Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden moduł to pamieć a drugi komputer fotela? mogłby ktoś rzucić zdjęciem jak wygląda fotel od spodu z pamięcią? :)

http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-tapicerka-skorzana-fotele-skora-i5980435837.htmlprzykładowa aukcja moduł jest akurat wyjety :grin:

Opublikowano



2_004.jpg



PAMIEC_FOT.jpg


no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu


W kazdym A4 jest przygotowana instalacja w szybach pod wzmacniacze TV oraz DAB

Opublikowano

A czy jeśli mam sterowniki pod fotelami i chce tylko aby działała Mi regulacja fotela to wystarczy podpiąć zasilanie w czerwoną kostkę i będzie działać wszystko? Czy konieczne jest usunięcie sterowników i przerobienie instalacji?? Może ktoś z podkarpackiego potrafi zdjąć ochronę ze sterowników i podłączenie wszystkiego??

Opublikowano

Masz szczescie, ze jestes z Rzeszowa :grin:

Opublikowano

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Opublikowano

A czy jeśli mam sterowniki pod fotelami i chce tylko aby działała Mi regulacja fotela to wystarczy podpiąć zasilanie w czerwoną kostkę i będzie działać wszystko? Czy konieczne jest usunięcie sterowników i przerobienie instalacji?? Może ktoś z podkarpackiego potrafi zdjąć ochronę ze sterowników i podłączenie wszystkiego??

Masz szczescie, ze jestes z Rzeszowa :grin:

i jeszcze się kuwa pyta czy jest ktoś kto potrafi :D :D

W A L D I curfa co Ty z księżyca spadłeś nie pitol nie kombinuj obejśc piszmm do Grzesia WRCLaguna

on Ci zrobi pamięć i wszystko będzia działać :)

a tak z innej beczki chłopy no dam sobie głowe urwać ze widziałęm taka osłone ale jakby jeszcze z dziubkiem do przytrzymania tej zyabawszej klapki od płytu.. poratujecie ??

_torpedplast.jpg

8K1819447B

_torpedplast.jpg

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

jest ktoś z okolic Wrocławia kto pomoże zdjąć CP z licznika?

Opublikowano

Wiem przecież, że Grzesiek to potrafi zrobić ale Mi chodzi bardziej o ściągniecie ochrony, dlatego pytam :P

Opublikowano

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

Opublikowano

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

20cm

Opublikowano

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

20cm

Dzięki!

Opublikowano

Wiem przecież, że Grzesiek to potrafi zrobić ale Mi chodzi bardziej o ściągniecie ochrony, dlatego pytam :P

Grzesiu ma nieograniczone Moce :D

8K1819447B

_torpedplast.jpg

ktoś coś pomoże mi ?? :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

w RZ nie znam nikogo kto sciaga ale cos poradzimy :wink:

Instalacje mozna zrobic pod Pamiec

Mam instalację boczków i boczki, muszę Cię złapać na spocie :P

Opublikowano

a tak z innej beczki chłopy no dam sobie głowe urwać ze widziałęm taka osłone ale jakby jeszcze z dziubkiem do przytrzymania tej zyabawszej klapki od płytu.. poratujecie

A po Polsku to co Ty chcesz? :decayed:

Opublikowano

Hej!!! Pany potrzebuję dołożyć nawigacje do opla insigni ,ma może ktoś z was namiar w małopolsce

Opublikowano

To w oplu takie rzeczy są ?

Opublikowano

To w oplu takie rzeczy są ?

Są!
Opublikowano

no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu

A czemu szukasz tego wzmacniacza ?? Jakis problem z radiem, bo ja po zmianie z czerwonej nawigacji na 3G High a potem 3G Plus mam totalne pogorszenie jakości sygnału i nie mogę tego rozkminić ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.