Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem fajne zakłócenia w radiu przez jeden rodzaj żarówek ledowych w rejestracji :)

Chwilę mi zajęło znalezienie przyczyny.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raczej wątpię żeby to był kod koloru

a widzisz a jednak to oznacza kolor nici ;)

dla potomnych tylko dodam jak się dziwia ze na jednych fotkach handlarzy jest jakby jasniejsza na innych ciemniejsza..

tak .. tak.. są dwa rodzaje nici silver i jet grey ;)

no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu

A czemu szukasz tego wzmacniacza ?? Jakis problem z radiem, bo ja po zmianie z czerwonej nawigacji na 3G High a potem 3G Plus mam totalne pogorszenie jakości sygnału i nie mogę tego rozkminić ...

WRC mówił że to tak niestety jest bo jakis wzmacniacz chyba coś nie teges po takiej zmianie nie ogarniaja sie.. i w sumie vcds pokazyje byka wzmaka ;)

a tak z innej beczki chłopy no dam sobie głowe urwać ze widziałęm taka osłone ale jakby jeszcze z dziubkiem do przytrzymania tej zyabawszej klapki od płytu.. poratujecie

A po Polsku to co Ty chcesz? :decayed:

a więc jak jest dziurkę na dolewanie płynu sprysków.. to mnie się zdaje ze widziałęm taki gdzie ma taki mały dziubek i jak otworzysz sobie Panie klapkę niebieskę do wlania płynu można ją zachaczać aby swobodnie wlać płynę :D

mam nadzieje ze bardzo po Polskiemu, czasem specjalnie ę wkradło sięęę :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

no właśnie ciekawi mnie to bo sprawdzałem po liniach i w wiązkach które idą po bokach oparć kanapy tylnej po prawej stronie idą trzy kable antenowe , po lewej stronie też idą trzy kable antenowe , następnie skręcają wiązki wzdłuż siedzenia tylnego w stronę tunelu środkowego a pod tunelem widać już tylko dwa kable antenowe , jeden idzie prawdopodobnie do sterownika nawigacji czyli z wtyczką niebieską a drugi do podłączenia telefonu w schowku .więc gdzie kończą się pozostałe cztery ?

Na odcinku tunelu pomiędzy siedzeniem tylnym a tunelem środkowym ciężko podnieść wykładzinę , w dodatku te wszystkie kable idą dodatkowo w takiej plastikowej osłonie , jest możliwe że tam może coś się znajdować ?

Jeden wzmacniacz znajduję się też w bagażniku po prawej stronie za modułem komfortu , jest to wzmacniacz chyba od telefonu

A czemu szukasz tego wzmacniacza ?? Jakis problem z radiem, bo ja po zmianie z czerwonej nawigacji na 3G High a potem 3G Plus mam totalne pogorszenie jakości sygnału i nie mogę tego rozkminić ...

W dziale układ elektryczny wspominałem o dziwnym zachowaniu jednostki MMI 3G w samochodzie sąsiada , co jakiś czas resetuje się sama gaśnie najpierw wyświetlacz włącza się i wyłącza a po chwili gaśnie cała jednostka czasem potrafi sama się włączyć i znowu działa .

Ostatnio miałem samochód ten na dwa dni do testów i trochę pojeździłem i po testowałem . Zauważyłem że jak jednostka zgaśnie i wyłączę stacyjkę czyli zgaszę samochód jednostka MMI od razu się włączy , wystarczy wyłączyć i włączyć zapłon i znowu działa . Zauważyłem też że po włączeniu nawigacji i mapy GPS czasem błądzi i nie może trafić na drogę dopiero po jakimś czasie i tutaj dlatego pytałem o wzmacniacze anten bo może coś nie łączy , hmmmm . Czasem w aucie nic sie nie dzieje przez tydzień albo dwa . Znajomy wspominał że często tak się dzieje jak jest na dworze mokro czyli pada . Zastanawia mnie to czy nie ma z tym coś wspólnego stacyjka że po wyłączeniu klucza mmi włącza się od razu

Opublikowano

Do GPS nie ma zadnego wzmaka

Kabel idzie od jednostki MMI do anteny na dachu

Jesli było by cos nie halo wyskakuje bład anteny G52

Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

Mysle, ze tak to juz jest. W 3 innych autach, rozne marki i to samo bylo. Takie zycie :D

Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację

Opublikowano

a więc jak jest dziurkę na dolewanie płynu sprysków.. to mnie się zdaje ze widziałęm taki gdzie ma taki mały dziubek i jak otworzysz sobie Panie klapkę niebieskę do wlania płynu można ją zachaczać aby swobodnie wlać płynę :D

Aaaaaa to ja takie nie widziałem :huh: ale na pewno by sie przydało bo mnie wkurza wlewanie płynu :facepalm:

Opublikowano

no własnie kurza stopa .. no ale jestem tak pewny ze widziałem taka .. a teraz za cholerę nie mogę znaleźć więc już sam nie wiem czy mi się wymysliło :D

Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację

Tak też i ja zrobię bo to wkurzające jest.

Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację
Jak wyłączyć ?
Opublikowano

Mam pytanie, czy idzie vcds-em zmienić wartosć obrotów silnika przy której jest rekomendowana zmiana biegu na FIS-ie? bo to co mi w tej chwili pokazuje ( około 1800 obr/min)to moim zdaniem jest stanowczo za nisko.

moim zdaniem nie do końca jest to sterowane tylko obrotami silnika wpływ ma też obciążenie, mnie to też denerwowało i wyłączyłem tą informację
Jak wyłączyć ?

vcds w instruments lub w mmi 3g w menu car.

Opublikowano

Aaaaaa to ja takie nie widziałem ale na pewno by sie przydało bo mnie wkurza wlewanie płynu

no własnie kurza stopa .. no ale jestem tak pewny ze widziałem taka .. a teraz za cholerę nie mogę znaleźć więc już sam nie wiem czy mi się wymysliło

nasi wschodni koledzy radzą sobie z tym w ciekawy sposób, obejrzyjcie filmik

https://www.drive2.ru/c/2320103/

na dole jest nr katalogowy części 3Q0 955 455, według cennika online to niespełna 17 zł, więc chyba nie drogo.

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

no pewnie zwłaszcza jak działa :D


on jest chyba na jakim zawiasie albo podwójnie łamany i nie pręży...


6dg32as-960.jpg

Opublikowano

koledzy mam takie pytanko pewnie juz opisywane wiele razy czy do 19-stek na s-line auto bedzie stało jak drezyna wysoko czy da sie tym jezdzic czy najlepiej wsadzic jakies -30?? dzieki za info

Opublikowano

Jak wsadzisz odpowiednią oponę to się praktycznie nic nie zmieni

Opublikowano

245/35/19 badz 255/35/19

Jak wsadzisz odpowiednią oponę to się praktycznie nic nie zmieni

Opublikowano

Będzie git... a zawieszenie jak masz s-line ma już jest -30 ;)

chyba ze to 19 felgi s-line :P

Opublikowano

Otwór centrujący nie taki!

Nie pasują

Edytowane przez skotmen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.