Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ścięta kiera s4(pogrubiona) z b8lift, reflektuje ktoś? ;)

[email protected]

Daj cynk co i jak :wink:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Mam mozliwosc kupienia B8 3.0 Tdi manual z 2008 roku produkcji. Auto ma przejechane ok 266 tys. Ma teraz trzeciego właściciela, serwisowana była do 2013 roku. Z historii wynika ze były wymieniane kolektory ssące tak to nie było nic więcej ruszane. Nie brało udziału w żadnej akcji serwisowej. Jaka jest realna cena za takie autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...była wystawiona na alledrogo ale jednak minęła bez echa na forum...

3 właścicielem auta jest mój dobry znajomy, jest ona czarna, nie mam teraz możliwości wstawienia linku do archiwum, poza tym było tylko jedno zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny wszystko zależy od stanu i wyposażenia to tak jak przy nowym aucie. Można dać za nowe 140tyś a można dać 250tyś :) przy odsprzedaży jest ta sama zasada auto które kosztowało 250tyś ktoś będzie chciał więcej niż za to za które ktoś zapłacił 140tyś jako nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z wyposażenia tam chyba bogato jakos nie było, ktoś postawił na napęd. Jednak przy tym jakos brak parktronika mi nie przeszkadza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie przy wymianie przycisków zespolonych od szyb trzeba rozebrać cały boczek czy tylko ten plastik pod nimi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie przy wymianie przycisków zespolonych od szyb trzeba rozebrać cały boczek czy tylko ten plastik pod nimi???

plastik pod nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie przy wymianie przycisków zespolonych od szyb trzeba rozebrać cały boczek czy tylko ten plastik pod nimi???

plastik pod nimi
Dzięki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest potrzebne do zamontowania dolnej osłony silnika. Wszystkie śruby, spinki co tam dokładnie potrzeba? Osłona 8K1 863 821 i ta mniejsza z końcówką 822.
Czy ten zestaw ma jakiś numer w ASO? Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś przypadkiem na sprzedaż wyświetlacz i wiązkę do MMI 3G+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kilka dni temu oddałem auto do ASO rozwalona felga, kobieta zajechała drogę ratowałem sie krawężnikiem. I wiecie co? Dostałem zastępcze nówkę B9 6 km przebiegu pakiet S-linę zew i wew. Tylko automat 1.4 tfsi. Docieram go wlasnie. Fajnie móc pobujać sie nówką B9, ale komfort i cisza w środku powala. Pakiet światło w nowym B9 to spas. Na MMI Zmienia sie kolor podświetlenia led na drzwiach wewnątrz. Listwy progowe S- linę podświetlane. Ok dość chwalenia nie swoim pojazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz będziesz non stop w krawężnik walił żeby się pobujać nową a4:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem jazdę próbną A4 B9 w wersji full wypas z 2.0 TFSI Quattro S-Tronic - wcale mnie to auto nie powaliło, w porównaniu do mojej B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem jazdę próbną A4 B9 w wersji full wypas z 2.0 TFSI Quattro S-Tronic - wcale mnie to auto nie powaliło, w porównaniu do mojej B8.

Silnik to inna bajka, bardziej nawiązałem do nowego wyposażenia środka. Np fotele niby S-linę a materiał gorszy niz s-linę w mojej B8. Ale klimatronik, pakiet światło, licznik, kiera z mała poduszka lusterko wew. Bez ramki i wiele innych jest naprawdę niezłe. Jedno jest dziwne niby pakiet S-line a auto wyglada jak koza 5 cm prześwitu nad 18 calowymi felgami, moze tak wybrali w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze piękne, ale wygłuszenie to nie jest jakiś skok.

Chociaż testówka miała chyba wyjątkowo głośne zimówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemka Panowie , takie pytanie mam , tylko się nie śmiać od razu [emoji12] dlaczego niektóre b8 nie mają przycisków do MMI tu przy gałkę zmiany biegów ? Jakaś ubosza wersja czy jak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...