Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda. Ja mialem zwykly stabilizator i lacznik aluminiowy.
teraz zmienilem na plastikowe, bo z tego co mi gosc mowil, to tylko takie sprzedaja

tutaj porownianie lacznikow
http://i.imgur.com/42GngSK.jpg

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nie prawda. Ja mialem zwykly stabilizator i lacznik aluminiowy.

teraz zmienilem na plastikowe, bo z tego co mi gosc mowil, to tylko takie sprzedaja

tutaj porownianie lacznikow

http://i.imgur.com/42GngSK.jpg

może dlatego, że masz 3.0?

u mnie w CAGA były plastiki. Kupiłem stabilizator z N i były od razu przy nim alu. Tym się kierowałem pisząc powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś mi podesłać fotkę albo linka do felg co mają założone czarne dekielki. Może być na aucie albo same felgi bo nie wiem czy kupić czarne czy srebrne. Chodzi o ten typ 540x405_dekielki-audi-a-a-a-a-q-q-r-zl-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z ebay wszystko ok ale nie ma końcówek wydechu a zorganizować ładne końcówki to trzeba dorzucić tysiala.

http://www.ideas4cars.be/fichiers/documents/4914.pdf

Bogdan "Proximpuh" już to ogarnął i efekt jest bardzo dobry, jedynie co mnie zastanawia to na postoju przy przegazówce powyżej pewnych obrotów wyłącza się a szkoda ... Czy ktoś forum oprócz Bogdan to ogarniał ?? Testował ktoś sam te moduły zmieniające barwę ? I jeszcze jedno, czy fabrycznie w A7 lub A6 jest możliwość wyboru brzmienia ??

.

A nie wiesz Janusz, czy montował dedykowane do B8, czy z jakiegoś innego modelu rezał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś mi podesłać fotkę albo linka do felg co mają założone czarne dekielki. Może być na aucie albo same felgi bo nie wiem czy kupić czarne czy srebrne. Chodzi o ten typ 540x405_dekielki-audi-a-a-a-a-q-q-r-zl-s

Czarne lipa, bo będzie wyglądało z daleka jakbyś nie miał dekielka :P

Ew. do czarnych felg ;)

Edytowane przez Kriss SierraFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję numery pinów do a4 b8 do przejścia z drzwi do wnętrza auta. Numer kostki to: 8K0 972702.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nr.mają blaszki S4 z takich zacisków ???? Może ktoś chce się zamienić za S5

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję numery pinów do a4 b8 do przejścia z drzwi do wnętrza auta. Numer kostki to: 8K0 972702.

etka podpowiada 000 979 022 E :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję numery pinów do a4 b8 do przejścia z drzwi do wnętrza auta. Numer kostki to: 8K0 972702.

etka podpowiada 000 979 022 E :wink:

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy szwy w mieszku gałki s-line, mają różne odcienie szarej nici ?

Ewentualnie poproszę o nr.kat

Znalazłem taką z tym nr 8K0863278G XBA

http://www.ebay.pl/itm/200958080626

Czy ta końcówka XBA to może być kod koloru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby to był kod koloru


Jaki nr.mają blaszki S4 z takich zacisków ???? Może ktoś chce się zamienić za S5

8K0698221

Cena jest troszkę kosmiczna za te blaszki :facepalm:http://shop.ahw-shop.de/reparatursatz-blende-s4-original-audi-a4-s4-8k-bremssattelblende-vorderachse?c=3082

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby to był kod koloru

No właśnie jestem zielony. Znalazłem tylko to oznaczenie a słyszałem że te nici różnią się odcieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdują się wzmacniacze antenowe w Avancie z systemem MMI 3G .

Jeden jest w klapie bagażnika koło szyby nim więcej koło trzeciego światła stop , a pozostałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz antenowy np od RADIA jest przy słupku C w tylnej szybie

najlepiej sprawdzic po liniach


Jaki nr.mają blaszki S4 z takich zacisków ???? Może ktoś chce się zamienić za S5


8k0698221 136 PLN


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po wymianie oleju i zauważyłem że komputer raz pokazuje max a raz około połowy. Czy u was tez tak się dzieje, czy czujnik świruje i trzeba pomyśleć nad wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik swiruje i nie bierz go nigdy pod uwage, zdarzalo sie ze pokaze ze oleju nie ma, a jest w normie ;)
jak chcesz zeby Ci od nowa policzyl poziom oleju, to otworz maske, wtedy sterownik wie, ze mogl byc uzupelniany olej i liczy od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, gdzie jest zlokalizowany moduł pamięci fotela w a4/a5 ? ;)

Myślę, że pod fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden moduł to pamieć a drugi komputer fotela? mogłby ktoś rzucić zdjęciem jak wygląda fotel od spodu z pamięcią? :)

Edytowane przez skotyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...