Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie ma przycisków to nie ma MMI tylko zwykłe radio :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie maja navi to i przyciskow w konsoli nie ma.

Opublikowano

No fakt , dzięki :)

A były jeszcze opcje ze zwykłą klima i klimatronikiem ? Klimatronik miał normalnie wyświetlone stopnie na panelu a klima nie miała takiej opcji ?

Edytowane przez jozek726

Opublikowano
A były jeszcze opcje ze zwykłą klima i klimatronikiem ? Klimatronik miał normalnie wyświetlone stopnie na panelu a klima nie miała takiej opcji ?

Są 2 wersje - klima 1-strefowa i 3-strefowa. Jeśli się nie mylę, 1-strefowa wyświetla temperaturę na wyświetlaczu głównym.

http://otomobile.pl/zdjecia/2125f9defdd4cec35089504ebcd2756a/Audi-A4-B8-20-TDI-143KM.jpg

http://autowizja.pl/photos/old/testy/audi_a4_avant_2.0_tdi/wnetrze/audi_a4_avant_3.jpg

Edytowane przez sowiq

Opublikowano
A były jeszcze opcje ze zwykłą klima i klimatronikiem ? Klimatronik miał normalnie wyświetlone stopnie na panelu a klima nie miała takiej opcji ?

Są 2 wersje - klima 1-strefowa i 3-strefowa. Jeśli się nie mylę, 1-strefowa wyświetla temperaturę na wyświetlaczu głównym.

http://otomobile.pl/zdjecia/2125f9defdd4cec35089504ebcd2756a/Audi-A4-B8-20-TDI-143KM.jpg

http://autowizja.pl/photos/old/testy/audi_a4_avant_2.0_tdi/wnetrze/audi_a4_avant_3.jpg

Tak btw. to kiedy uzywa sie tego przycisku co siedzi pod "auto"? Uzywa tego ktos z was? :D

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Ja mam 3-strefową, ale "Auto" ustawia automatycznie moc i kierunek nadmuchu. Jak włączysz ten wiatrak albo strzałki to możesz to ustawić ręcznie, ale wtedy cały czas będzie tak samo. Pod "Auto" sterownik reguluje te parametry w ten sposób, żeby osiągnąć i utrzymać ustawioną temperaturę.

Opublikowano
A były jeszcze opcje ze zwykłą klima i klimatronikiem ? Klimatronik miał normalnie wyświetlone stopnie na panelu a klima nie miała takiej opcji ?

Są 2 wersje - klima 1-strefowa i 3-strefowa. Jeśli się nie mylę, 1-strefowa wyświetla temperaturę na wyświetlaczu głównym.

http://otomobile.pl/zdjecia/2125f9defdd4cec35089504ebcd2756a/Audi-A4-B8-20-TDI-143KM.jpg

http://autowizja.pl/photos/old/testy/audi_a4_avant_2.0_tdi/wnetrze/audi_a4_avant_3.jpg

Dzięki , teraz wszystko jasne ;)

Opublikowano

A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę :)

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę :)

Tak to właśnie jest.

Opublikowano

A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę :)

Tak zamknięcie powietrza z zewnątrz

Ma ktoś kodowanie do Temps MMI 3G High

Opublikowano

A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu, jeśli jest jakiś smród na zewnątrz żeby nie łapać tego do środka. jak będziesz miał to włączone to po jakimś czasie wszystkie szyby zaczynają parowac. Nie wiem czy dobrze rozumiem, niech mnie ktoś poprawi jak źle myślę :)

Aaa, dzieki za info. Zawsze jak zasysalo smrod do srodka to wylaczalem AC :facepalm:

Zaczne tego uzywac :D

Opublikowano

Ej, Panowie, co Wy za bzdury opowiadacie? Obieg zamknięty to przycisk z ikonka auta i strzałką, jak na obrazku:

KqPwZ54.png

Auto to automatyczna regulacja. A parujące szyby to może być efekt braku czujnika wilgotności i/lub zabrudzonego filtra powietrza.

EDIT

Chyba że mieszamy przycisk z napisem "Auto" z przyciskiem, który ma ikonkę auta (samochodu) ;)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Ej, Panowie, co Wy za bzdury opowiadacie? Obieg zamknięty to przycisk z ikonka auta i strzałką, jak na obrazku:

KqPwZ54.png

Auto to automatyczna regulacja. A parujące szyby to może być efekt braku czujnika wilgotności i/lub zabrudzonego filtra powietrza.

EDIT

Chyba że mieszamy przycisk z napisem "Auto" z przyciskiem, który ma ikonkę auta (samochodu) ;)

a zobacz sobie na klimę 1 strefową

828057287_10_1080x720_audi-a4-quattro-se

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-240km-ful-opcja-ID6yjgNr.html

Panowie przedni zderzak s-line , tylni też ? ale brakuje tu listew bocznych , dobrze mówię ?

tak

Opublikowano

No i co? Ja widzę tak samo przycisk "AUTO", a pod nim przycisk do zamykania obiegu z identyczną ikonką jak w 3-strefowej. Co tu jest niejasnego? ^_^

Opublikowano

No i co? Ja widzę tak samo przycisk "AUTO", a pod nim przycisk do zamykania obiegu z identyczną ikonką jak w 3-strefowej. Co tu jest niejasnego? ^_^

no to o co Ci chodzi ???

Opublikowano

A mi się wydaje ze ten przycisk pod auto to zamknięcie obiegu...

Przepraszam, zwracam honor. Kolega napisał "przycisk pod auto", a ja przeczytałem "przycisk auto". Stąd nieporozumienie :decayed:

Można się rozejść :lol:

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-240km-ful-opcja-ID6yjgNr.html

Panowie przedni zderzak s-line , tylni też ? ale brakuje tu listew bocznych , dobrze mówię ? :)

S line + hak, piękne połączenie.

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-quattro-240km-ful-opcja-ID6yjgNr.html

Panowie przedni zderzak s-line , tylni też ? ale brakuje tu listew bocznych , dobrze mówię ? :)

Brak też nakładek na progach s-line, więc była to zwykła wersja. Ktoś sobie tylko zderzaki pozmieniał na s-line ;)

Opublikowano

Na właśnie tak dziwnie to wygląda , a podwójny wydech kiedy szedł ? W quattro tylko ?

Edytowane przez jozek726

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.