Opublikowano

dzieki Panowie, jesli jutro mnie ten komunikat nie przywita to podjade i sprawdze o co chodzi

Opublikowano

To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?

36343320b8632f98med.jpg

Opublikowano

sepang blue moze?

Opublikowano

RS w takim wystepowal

Opublikowano

To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?

36343320b8632f98med.jpg

masz wiecej fotek tego pociska bo ciekawi mnie jakie ma zderzaki :)

Opublikowano

To jest oryginalny lakier czy folia ? Jeżeli oryginalny to jak się nazywa - jaki ma kod ?

36343320b8632f98med.jpg

masz wiecej fotek tego pociska bo ciekawi mnie jakie ma zderzaki :)

Ma swój fanpage na Facebooku. Auto przeszło niezłą metamorfozę. :)

https://www.facebook.com/Audi-A4-B8-by-Brialow-1388773864711674/

Opublikowano

Wale od popołudnia:D

post-28267-1454443791,0696_thumb.jpg

Opublikowano

marek750 - dzięki za link :)

Kolor został zmieniony, ale jednak nie jest to folia :decayed:

Opublikowano

Wale od popołudnia:D

wygląda obłędnie :P

Opublikowano

Wale od popołudnia:D

Jest co opijać :)

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Wale od popołudnia:D

Wyglado kozacko w tym kolorze :kox:

Czesci dorwales polakierowane czy trzeba bylo lakierowac? :D

Edytowane przez Kooga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.