Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak na ten rocznik to fajny wypas jest :wink:

co do przekładki to nie jest tak kolorowo jak w B6

najgorsze jest kodowanie i parametryzacja sterowników

jeszcze kluczyki w Komforcie :kwasny:

Opublikowano

Ten ma akurat wszystko czego wymagam od następnego auta, jedynie napęd mi się nie zgadza :D

Ile na gotowo wyszłaby naprawa tej skrzyni lub wymiana na manual? 10 koła? więcej?

Opublikowano

to jest 2.0 tfsi 211KM wiec to chyba nie multitronic tylko stronic - czyli DSG. samochod z 2008 roku wiec tam chyba jest DQ250. jesli padlo w niej to co zwykle w nich pada czyli mechatronika to z tego co kojarze to robia to jacys goscie na slasku i naprawa wychodzi ponizej 5K pln. Zapytaj najlepiej Kercziego bo on ten temat przerabial w pasku.

Drugi temat zwiazany z tym samochodem to pobor oleju w TFSI drugiej generacji --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Ja miałem CDNC w Multi z 2009. Pol roku. Bardzo krotko, ale to było auto którym chyba najprzyjemniej mi się jeździło żeby nie liczyć głośnej panoramy. DQ250 nie mogla być w A4 bo jest do silników poprzecznie montowanych (Q=quer-poprzecznie). W Audi

(i Porsche) jest DL 501.

Opublikowano

A w tym egzemplarzu nie widać Quattro, więc jest Multitronic.

11 tys. euro za taki samochód z uszkodzoną skrzynią? Rozbój w biały dzień.

Opublikowano

Dokładnie jeśli nie jest to quattro a FWD to jest to multitronic a nie s-tronic.

Opublikowano

ok, doczytalem. rzeczywiscie modele skrzyni DQ - silniki poprzeczne, DL silniki wzdluzne.

myslalem ze multitronic mial limit momentu do 300Nm co mnie zmylilo ze do 211KM nie podejdzie ale widze, ze pozniejsze wersje byly w stanie obsluzyc 400Nm. sorry za pomylke

Opublikowano

Yogurt, ty nie przepraszaj bo nie ma za co, tylko pokaz wreszcie furę :wink:

Opublikowano

A co byś chciał zobaczyć?

Opublikowano

Yogurt, ty nie przepraszaj bo nie ma za co, tylko pokaz wreszcie furę :wink:

Auto jest :kox:

Opublikowano

owszem, nie narzekam i bardzo lubie swoj samochod ale jak to mowia - apetyt rosnie w miare jedzenia i brakuje mi tam dwoch cylindrow

Li4kG5N.jpg

wnętrze

OziCiSL.jpg

i zimowy setup

TExdob3.jpg

Opublikowano

dzieki panowie

Opublikowano

Zrób porządny temat jak panbuk przykazal. Ciechociemne fotki;-) Furka kox widzę:-)

Opublikowano

Rób temat albo ban hehe auto super

Opublikowano

To są gwizdki w tylne drzwi

Opublikowano

To są gwizdki w tylne drzwi

Czyli rozumiem, że na przód nie wcisnę. Dzięki.

Opublikowano

przód ma inny trochę kształt nie ma tych listków na zewnątrz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.