Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Doceńcie Panowie pracę którą trzeba włożyć i czas na przygotowanie takiej elektroniki nie wspomnę już o wiedzy, zawsze można samemu ogarnąć i będzie pewnie taniej, tylko czy ktoś to ogarnie ... Ciekawe ilu z nas miało by moduł do kierunkowskazów gdyby nie Love-AUDI ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie


nie da się tak , jak by się dało to by fabryka tak zrobiła , cena hmmm tak na szybko skalkulowane 150 zł z wysyłką przy wpłacie na konto , może być ?

ile roboty z montazem? co trzeba rozgrzebac i ile kabli ciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, możne fajne by to było jak by był jeszcze moduł domykania okien jak zacznie padać deszcz .

dziwi mnie że w takiej klasie auta nie ma tej funkcji :kwasny: , syn ma opla Vectre z 2008r i jest ta funkcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze? Stalowe felgi? :decayed:

A modul dobry :thumbup1:

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł zamykający klapę elektryczną z pilota , zasada działania jest taka że otwieramy klapę tradycyjnie jak fabryka zamontowała czyli przytrzymujemy środkowy przycisk na pilocie i klapa się otwiera . Zamykanie odbywa się po naciśnięciu krótko na pilocie przycisk otwierania klapy czyli środkowy lub przyciskamy krótko przycisk dolny na pilocie czyli otwarcie auta . Po naciśnięciu przycisku górnego auto się zamknie ale klapa nie , trzeba po prostu nacisnąć krótko przycisk środkowy lub dolny . Nie da się zamknąć klapy z przycisku w drzwiach , tam było by trzeba zamontować przycisk dwustopniowy czyli taki np jak do otwierania i zamykania szyb . Oczywiście po zainstalowaniu modułu nie ma żadnych błędów po podłączeniu komputera :)

https://www.youtube.com/watch?v=IB8fyohtm-8&feature=youtu.be

taka ciekawostka: szymeniu mi pokazał ten bajer u jego żony w nowym superbie - można zamknąć właśnie klape z pilota :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile roboty z montazem? co trzeba rozgrzebac i ile kabli ciagnac?

Podłączenie przy MC 46 , kable ciągniemy do sterownika silnika lewego klapy

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za drogo to na niemickiej stronie też są za 119 ..... euro

patrz no przecie po to dałem usmiechniętą mordę ... nie wiesz ze u nas wszystko jest za drogie :D

nawet jakby było za 10 złoty :D

Doceńcie Panowie pracę którą trzeba włożyć i czas na przygotowanie takiej elektroniki nie wspomnę już o wiedzy, zawsze można samemu ogarnąć i będzie pewnie taniej, tylko czy ktoś to ogarnie ... Ciekawe ilu z nas miało by moduł do kierunkowskazów gdyby nie Love-AUDI ...

następny nie wychwycił sarkazmu... Januszeeek oj oj oj zebyś Ty tak ceny w aso doceniał :P hehehe :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos ASO. Właśnie za pol darmo rozdają aktualizacje 2016. Dostałem dzisiaj ofertę:

m923hnzz.jpg

No nic tylko brać! :grin: Oczywiście należy doliczyć pol godziny za wgranie. :audi::rose:

Pytałem się w listopadzie to normalnie czysta euro. A teraz w promocji tez czysta :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za drogo to na niemickiej stronie też są za 119 ..... euro

patrz no przecie po to dałem usmiechniętą mordę ... nie wiesz ze u nas wszystko jest za drogie :D

nawet jakby było za 10 złoty :D

Doceńcie Panowie pracę którą trzeba włożyć i czas na przygotowanie takiej elektroniki nie wspomnę już o wiedzy, zawsze można samemu ogarnąć i będzie pewnie taniej, tylko czy ktoś to ogarnie ... Ciekawe ilu z nas miało by moduł do kierunkowskazów gdyby nie Love-AUDI ...

następny nie wychwycił sarkazmu... Januszeeek oj oj oj zebyś Ty tak ceny w aso doceniał :P hehehe :D

Wiem, wiem Ty Czopie że żartujesz... ja też nie lubię becalować, zawsze jak co można potargować i każdy zadowolony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, elektronika nie jest droga, podzespoły są zazwyczaj śmiesznie tanie, tylko trzeba jeszcze wiedzieć, nic nie sknocić i najważniejsze aby mieć na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domykanie klapy z kluczyka można zrobić spokojnie za ok 30zł :wink:

To zrób i pokarz co zrobiłeś , do sterownika silnika klapy idzie komunikacja can

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio , ten patent jest dobry i prosty do zrobienia racja , ale zamykanie działa wraz z zamknięciem auta .....


ps a da rade zrobić tak zeby zamykanie było tylko przez przycisk klapy jednakowoż ?? :)


Po modyfikacji modułu i testach udało się zrobić tak że klapa zamyka się po ponownym długim przytrzymaniu środkowego przycisku na pilocie , po naciśnięciu górnego lub dolnego przycisku nic się nie dzieje . W tej opcji modułu zyskujemy dodatkowy bajer czyli zamykanie z przycisku w drzwiach :)
Tą opcje modułu uważam jako dobra ale pierwsza opcja jest bardziej stabilna lepiej działa .

https://www.youtube.com/watch?v=l8Acf0SlXoY&feature=youtu.be

Chętne osoby zapraszam do kontaku PW lub tel 663730693
Oczywiście wstawię całą informację o module do mojego tematu SEMI DYNAMIC w dziale B8 TrOOOOp

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę ... czemu to jest do avanta a nie do sedana ... :P

Nie zapomnij o mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedną uwagę ... czemu to jest do avanta a nie do sedana ... :P

Nie zapomnij o mnie ...

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio , ten patent jest dobry i prosty do zrobienia racja , ale zamykanie działa wraz z zamknięciem auta .....

ps a da rade zrobić tak zeby zamykanie było tylko przez przycisk klapy jednakowoż ?? :)

Po modyfikacji modułu i testach udało się zrobić tak że klapa zamyka się po ponownym długim przytrzymaniu środkowego przycisku na pilocie , po naciśnięciu górnego lub dolnego przycisku nic się nie dzieje . W tej opcji modułu zyskujemy dodatkowy bajer czyli zamykanie z przycisku w drzwiach :)

Tą opcje modułu uważam jako najlepszą i taka jest dostępna

https://www.youtube.com/watch?v=l8Acf0SlXoY&feature=youtu.be

Chętne osoby zapraszam do kontaku PW lub tel 663730693

Oczywiście wstawię całą informację o module do mojego tematu SEMI DYNAMIC w dziale B8 TrOOOOp

No i za taką opcję uważam że 150zł to dobra cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra modlu już zamówiony, ale skoro Wam tak dobrze idzie to może byście Panowie ogarneli temat z aktywnym wydechem

Edytowane przez mlody020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...