Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

jeden moduł to pamieć a drugi komputer fotela? mogłby ktoś rzucić zdjęciem jak wygląda fotel od spodu z pamięcią? :)

http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-tapicerka-skorzana-fotele-skora-i5980435837.htmlprzykładowa aukcja moduł jest akurat wyjety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



2_004.jpg



PAMIEC_FOT.jpg


no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu


W kazdym A4 jest przygotowana instalacja w szybach pod wzmacniacze TV oraz DAB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli mam sterowniki pod fotelami i chce tylko aby działała Mi regulacja fotela to wystarczy podpiąć zasilanie w czerwoną kostkę i będzie działać wszystko? Czy konieczne jest usunięcie sterowników i przerobienie instalacji?? Może ktoś z podkarpackiego potrafi zdjąć ochronę ze sterowników i podłączenie wszystkiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli mam sterowniki pod fotelami i chce tylko aby działała Mi regulacja fotela to wystarczy podpiąć zasilanie w czerwoną kostkę i będzie działać wszystko? Czy konieczne jest usunięcie sterowników i przerobienie instalacji?? Może ktoś z podkarpackiego potrafi zdjąć ochronę ze sterowników i podłączenie wszystkiego??

Masz szczescie, ze jestes z Rzeszowa :grin:

i jeszcze się kuwa pyta czy jest ktoś kto potrafi :D :D

W A L D I curfa co Ty z księżyca spadłeś nie pitol nie kombinuj obejśc piszmm do Grzesia WRCLaguna

on Ci zrobi pamięć i wszystko będzia działać :)

a tak z innej beczki chłopy no dam sobie głowe urwać ze widziałęm taka osłone ale jakby jeszcze z dziubkiem do przytrzymania tej zyabawszej klapki od płytu.. poratujecie ??

_torpedplast.jpg

8K1819447B

_torpedplast.jpg

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przecież, że Grzesiek to potrafi zrobić ale Mi chodzi bardziej o ściągniecie ochrony, dlatego pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RZ nie znam nikogo kto sciaga ale cos poradzimy :wink:

Instalacje mozna zrobic pod Pamiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mógłby mi któryś posiadacz dwóch rurek po lewej w 2.0 tdi zmierzyć jakiej, maksymalnej średnicy końcówki zmieszczą w wycięciu dyfuzora? Będę zobowiązany.

Naprawde nikt nie ma standardowego wydechu? Wystarczy mi szerokość tego wycięcia.

20cm

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przecież, że Grzesiek to potrafi zrobić ale Mi chodzi bardziej o ściągniecie ochrony, dlatego pytam :P

Grzesiu ma nieograniczone Moce :D

8K1819447B

_torpedplast.jpg

ktoś coś pomoże mi ?? :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RZ nie znam nikogo kto sciaga ale cos poradzimy :wink:

Instalacje mozna zrobic pod Pamiec

Mam instalację boczków i boczki, muszę Cię złapać na spocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a tak z innej beczki chłopy no dam sobie głowe urwać ze widziałęm taka osłone ale jakby jeszcze z dziubkiem do przytrzymania tej zyabawszej klapki od płytu.. poratujecie

A po Polsku to co Ty chcesz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! Pany potrzebuję dołożyć nawigacje do opla insigni ,ma może ktoś z was namiar w małopolsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu

A czemu szukasz tego wzmacniacza ?? Jakis problem z radiem, bo ja po zmianie z czerwonej nawigacji na 3G High a potem 3G Plus mam totalne pogorszenie jakości sygnału i nie mogę tego rozkminić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...